To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

1 maj, Pacanów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tissaia
Ma być uroczyste otwarcie Europejskiego Centrum Bajki. Mniej uroczyste było w lutym, teraz ma być z pompą icon_smile.gif Z zapowiedzi wynika, ze będzie sporo atrakcji dla dzieci. My się chyba wybierzemy, bo w sumie planów żadnych na długi weekend nie mamy.
Stolica Bajek - tam są informacje w aktualnościach, trzeba kliknąć w pieska z gazetą icon_smile.gif
sdw
Raczej nie. Właściwie ZDECYDOWANIE NiE!!! Na myśl o dzikich tłumach, jakie tam będą gościły mam gęsią skórkę. Brrr...
tissaia
03.gifsdw - a mi tak jakoś od czasów przeprowadzki brakuje dzikich tłumów 06.gif
truska
ja tez nie

tissaia jak brakuję Ci towarzystwa to zapraszam któregos dnia do mnie 04.gif
anax
znajomi się wybierają z dziećmi i swoimi znajomymi.wynajeli nawet z tej okazjii autokar.
AnWoj
Chętnie byśmy się wybrali,tylko też myślę o tych tłumach.Jeszcze nad tym się zastanawiamy.
oliweczkas
Jak pogoda dopisze to my na pewno pojedziemy.
AnWoj
Właśnie żeby tylko pogoda dopisała,a zapowiadają deszcze i burze,no ale może ominą Pacanów...Nie znalazłam nic o biletach wstępu,opłatach,wiecie coś o takowych?
AnWoj
I jak dziewczyny byłyście?Jak wrażenia?.My sobie odpuściliśmy,ale czytałam na forum Echa że nie było dobrej organizacji.
renek35
Ogladalam krotkÄ… relacje w TV ... ile znajomych postaci:) same legendy ... i wspomnienia:)
oliweczkas
Impreza totalna klapa.
Bilety na wejście do muzeum trzeba było ponoć rezerwować 3 miesiące temu! tak mi mówiła babka stojąca obok.
Postacie z bajek były takie sobie-po prostu młodzież poprzebierana, siedzieli w takich szałasach gdzie miały być gry i zabawy dla dzieci-tylko w tym szałasiku max 6-7 osób mogło się zmieścić.
Gdyby nie Kurzajewscy którzy imprezę prowadzili to było by jeszcze gorzej.
Ok 12.30 zaczął lać deszcz więc zrezygnowaliśmy. Ogólnie porażka.
Joka
A mnie się podobało, a co najważniejsze mojemu dziecku również. Udało się nam załapać na wystawę, mimo braku rezerwacji. Muszę przyznać, że to była niewątpliwie największa atrakcja tego dnia.
oliweczkas
Też chcieliśmy wejść na wystawę bo wchodzące grupy z biletami nie były pełne bo ktoś nie dojechał. Ale Pani powiedziała że nie mamy biletów więc nie możemy wejść. Moim zdaniem to muzeum to wielkie g..... i niewypał.
zilka
A byliście już po otwarciu jak się przewaliły tłumy? Bo będę w okolicy i chcę się wybrać z dziewczynami ale oglądam ich stronę i jakoś nie bardzo rozumiem co tam w ogóle jest...
oliweczkas
My wybieramy się 30 kwietnia. Bilety już zarezerwowałam na stronie internetowej żeby mieć pewność, że wejdziemy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.