To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Toty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamapiotrusia7
Cześć dziewczyny gdzie zamówić oyszny tort na komunię żeby mnie cena nie powaliła a jednocześnie by był smaczny i miał wygląd komunijny.
Dzięki za ewentualne podpowiedzi
Fragosia
Nie wiem czy mogę polecić, ale ja zamawiam w cukierni Wilk.

Kupowałam tam tort na urodziny Asi. Wszyscy byli zachwyceni. Ciasto lekkie, a masa na bazie bitej smietny i najważniejsze nie przesłodzony. Mam nadzieję że torty komunijne też im wychodzą dobre icon_biggrin.gif
goralka
Nie wiem jak komunijne, ale nasz ślubny (czarny las) zamówiliśmy w cukierni w Lusinie. Był tak dobry, że właściwie nic nie zostało, każdy prosił o dokładkę (a zamówiliśmy 1,5 raza więcej porcji icon_wink.gif )
Z tego co wiem, zaopatrują w ciasta także wiele krakowskich restauracji.
Hermia
Piękne torty i smaczne są w Piekarach torty
Fiefiora
My lubimy ciasta i torty z Jagódki cukiernia
Tylko że ładniejsze niż na stronie prezentują
TAQILLA
potwierdzam - Wilk torty ma pyszne. Może nie powalają wyglądem (te standardowe wzory), ale można sobie samemu coś wymyslić, wybrać, pokombinować i też zrobią. I co najważniejsze - faktycznie większość na bitej śmietanie, niezbyt słodka i co najważniejsze stosunkowo tanio!
mamapiotrusia7
Dzięki dziewczyny. Zdecydowałam się na tort z Jagódki tylko że teraz pojawił się problem na jaki smak się zdecydować, bo o ile ciasta od nich jadłam i faktycznie są przepyszne to tortu żadnego nie miałam okazji spróbować. icon_smile.gif
Fiefiora
CYTAT(mamapiotrusia7 @ Mon, 03 May 2010 - 16:47) *
Dzięki dziewczyny. Zdecydowałam się na tort z Jagódki tylko że teraz pojawił się problem na jaki smak się zdecydować, bo o ile ciasta od nich jadłam i faktycznie są przepyszne to tortu żadnego nie miałam okazji spróbować. icon_smile.gif

Ja uwielbiam rafaello i własnie taki tort mi chłop na urodziny zamówił i jego rodzicom na rocznice ślubu też taki (tylko przybrania specyficzne dla tortów bardzo ładne wg mnie), natomiast ostatnio zamawialiśmy śmietankowo-truskawkowy i jak dla mnie za słodki.

Bardzo prosze napisz na jaki się zdecydujesz i czy zadowolona jesteś, my teraz mamy 2 okazje na które będziemy zamawiać i tort i ciasta.
mamapiotrusia7
No i niestety pomysł Jagódki upadł 32.gif . Byłam u nich dzisiaj i tort w kształcie książki taki jak sobie synek wybrał robią ale dopiero gdy waży minimum 4.5 kg. Więc nie ma szans bo ja potrzebuję na 20 osób a to jest przynajmniej na 40. Wybieram się teraz do WIlka i mam nadzieję że tam uda mi się zamówić taki mniejszy tort.
Dam znać jak wrócę.
Gosia z edziecka
Ja kupowałam u Michalskich. nie wiem jak cenowo wypadają, bo staram się nie wnikac. Torty-książki mozna zamawiac od 2,5 kg o ile dobrze pamietam.
https://www.michalscy.pl/
TAQILLA
CYTAT(Gośka z edziecka @ Tue, 04 May 2010 - 22:57) *
Ja kupowałam u Michalskich. nie wiem jak cenowo wypadają, bo staram się nie wnikac. Torty-książki mozna zamawiac od 2,5 kg o ile dobrze pamietam.
https://www.michalscy.pl/

Ja wniknęłam, moja lajkonikowa natura mi nie pozwoliła. I całe szczęście. NIe wiem jak torty komunijne, ale tort urodzinowy 24cm wyszedł prawie dwukrotnie drożej u Michalskich niż u Wilka. Tort praktycznie taki sam - bez żadnych wymysłów, bita śmietana, maliny i brzoskwinie na białym biszkopcie. Michalscy wyliczyli mi prawie na 120zł, Wilk 57zł.
OLA77
a ja polecam KORE- pyszne, Å‚adne i ceny umiarkowane.
Fiefiora
Wilk
Gosia z edziecka
CYTAT(TAQILLA @ Wed, 05 May 2010 - 11:33) *
Ja wniknęłam, moja lajkonikowa natura mi nie pozwoliła. I całe szczęście. NIe wiem jak torty komunijne, ale tort urodzinowy 24cm wyszedł prawie dwukrotnie drożej u Michalskich niż u Wilka. Tort praktycznie taki sam - bez żadnych wymysłów, bita śmietana, maliny i brzoskwinie na białym biszkopcie. Michalscy wyliczyli mi prawie na 120zł, Wilk 57zł.

Ja lubiÄ™ Michalskich za ich smak bezchemiczny icon_wink.gif.
TAQILLA
CYTAT(Gośka z edziecka @ Fri, 07 May 2010 - 20:23) *
Ja lubiÄ™ Michalskich za ich smak bezchemiczny icon_wink.gif.

nie wiem jak reszta tortów od Wilka ale ten owocowy był bardzo smaczny, totalnie bezchemiczny i co najważniejsze smakował owocami a nie cukrem - jak nie jestem fanką tortów tak ten zjadłam ze smakiem.
Od Michalskich za to mogę polecić makowiec nasączany alkoholem - ło matulu..... tylko słodki jak diabli 06.gif
Gosia z edziecka
Ja z kolei nie mam dostępu do Wilka, no daleko mam i mi sie nie opłaca (i nie chce) ich szukać po mieście.
Fiefiora
Potrzebuje w najbliższym czasie 2 torty i chciałam sobie zrobić odmianę od Jagódki. Pomyślałam o Wilku ale nie wiem, który ma lepsze ciasta ?https://www.jozefwilk.pl/Oferta/Torty/Dla_dzieci/
https://www.cukierniawilk.pl/torty-dzieciece.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.