To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Programista szuka pracy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Mojego meża zwolnili wlasnie z pracy.
jak ktos szuka bdb programisty, nawet zdalnie, niekoniecznie w Warszawie, piszcie -przeslemy CV itd.
Bo ja juz nie wiem co teraz zrobimy...
cydorka
CYTAT(Cleo @ Wed, 28 Apr 2010 - 13:48) *
Mojego meża zwolnili wlasnie z pracy.
jak ktos szuka bdb programisty, nawet zdalnie, niekoniecznie w Warszawie, piszcie -przeslemy CV itd.
Bo ja juz nie wiem co teraz zrobimy...

roześle wici po znajomych, a że się tak zapytam przyziemnie kredyt mieliście ubezpieczony?
cyd
Cleo
czy ja moge jednak prosic o chociaz 2-dniowe umieszczenie tego postu na 'Na kazdy temat'? to nei byl przypadek, ze go tam umiescilam, tu nie akzdy zaglada... bede wdzieczna. w koncu nie jestem mam nadzieje calkiem anonimowa
monte
Cleo, tylko nie martw się na zapas. To nie jest miła ani komfortowa sytuacja, ale programista to nie najgorsza profesja do szukania zatrudnienia.
Oby poszło szybko! przytul.gif
Cleo
Monte, my to neidawno znowu przechodzilismy i juz pare razy. I wcale nie bylo szybko, tymczasem my za miesiac musimy miec kolejna wyplate, z mojej to nawet na rate nie starczy. i co ja mam powiedziec niani?...icon_sad.gif nie wiem, czy kląć czy plakac
zilka
CYTAT(Cleo @ Wed, 28 Apr 2010 - 16:25) *
Monte, my to neidawno znowu przechodzilismy i juz pare razy. I wcale nie bylo szybko, tymczasem my za miesiac musimy miec kolejna wyplate, z mojej to nawet na rate nie starczy. i co ja mam powiedziec niani?...icon_sad.gif nie wiem, czy kląć czy plakac


To może JUŻ kontakt z bankiem i rozważenie scenariuszy co będzie jak Wam nie starczy na 1-3 wpłaty (nie znam ich, może można płacić same odsetki, etc.), rozumiem, że Marcin ma teraz czas, żeby to załatwić.
A z nianią to nie wiem, powiedziałabym zwolnić ASAP i niech Marcin się zajmuję Hanką ale może to zbyt radykalne. Z drugiej strony jak nie macie kasy to nie macie a lepiej, żeby się dzieckiem chwilę pozajmował niż nie robił nic.
chojnol
Cleo, wysłałam PW
Cleo
ciagle aktualne:(...
zilka
Cleo, ku popkrzepieniu: https://kariera.pb.pl/2088862,33185,informa...-zycie?ref=col2

I dla kontrastu komentarze pod tekstem.
Cleo
hahah.
Bardzo anm nieweselo, zwlascza, ze ex-pracodawca nie przelewa peiniedzy, nie odbiera tel. i wymyslanie, jak tu za co pojechac nastepnego do rpacy.szkoly oraz jesc jest naprawde upokarzajace. itd. Ty chyba zilka masz racje-my sie nei andajemy do zycia w tym spoelczenstwie. im abrdziej sie staramy, tym gorzej wychodzi. Pojade w Bieszczady hodowac kozy. Zeby chco ent w domu byl, to on by mogl kodowac stare zlecenie! Dobra, wracam do pracu-pracu mojej...

ps
haha, tym abrdziej 'zabawny' artykul, ze przeciez mój mąz pracowal w tej firmie, tkroa to opublikowala-jako specjalista w dodatku haha
zilka
CYTAT(Cleo @ Thu, 06 May 2010 - 15:34) *
hahah.
Bardzo anm nieweselo, zwlascza, ze ex-pracodawca nie przelewa peiniedzy, nie odbiera tel. i wymyslanie, jak tu za co pojechac nastepnego do rpacy.szkoly oraz jesc jest naprawde upokarzajace. itd.


Cleo, ja Ci proponowałam pomoc z tym temacie. Sama zdecyduj co jest dla Ciebie upokarzające :/
Cleo
To inan sprawa, Zilka.. juz skonczmy tu to wszystko, ja nie amm jzu po prostu sily
Anai_
Cleo, trzymam kciuki. Mam nadzieję, że w końcu wyjdziecie na prostą. Też mam w domu informatyka i nawet nie chcę wiedzieć co by było, gdyby nagle stracił pracę.
Agnieszka AZJ
Cleo,
a na programowaniu maszyn CNC to on siÄ™ przypadkiem nie zna ? Nie ten rodzaj programisty ?
Latte_macchiato
W czym programuje oracle, java, c++ ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.