To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

małe czy duże

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamma mija
jak sobie rodzicie z dużymi biustami? czy duże jest piękne, a może duże to utrapienie?

czy małe jest piękne? czy małe to utrapienie, bo problem z karmieniem?

aaaaa i piszcie jak oceniacie i jak sobie radzicie ze swoim rozmiarem biustu? icon_biggrin.gif
mamma mija
no to może ja pierwsza napiszę co nieco o swoim biuście - stety albo niestety mam spory rozmiar... w ciąży mi jeszcze nieco urosły. obecnie mam rozmiar 85E aniolek.gif

przyznaję, że jest to pewne utrapienie, bo i stanik w takim rozmiarze trudno mi dostać.. no i jednak bolą mnie czasami plecy..
wroc
ja mam mały rozmiar i dobrze mi się karmiło, aż dwa lata:), wiec chyba rozmiar nie ma znaczenia, bardziej brodawka
Basik82
I ja się przyłączę.
U mnie raczej mały rozmiar, a przy karmieniu miałam mleka tyle, że i dla dwójki spokojnie by starczyło, a moja mała jadła sporo, nawet lekarz się dziwił. Karmiłam dwa lata.
Rozmiar nie ma znaczenia podobno...
mamma mija
wroc zgadzam się z Tobą, dobre brodawki to podstawa, w końcu one służa za smoczzek i muszą być odpowiednio długie by dziecko mogło łatwo je zassać

czy ja jedna mam taki kosmiczny rozmiar?? icon_lol.gif
Tigerek
90DD/E icon_biggrin.gif - ale ja nie karmiłam nigdy; icon_wink.gif
mamma mija
No Tigerek to wszystko przed Tobą icon_smile.gif widzę, że szczęśliwa młoda para.. a ja wyczękuję rozwiązania, bo to już na dniach..
renek35
karmiłam rok ... przed ciążą byłam niemal płaska i to dosłownie bo nosiłam sportowe staniki z braku laku...teraz po dwóch ciążach mam mały biust...nic nie ponaciągane, bez rozstepów i przyznam sama że mi się teraz podoba:) Mógłby być ciut większy ale i tak jest ok:)
mamma mija
renek a coś specjalnego robiłaś dla swoich ładnyc piersi? icon_wink.gif może jakieś kremy, ćwiczenia czy stanik?
Beti_24
ja mam małe ale się tym nieprzejmuje zbytnio, poprostu jak chudne to pierwsze co mi chudnie to mój mały biust, mój M powiedział poprostu zebym nierobiła drastycznych diet to będzie ok:)

A jak byłam w ciąży to miałam piękne piersi to był mój pierwszy objaw ,powiększenie:) tylko czemu mi tak niezostałó hehe:)

renek35
CYTAT(mamma mija @ Fri, 07 May 2010 - 00:43) *
renek a coś specjalnego robiłaś dla swoich ładnyc piersi? icon_wink.gif może jakieś kremy, ćwiczenia czy stanik?


w zasadzie to nic specjalnego icon_smile.gif samo tak wyszło.... oczywiście mam całą masę ujędrniaczy ale jakoś w cuda nie wierzę i zapominam stosowaćicon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.