To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciażą zagrożona a starsze dziecko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Basia
Pomóżcie, proszę!!!! Jestem w 20 tyg, ciazy zagrożonej (zagrażajace poronienie) a mam jzu starsza 4 - letnia córeczkę. Jak jej wytłumzczyć, ze musze całe dnie leżeć w łóżku???? I czy moge i w co i w jaki sposób sie z nia bawić??? Powinnam sobie to wynagradzac i być zawsze w pieknych koszulkach nocnych ??? Napuszcie mi wszystko na temat lezenia w ciąży gdy sie ma starsze dziecko!!
addera
CYTAT(Basia)
Powinnam sobie to wynagradzac i być zawsze w pieknych koszulkach nocnych ??? !!


A co koszulka nocna (do tego piękna icon_eek.gif ) ma wspólnego ze starszym dzieckiem ??
Nie za bardzo rozumiem Twój problem, bo już zgłupiałam, czy ty chcesz sobie wynagradzać niedogodności związane z zagrożoną ciążą czy starszemu dziecku ??
Małgoś.dz
A może Basia jest znaną nam dobrze osobą?
Tamta też wiecznie o leżenie w czasie ciąży nagabywała... icon_rolleyes.gif
addera
CYTAT(malgosia.dz)
A może Basia jest znaną nam dobrze osobą?
Tamta też wiecznie o leżenie w czasie ciąży nagabywała... icon_rolleyes.gif


Taka była moja pierwsza myśl icon_confused.gif
Mam nadzieję, że Basia nam wyjaśni wątpliwości i wtedy postaramy się jej pomóc.
Delfinka
A jeśli nie? A jęśli Basia tylko źle się wyraziła? Czy to problem czy nie, to ja się nie wypowiem, bo jestem w pierwszej ciąży. Byłam tylko ciekawa jakie będą odpowiedzi wink.gif
Delfinka
A kogo macie na myśli? Tą myshe Sorajke czy jak tam jej było???
addera
Jeżeli się źle wyraziła, to sprostuje i tyle. Nic się nie dzieje przecież. A zagrożona druga ciąża i drugie małe (mimo, że starsze) dziecko to na prawdę problem. I tu się z Basią zgdzam, sprawa jest naprawdę trudna.
Małgoś.dz
No, dokładnie adderko. Może Basia uściśli o co jej chodzi. icon_rolleyes.gif Bo póki co - trudno zrozumieć zależność pomiędzy zabawami z dzieckiem, a "pięknymi koszulkami". icon_rolleyes.gif
kasiarybka
Zgadzam się z wami dziewczyny bo ja też mam jakieś dziwne podejżenia i obawy.

Basiu napisz, rozwij nasze wątpliwości.
Postaram się Ci pomóc , bo miałam podobną sytuację.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.