To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co pokazać dziecku w Pradze?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
nie wiem, czy ją zainteresuje zwiedzanie Pragi z przewodnikiem, macie jakies pomysły?
Beti_24
Wiesz co powiem Ci że jak fajny przewodnik to każdego zainteresuje icon_smile.gif A w Pradze jest przepięknie i warto tam jechaćicon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Grzałka,
bylam w Pradze z moją Anią po jej I Komunii św., więc była w wieku Twojej, ale ona jest dość specyficzna, bo bardzo lubi zwiedzać i jest znakomitym kompanem do łażenia po miastach.

Jeden dzień poświęciłyśmy na spacer z Hradczan (od stacji metra Hradcanska) zaliczając tam Katedrę i Złotą uliczkę, potem Nerudovą w dół na Malą Stranę, Most Karola (zeszłyśmy na Kampę) i dalej na Rynek i Vaclavskie Namesti. Ta trasa ma tę zaletę, ze idzie się z góry na dół a nie odwrotnie i oglada ładne widoki "zaliczając" to, co w Pardze najważniejsze icon_wink.gif Tylko tłok niemożebny icon_sad.gif

Nie wiem, na ile Twoja Ania jest cytata, ale moja tuz przed wyjazdem zaczęła "Pana Samochodzika i tajemnicę tajemnic", a kończyła juz na miejscu. Dzięki temu była zainteresowana miastem i sama wiedziała, co chce zobaczyc - np. cmentarz zydowski.

W Pradze jest mnóstwo teatrów marionetek - tym zakonczyłysmy pobyt icon_smile.gif "Czarodziejski flet" z magnetofonu i marionetki - myślalam, ze ją to znudzi, ale bardzo się podobało.

Edit:
Nie "Czarodziejski flet" tylko "Don Giovanni" icon_redface.gif - grunt, że Mozart icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.