To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KOPARKI i takie różne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mrówa
Szukam dla chłopaków koparek/traktorów do zabawy w domu i w piaskownicy. Ruchoma łycha to oczywiście podstawa. Jeszcze dwie kwestie - cena i tworzywo, które przetrwa dłużej niż tydzień.
Kiedyś kupiłam Olowi koparę z przyczepą jakiegoś polskiego producenta. Gdyby pies moich rodziców nie pogryzł łychy, służyłaby nadal. Nigdzie tego teraz nie mogę znaleźć a zabawka była genialna (kosztowała chyba 40 zł), duża, mocna, pełen zachwyt młodego.
Polecicie mi coś? Boję się na allegro kupować czegoś bez sprawdzenia bo zbyt często trafiają się jednorazowe badziewia.
Abotak
CYTAT(Mrówa @ Mon, 26 Apr 2010 - 17:02) *
Szukam dla chłopaków koparek/traktorów do zabawy w domu i w piaskownicy. Ruchoma łycha to oczywiście podstawa.


Zerknij na koparki Tonka. Firma solidna, rozmiary rozne, przetrwa i lata. Z cena troche gorzej
kaskago
my jesteśmy zadowoleni z koparki gigant firmy WADER
renata19750702
Ja kupowałam w Smyku, muszę tylko zerknąć na firmę. Solidne tworzywo, można nawet na tym siadać.
Ammm
Mój syn jest wielkim fanem wszelkiego sprzętu budowlano-remontowego, z koparami na czele. My mamy taką koparkę Kupiłam ją przed Bożym Narodzeniem w Auchan za chyba ok 150 pln.
renata19750702
Znalazłam. Marka SMIKI. Jasiek ma z tego betoniarkę, koparkę i lawetę z helikopterem. Ma już długo. Najkrócej lawetę -m ponad rok. Nic się nie zniszczyło, nie pękło. Koparka ma ruchomą łyżkę, betoniarka ruchomą gruszkę itd. Płaciliśmy chyba coś koło 60-70 złotych za sztukę.
Mrówa
dzięki dziewczyny. Zabieram się więc za szukanie.
Ammm ... Olo w takiej koparce jest wprost zakochany. Syn naszych przyjaciół ją ma i ona się Olowi DOSŁOWNIE śni po nocach. Niestety póki co muszę się wstrzymać bo to jednak ciut drogawe jak dla nas.
alatanta
...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.