To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy jest jeszcze szansa? Puste jajo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniamce
Witam,
byłam u lekarki i na testach betaHCG wyszło 312000mIU/ml czyli początek 9 tygodnia ciąży. Niestety, ale pęcherzyk płodowy jest pusty. Lekarka zapisała mi duphaston. Podejrzewam (z tego co tutaj czytam), że może to być pusty pęcherzyk i nic z tego nie będzie icon_sad.gif Co sądzicie o tym wyniku, czy jest szansa? icon_sad.gif Zamartwiam się strasznie...

Aha... za tydzień mam przyjść na kolejne USG...
mamakapselka
Hej ja tak samo miałam z kacperkiem za mały i nic nie było widać poza pęcherzykiem a dwa tygodnie później miał już (o ile dobrze pamiętam jakieś 28mm
myślę że są duże szanse też brałam duphaston i luteinę i teraz mam małego 14 miesięcznego kozaka co roznosi mi mieszkanie icon_smile.gif
trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia
Bądź dobrej myśli i rozpieszczaj się.
pozdrawiam

oczywiście daj znać jak się dalej wszystko potoczy
aniamce
Dziękuję za słowa otuchy icon_sad.gif przerażają mnie tylko te opisy, które masz:

ANIOŁEK 16.04.2010[*]
DZWONECZEK 24.02.2008.[*] [*]ZAWSZE W MOIM SERCU

Dwójkę dzieci straciłaś już? icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

I co do pęcherzyka to jaki miałaś wynik beta hcg podczas badań, gdy był już widoczny i gdy go jeszcze nie było (zarodka)? icon_sad.gif
MoniZ
popieram mAmekapselka icon_smile.gif śledzę jej losy od samego początku i jest kochaną osobą tu na forum przytul.gif tak samo jak ja jej aniołek dołaczył do grona moich aniołków 41.gif

ania bardzo często zdarza się, że zarodek pomału na początku rośnie a później rośnie w normie tak jak inne... moja znajoma przez 3 tyg. leżała w szpitalu bo nie był według norm jej zarodek i się biedulka w tym szpitalu tyle nastresowała a po 8 miesiącach urodziła zdrowiutką córeczkę icon_smile.gif
z całego serca i tobie tego życzę przytul.gif i wierzę, że będzie dobrze przytul.gif
mamakapselka
Tak Aniu stracilam już dwojkę dzieci ale mam jednego kochanego. Tak jak pisze kochana Moni :* jeszcze nic nie przesądzone. A aniolki w niebie też są potrzebne.
pozdrawiam i pisz co u Ciebie
MoniZ
_ania i jak maleństwo ??? rośnie???

pozdrawiam

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.