To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

c.d. problemy z ex

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fire
...
anonimowy
Moim zdaniem powinnaś zwrócić się do sądu, szkoda dziecka na tego człowieka, wiem co mówię, bo mam nie ex ale wciąż męża, który lubuje sie w takim zachowaniu.
fire
...
D-C
Witaj,

Przed odpowiedzia na "pozniej" napisany post nie wiedzialem ze jest az tak nerwowo. Niestety prezenty nie zastapia codziennosci!
Wiezi laczace cie z tym konkretnym czlowiekiem sa wciaz zbyt silne.

Kiedy nie mozna juz nic wtedy wybuduj granice, prawnicy nie rozwiaza wojny ktora prowadzi z Toba tesciowa ....... . Psycholog nie pomoze do tego trzeba czasu spokoju na wypracowanie dystansu, ktorego dzieci w wieku 7 lat nie maja!

Aby ograniczyc problem nalezy przeprowadzic rozmowe z ex, tesciowa i niezalezna osoba ktora bedzie reprezentowala neutralna strone konfliktu. W praktyce trudne do zrealizowania. Szczegolenie ze faktor finansowy towarzyszy stronie przeciwnej.
Zwiekszenie odleglosci miedzy wami do 150km z pewnoscia ograniczyloby kontakty i wplynelo stabilizujaco na dziewczynke! Kara jaka ex chce ci wymierzyc przez manipulowanie mala jest straszna i dotkliwa. Natomiast nie mozesz i nie powinnas mu tego okazywac ze czujesz sie dotknieta!

Jestes w bardzo trudnej sytuacji, narazona na codzienny stress. Powinnas znalesc jakos oaze spokoju.

Wszelkie rady z pewnoscia nie rozwiaza twoich problemow. Jednak musisz wiedziec ze wszyscy ci wspolczujemy (Twojego ex. tez mi jest szkoda w koncu sie tak miota i jest pod wplywem rodzicow)!

Dra-Co.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.