To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

iPad

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
ma może któraś z Was iPad'a?zastanawiam się nad zmianą komputera i nie wiem czy zamiast kupna nowego nie kupić ipad'a?warto?
pirania
zamiast komutera? no daj spokoj icon_smile.gif
Zelda
CYTAT(pirania @ Thu, 29 Apr 2010 - 04:55) *
zamiast komutera? no daj spokoj icon_smile.gif

nie zamiast,komputer chciałam wymienić,ale zastanawiam się czy nie zostawić "starego" i nie kupić ipada,bo dwóch rzeczy na raz nie kupię niestety...
monixa
tak mi się skojarzyło icon_smile.gif .... pierwszy obrazek na górze
Maciejonka
Nie do końca wiem co to iPad 02.gif , może to t samo co tabet? https://pl.wikipedia.org/wiki/Nokia_N800
My mamy tablet i mąz go używa jako odtwarzacza muzyki, słucha radia- wybór ogromy, bo radia internetowe są, jest dostep do internetu, ale tylko awaryjnie, bo mnie oczy od tego bolą. Dzieciaki rysują, grają no i można zainstalować komunikatora. Ma GPSa i takie tam rózne. Generalnie fajna zabawka, ale wolałabym komputer wymienić.
Tablet majątku nie kosztował, ale mąz go długo szukał.
Jeżeli miałabym komputer stary to nie kupiłabym tableta, ale jak komputer by mi starczal- to w zasadzie dlaczego nie?
Zelda
CYTAT(monixa @ Thu, 29 Apr 2010 - 19:22) *
tak mi się skojarzyło icon_smile.gif .... pierwszy obrazek na górze

06.gif
Zelda
CYTAT(Maciejonka @ Thu, 29 Apr 2010 - 22:12) *
Nie do końca wiem co to iPad 02.gif , może to t samo co tabet? https://pl.wikipedia.org/wiki/Nokia_N800
My mamy tablet i mąz go używa jako odtwarzacza muzyki, słucha radia- wybór ogromy, bo radia internetowe są, jest dostep do internetu, ale tylko awaryjnie, bo mnie oczy od tego bolą. Dzieciaki rysują, grają no i można zainstalować komunikatora. Ma GPSa i takie tam rózne. Generalnie fajna zabawka, ale wolałabym komputer wymienić.
Tablet majątku nie kosztował, ale mąz go długo szukał.
Jeżeli miałabym komputer stary to nie kupiłabym tableta, ale jak komputer by mi starczal- to w zasadzie dlaczego nie?

ja mam koputer 1,5 letni,ale chciałabym nowy z kilku powodów;ale ostatnio zaczełam myślec o Ipadzie
Maciejonka tabtela kiedyś miałam tzn "mąz" miał,super sprawa,ale ipad o wiele lżejszy i poręczniejszy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.