To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Karuzela do łóżeczka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

renata19750702
Chcę kupić przyjaciółce karuzelę do łóżeczka dla jej nowo narodzonego synka. Myślałam o Fisher Price - tej z pilotem i projektorem. Ktoś ma? Czy ona jest warta swojej ceny? A może polecacie inną?
basiaw
Ja miałam do czynienia z nią u swojej przyjaciółki i bardzo mi się spodobała. Uważam że warta jest swojej ceny. Ma 3 kompozytorów do wyboru, lekki światełko, Olcia - córeczka mojej przyjaciółki uwielbia ją. Pozdrawiam
Zelda
Oluś ma karuzlee FP taką https://allegro.pl/item1010047223_fisher_pr...ca_projekt.html uwielbia ją,teraz sam sobie włącza i ściąga zabawki
nieźle potaniała,9 miesięcy temu kosztowała koło 230zł
simonav
Ja miałam taką https://allegro.pl/item1013803884_fisher_pr..._gwarancja.html i drugi raz bym jej nie kupiła.To"koło"było ciężkie i z tym pałąkiem okropnie wyginało się do przodu,miałam wrażenie że zaraz spadnie Krystianowi na buzie.Ciągle sprawdzałam czy dobrze jest przykręcone do łózka,czy się nie poluzowało,czy nie zleci.Mocowanie do łózeczka jest solidne ale ja miałam jakieś takie odczucie,ze karuzela spadnie na Krystka icon_rolleyes.gif
Carrie
ja tylko dodam,że to ustrojstwo jest potwornie energożerne.I wcale nie trzeba mieć włączonej karuzeli codziennie przez kilka godzin by po tygodniu wymieniać baterie R20.Nie jestem odosobniona w swoich spostrzeżeniach.
simonav
CYTAT(Carrie @ Sat, 01 May 2010 - 00:11) *
ja tylko dodam,że to ustrojstwo jest potwornie energożerne.I wcale nie trzeba mieć włączonej karuzeli codziennie przez kilka godzin by po tygodniu wymieniać baterie R20.Nie jestem odosobniona w swoich spostrzeżeniach.

A to swojÄ… drogÄ…,popieram w 100 %
golamar
To pewnie ten projektor tak pożera baterie; ja przed zakupem karuzeli właśnie tego obawiałam się najbardziej-że nie nadążę z kupowaniem baterii, ale ku mojemu zaskoczeniu się myliłam, tyle,że kupilismy taką bez projektora i nie FP, a TINY LoVE z pilotem
renata19750702
NO to zabiłyście mi ćwieka, bo chciałam kupić dokładnie taką, jak Simonav. Jutro jadę na zakupy i będę stać i się zastanawiać...
joa133
Karuzela super,ale koszt baterii (dobrze,że chociaż długo działały)
Carrie
CYTAT(golamar @ Sat, 01 May 2010 - 18:39) *
To pewnie ten projektor tak pożera baterie; ja przed zakupem karuzeli właśnie tego obawiałam się najbardziej-że nie nadążę z kupowaniem baterii, ale ku mojemu zaskoczeniu się myliłam, tyle,że kupilismy taką bez projektora i nie FP, a TINY LoVE z pilotem


melodyjki także

projektor włączany tylko na kilka minut wieczorem był więc teoretycznie aż tak go nie eksploatowaliśmy

za to muzyka częściej towarzyszyła tańcom rybek na karuzeli ale też bez przesady

moim zdaniem karuzela ogólnie jest batriożerna bo względnie wytrzymywała tylko do kręcenia zabawek ( a tu wystarczyłaby zwykła sprężyna i kluczyk)
semi
w związku z tym, ze nasza karuzela FP nieamowicie zżerała baterie po 2 miesiącach odsprzedałam ją i kupiłam taką zwykłą nakręcaną Canpola. Swietnie sie spisała;), przyciągała uwagę Tosi na równi z tamtą.

edit: nasza była z grzechotkami-ta canpolu.
Zelda
CYTAT(Carrie @ Fri, 30 Apr 2010 - 22:11) *
ja tylko dodam,że to ustrojstwo jest potwornie energożerne.I wcale nie trzeba mieć włączonej karuzeli codziennie przez kilka godzin by po tygodniu wymieniać baterie R20.Nie jestem odosobniona w swoich spostrzeżeniach.

ja mam baterie juz 2 miesiąc i nadal działają,a 4-5 razy dziennie po godzinie jest włączona karuzela,bateire mam duracell
zresztą w Poslce przez pół roku 2 razy tylko baterie zmieniane były...
Hani kupiłam firmy canpol i beznadziejna była,ponieważ maskotki miała na wysokości buzi,mało stabilna wg mnie
pati.n
CYTAT(simonav @ Sat, 01 May 2010 - 00:02) *
Ja miałam taką https://allegro.pl/item1013803884_fisher_pr..._gwarancja.html i drugi raz bym jej nie kupiła.To"koło"było ciężkie i z tym pałąkiem okropnie wyginało się do przodu,miałam wrażenie że zaraz spadnie Krystianowi na buzie.Ciągle sprawdzałam czy dobrze jest przykręcone do łózka,czy się nie poluzowało,czy nie zleci.Mocowanie do łózeczka jest solidne ale ja miałam jakieś takie odczucie,ze karuzela spadnie na Krystka icon_rolleyes.gif


ja kupiłam taką tylko używaną. Ale jeszcze nie doszła to nie wiem. Maja dwie kuzynki dla swoich dzieci i są zachwycone i nie mogą się nachwalić icon_smile.gif Ja np miałam leżaczek fisher price na baterie - żarł mocno baterie, ale nie zamieniłabym na inny icon_wink.gif Tzn im porządniejsze baterie tym dłużej wytrzymywały icon_smile.gif
renata19750702
Ostatecznie kupiłam taką: https://www.allegro.pl/show_item.php?item=1026776470, zobaczymy, czy się będzie podobać.
Joanna 81
ja miałam taką, jak simonav pokazywała i córce bardzo się podobała. Lubiła słuchać melodii, podobały jej się misie icon_smile.gif Przerobiłam jednak z baterii na zasilacz icon_smile.gif
Carrie
CYTAT(Joanna 81 @ Thu, 06 May 2010 - 13:13) *
Przerobiłam jednak z baterii na zasilacz icon_smile.gif


nasza karuzela też została przerobiona na zasilacz - od starego Atari
pati.n
CYTAT(Carrie @ Thu, 06 May 2010 - 23:53) *
nasza karuzela też została przerobiona na zasilacz - od starego Atari


A to sie jak przerabia? icon_redface.gif Robił to tatuś czy ktoś? jeśli ktoś to ile kosztowało?
Carrie
CYTAT(pati.n @ Sun, 09 May 2010 - 19:14) *
A to sie jak przerabia? icon_redface.gif Robił to tatuś czy ktoś? jeśli ktoś to ile kosztowało?


mąż przerabiał
Joanna 81
CYTAT(pati.n @ Sun, 09 May 2010 - 17:14) *
A to sie jak przerabia? icon_redface.gif Robił to tatuś czy ktoś? jeśli ktoś to ile kosztowało?


pati.n moją przerabiał ojciec znajomej, który miał smykałkę do takich rzeczy, ale myślę, że z powodzeniem mąż też dałby radę 06.gif
Zapłaciłam 10 zł
kokusia31
CYTAT(Joanna 81 @ Thu, 06 May 2010 - 13:13) *
ja miałam taką, jak simonav pokazywała i córce bardzo się podobała. Lubiła słuchać melodii, podobały jej się misie icon_smile.gif Przerobiłam jednak z baterii na zasilacz icon_smile.gif


My też mamy taką tylko z rybkami i od razu po pierwszym dniu mężowy przerobił na zasilacz bo rzeczywiście baterie żre strasznie. A tak mimo że Natalka ma już półtora roku to karuzelka nadal jej służy do usypiania. Tylko lampka ta na górze nam już siadła bo pewnie producent nie przewidział tak długiego i intensywnego jej używania 04.gif
majka2600
też mam FP, tą z rybkami, jest świetna, ale...koniecznie muszę zlecić przeróbkę na zasilacz. Z tymi bateriami to jakaś masakra, koszty zakupu niedługo przebija koszt samej karuzelki. Dzięki za podpowiedź icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.