To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"Kondolencje"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Filip_inka
Czy powiadomienia o śmierci nie powinny być w oddzielnym dziale np "kondolencje"?
Przenoszenie do działu: "życzenia" nie jest chyba trafione...
tissaia
Już kiedyś padł postulat rozszerzenia chociażby nazwy działu: życzenia... np. życzenia, podziękowania, prośby wo wsparcie, kondolencje... Ale póki co ciiiiisza. Ale IMO i tak wątek o czyjejś smierci średni będzie się komponował z urodzinowymi Sto Lat i gratulacjami po narodzinach dziecka...

Może jakieś podforum: trudne sprawy/smutne sprawy? Taki Hyde Park....?
anuÅ›
Właśnie też mnie zatkało - życzenia, radosne sprawy a tu wciśnięty wątek o śmierci, kondolencje....

To jakby na pogrzeb w sukni ślubnej przyjść i szampana pić z uśmiechem na ustach.


Jeśli nie ma stosownego podforum to chociaż nie przenoście takich smutnych postów do typowo radosnego działu. Przecież nikomu nie życzymy śmierci .. A dział jest zatytułowany "życzenia"
marghe.
Wątki wróciły.
SÅ‚usznie
Tuni
Też oniemiałam, ale pomyślałam, że w pośpiechu , w smutku, dziewczyny napisały nie na tym podforum, każdy może się pomylić.
Ale już sprawa naprawiona, w końcu od tego jestem moderatorem icon_smile.gif
Tuni
O, Marghe, jak to "wróciły" ?
marghe.
Są tam gdzie były
Nie na życzeniach
Filip_inka
Dziękuję
Tuni
CYTAT(marghe. @ Wed, 28 Apr 2010 - 22:30) *
Są tam gdzie były
Nie na życzeniach

No wiem, że już nie na życzeniach, bo sama przeniosłam ale nie wiedziałam, że wcześniej już "krążyły"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.