To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wyszczuplanie sylwetki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joana_m
Witam was, na topie oczywiście odchudzanie, a ja chciałabym was zapytać czy używacie czegoś oprócz diety i ćwiczeń aby wyszczuplić sylwetkę?
Chodzi mi tutaj o masażery typu:
https://www.allegro.pl/item997500154_abgymn...ia_nadwaga.html
https://www.allegro.pl/item986276563_masaze...dchudzanie.html

sauny
https://www.allegro.pl/item996184749_pas_wy...elt_miarka.html
https://www.allegro.pl/item997489001_perfec...auna_masaz.html
kremy

Macie, używacie? Efekty? Podzielcie się opinią...
aluc
najskuteczniejszy w wyszczuplaniu całej sylwetki jest fotoszop, osobiście używam wersji amerykańskiej
joana_m
Tak jasne, ale efekt nie trwały i trzeba powtarzać przy każdym ujęciu icon_smile.gif
Myssia
od razu powiem że abgymnic (czyli ten 2gi link) to wielkie g...!!!!!
swego czasu kilka!!! ich zakupiłam. urządzenie jest jednorazowe!!!! dosłownie!!!! g...jakich mało! baterie do tego są droższe niż samo urządznie i po paru minutach się wyczerpują, zatem nie warto. to pierwsze widzę podobne.
Beti_24
a jeśli chodzi o urządzenia to moja siostra lubi nowinki i kupiła na allegro hulahop z takimi wypustkami fajna sprawa ,napoczątku jest troche siniaków ale naprawde warto i opinie sa bardzo pozytywne i mięśnie czućicon_smile.gif
olakinga
z żadnych urządzeń nigdy nie korzystałam w domku - do tego trzeba być systematycznym i mniej leniwym ode mnie 04.gif zresztą nie wierzę w te "cuda", szkoda kasy;

bardzo dobre efekty w połączeniu z ćwiczeniami daje najzwyklejszy pas gumowy wyszczuplający ... ja osobiście nawet do sprzątania w domku np do odkurzania go zakładam...

z kremów zawsze stosowałam krem wyszczuplający AVON + Dr Irena Eris Lirene peeling antycellulitowy do ciała - polecam taki zestaw , u mnie się sprawdza;
Myssia
Olakinga a co to za pas?
olakinga
CYTAT(Myssia @ Mon, 19 Apr 2010 - 14:27) *
Olakinga a co to za pas?


zwykły pas wyszczuplający lub inaczej odchudzający w każdym sklepie sportowym można go kupić, koszt: 15-30 zł
monixa
z urządzeniami nie mam wielkiego doświadczenia (oprócz takiego masażera z podczerwienią typu https://allegro.pl/item1002187538_masazer_n...ic_msi2571.html - wielkie g....), za to na własnej skórze przetestowałam najróżniejsze kremy, mazidła, sera (serumy???? icon_wink.gif ) itp a także wszelkiej maści tabletki i herbatki "wspomagające". skutecznie odchudziły mi portfel i nic poza tym. niestety słabo wspomagają myślenie (tzn. stara jestem, a ciągle się daję nabrać icon_confused.gif ).
Myssia
coś takiego np.?
https://allegro.pl/item989551516_pas_wyszcz...40_cm_10_4.html

Ja od jutra zacznę znów swoje ukochane peelingi kawowe 03.gif i od razu skórze lepiej sie zrobi icon_smile.gif

a znacie w ogóle jakieś skuteczne kremy itp na skórę? ja za krótko i nieregularnie używaam, żeby ocenić 21.gif Póki co, smaruję się chyba z tydzień 2 x dziennie, pierwszy raz aż tyle czasu! przeważnie po 3 dniach mi się już nie chciało icon_redface.gif
olakinga
CYTAT(Myssia @ Tue, 20 Apr 2010 - 10:26) *


dokładnie ... tylko ja w sklepie sportowym go kupuję... pamiętaj jakbyś go kupowała żeby sprawdzić szerokość pasa... ja zawsze biorę najszerszy...
Myssia
CYTAT(olakinga @ Tue, 20 Apr 2010 - 11:28) *
dokładnie ... tylko ja w sklepie sportowym go kupuję... pamiętaj jakbyś go kupowała żeby sprawdzić szerokość pasa... ja zawsze biorę najszerszy...

tzn. że często go trzeba zmieniać? "ja zawsze biorę najszerszy", pewnie po jakimś czasie się rozciaga?

a w ogóle to dzięki, poszukam
olakinga
CYTAT(Myssia @ Tue, 20 Apr 2010 - 10:53) *
tzn. że często go trzeba zmieniać? "ja zawsze biorę najszerszy", pewnie po jakimś czasie się rozciaga?

a w ogóle to dzięki, poszukam

to zależy jak często go używasz ale raz kupiony posłuży Ci min 1-2 lata , zużywa się najbardziej "rzep" ;
o szerokość pasa nie długość mi chodzi, tak abyś zakładając go miała "zakryty" nim cały brzuch.... długości też są różne .. wiadomo dlaczego 04.gif ja mam maxa 29.gif ale ja grubas jestem.....
Myssia
oki, wszystko jasne
a powiedz mi jeszcze icon_smile.gif ile dziennie w ogóle można go nosic? bezpieczne to jest w ogóle? w sensie ucisku itp
Nessi
To ja może polecę urządzenie do Sonoforezy (wtłaczania aktywnych składników). Za taki zabieg w salonie kosmetycznym płaci sie w granicach 50zł a na rynku dostępny jest (zakupiłam ostatnio:D) aparat do ultradźwięków firmy BIOMAK.
Moim zdaniem warto zainwestowac icon_smile.gif
Myssia
Magda, to powiedz coś obszerniej, ile używasz i czy widzisz różnicę. Cena niestety jak narazie za wysoka dla mnie icon_sad.gif
Nessi
Kupiłam w zeszłym tyg, wiec niedługo używam, ale kończę szkołę kosmetyczną i wiem, że ultradźwięki dają dobre efekty i jest to zabieg często wykonywany w gabinetach. Ultradźwięki rozbijają tkankę tłuszczową i złogi nawet bez użycia specjalnego żelu.Z żelem Zabieg taki polega na wtłaczaniu aktywnych składników w głąb tkanek ( w przypadku kremów jest to działanie takie bardziej powierzchowne).
olakinga
CYTAT(Myssia @ Tue, 20 Apr 2010 - 11:05) *
oki, wszystko jasne
a powiedz mi jeszcze icon_smile.gif ile dziennie w ogóle można go nosic? bezpieczne to jest w ogóle? w sensie ucisku itp


ja noszę tylko przy aktywności fizycznej: ćwiczenia, aerobic, sprzątanie, spacery czasami... na okrągło raczej nigdy nie stosowałam... pamiętaj że jest to guma i niestety ale powietrza to raczej nie przepuszcza... czy jest bezpieczne?? no jeżeli jesteś zdrowa to raczej tak...
Myssia
ok, dzięki
na okrągło raczej faktycznie nie można
ale w ogóle sobie przypomniałam, że jakiś czas temu, zawijałam sie folią, na ok godzinę, dwie i to faktycznie dawało niezłe rezultaty

Magda brzmi pięknie, ale niestety, nie na moją kieszeń takie cudo icon_sad.gif
Ultradźwięki miałam na pięty, cholera, nie schudły 06.gif ale innych rezultatów tez zabieg nie przyniósł częściowo....

joana_m
Dziękuję za wypowiedzi, dzieki nim się teraz mniej więcej orientuję. A co powiecie na to urządzenia na cellulit działające na zasadzie próżni? Pomaga?
Myssia
CYTAT(joana_m @ Wed, 21 Apr 2010 - 16:19) *
Dziękuję za wypowiedzi, dzieki nim się teraz mniej więcej orientuję. A co powiecie na to urządzenia na cellulit działające na zasadzie próżni? Pomaga?

na reklamach pięknie wygląda, ale jak jest w praktyce, nie mam pojęcia
może jakaś mama używała, też jestem ciekawa
mój mąż stwierdził, że może mi taki zabieg odkurzaczem za darmo zrobić 04.gif
Lena81
Mój sposób na powrót do formy po porodzie (zwłaszcza doprowadzenie do normalnego stanu moje nogi i pośladki) to buty Reebok easy tone. Dzięki specjalnej wkładce balansującej w czasie normalego chodzenia moje nogi napinają się jeszcze bardziej, a dzięki temu docelowo mam nadzieję, że choć nieco je to wyszczupli.
Na masażery, sauny itp - niestety brakuje mi czasu, ale może jak maluch podrośnie ... icon_smile.gif
Myssia
CYTAT(Lena81 @ Fri, 23 Apr 2010 - 01:56) *
Mój sposób na powrót do formy po porodzie (zwłaszcza doprowadzenie do normalnego stanu moje nogi i pośladki) to buty Reebok easy tone. Dzięki specjalnej wkładce balansującej w czasie normalego chodzenia moje nogi napinają się jeszcze bardziej, a dzięki temu docelowo mam nadzieję, że choć nieco je to wyszczupli.


I co, działa?

CYTAT(Lena81 @ Fri, 23 Apr 2010 - 01:56) *
Na masażery, sauny itp - niestety brakuje mi czasu, ale może jak maluch podrośnie ... icon_smile.gif

Mój ma 6 lat i czasu mam znacznie mniej niż jak był mały 04.gif
o matko, teraz to ja dopiero nie mam czasu 37.gif
Myssia
no i cena tych butów....zabójcza 32.gif
TAQILLA
a ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić pas slendertone - mam, używam, teraz rzadziej ale w dalszym ciągu w miarę regularnie i wyniki są bardziej niż zadowalające. Cena faktycznie powala - mnie udało się kupić za niecałe 100$ ale w dalszzm ciągu to jest sporo, do tego dochodzą dodatkowe pady, które po ok. 40 cyklach trzeba wymieniać. Ładuje się "z kontaktu", bez baterii, bez żeli itp. IMO świetny. Do tego dorzucić rutynowo jakiś trenig mięśni i kaloryferek gotowy icon_wink.gif
renek35
CYTAT(Magda87 @ Tue, 20 Apr 2010 - 12:07) *
To ja może polecę urządzenie do Sonoforezy (wtłaczania aktywnych składników). Za taki zabieg w salonie kosmetycznym płaci sie w granicach 50zł a na rynku dostępny jest (zakupiłam ostatnio:D) aparat do ultradźwięków firmy BIOMAK.
Moim zdaniem warto zainwestowac icon_smile.gif


zainteresowałaś mnie tym urzadzeniem ... na 15 rocznicę ślubu otrzymałam bon na 200zł (od męża) i zastanawiam się czy nie zainwestować w siebie bo znajac żyie zaraz mi się na dom i jedzenie rozejdą 32.gif
Czy po 2 tygodniach zauważasz efekty?
A może ktoś ma coś podobnego dłużej? albo mial takie zabiegi u kosmetyczki
Myssia
CYTAT(TAQILLA @ Wed, 28 Apr 2010 - 18:10) *
a ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić pas slendertone - mam, używam, teraz rzadziej ale w dalszym ciągu w miarę regularnie i wyniki są bardziej niż zadowalające. Cena faktycznie powala - mnie udało się kupić za niecałe 100$ ale w dalszzm ciągu to jest sporo, do tego dochodzą dodatkowe pady, które po ok. 40 cyklach trzeba wymieniać. Ładuje się "z kontaktu", bez baterii, bez żeli itp. IMO świetny. Do tego dorzucić rutynowo jakiś trenig mięśni i kaloryferek gotowy icon_wink.gif

Na czym polega jego działanie?
Ja mam vibroaction. Czym się ten rózni od tamtego. Mój wibruje 04.gif
joana_m
Z tego co sie dopatrzyłam na filmiku tu chyba chodzi o impulsy elektryczne.
joana_m
Czy ktoś używa?
https://www.allegro.pl/item1019234718_cellu...t_rozstepy.html
TAQILLA
CYTAT(joana_m @ Thu, 29 Apr 2010 - 18:57) *
Z tego co sie dopatrzyłam na filmiku tu chyba chodzi o impulsy elektryczne.

dokładnie tak - w zależności od wybranego programu ilość i siła impulsów rozkładają się na 3 pady żelowe, które stymulują mięśnie. Generalnie zakres siły impulsów jest od 0 do 99 - juz przy 30 jednostkach widać gołym okiem skurcz mięśnia na który uderza impuls. Osobiście doszłam do 60 jednostek, na najtrudniejszym programie (częste impulsy, dłuo trwające itp), powyżej tego najzwyczajneij w świecie odczuwam ból mięśni.
Polecam z czystym sumieniem, program trwający 30 minut zapewnia trenig mięśni brzucha równoznaczny z 5tys brzuszków.
Beti_24
moja siostra zamówiła sobie na allegro hulahop z takimi wypustami i ćwiczy codziennie , ponoć są efekty:) i poza tym ma super opinie ,I to jest na uda, na brzuszek i na talie osy heheh:)
justine1980
dziewczyny a co myślicie o pasie neoprenowym? Ma może go któraś z Was? Ja zaczęłam jeździć na rowerze stacjonarnym i zastanawiam się czy ten pas by wspomógł te ćwiczenia.
Mięta
Ewentualnie jakies zabiegi. Polecacie tutaj kosmetyki jednak kosmetyki tak naprawdę nie mają dobrego działania na cellulit. Moga pozytywnie wpłynąć na skóre jednak nie wpłyną pozytywnie na stan cellulitu.

Polecam za to
endermologię
karboksyterapię
ewentualnie masaże bańką chińską

Zabiegi modelowania sylwetki powinny być dobrane w gabinecie. https://ego-medspa.pl/usuwanie-cellulitu/ Jak tutaj
Mannama
widzę, ze przewija się wątek baniek chińskich.. one są w porządku o ile sie pierw wzmocni naczynka, bo inaczej człowiek chodzi cały w krwiakach
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.