To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

urlop tacierzyński - NOWOŚĆ 2010 KTO SKORZYSTAŁ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Nika_rulez
icon_rolleyes.gif Witam pięknie wszystkich Tatusiów,
ponieważ mam duży problem ze swoim małżonkiem, więc stwierdziłam, że przekonam się ja to jest u innych tatusiów. w tym roku jak wiecie, weszła nowa ustawa, która przyznała tatusiom tygodniowy urlop, który mogą spędzić ze swoim długo oczekiwanym szkrabem icon_biggrin.gif
urlop można wykorzystać do 1roku życia dziecka. ja mam następujący problem. mój szanowny małżonek stwierdził, że jak weźmie urlop, to będzie remontował pokój. icon_evil.gif wkurzył mnie tym nie miłosiernie i od tego czasu, kłócimy się.
niestety nie docierają do niego żadne argumenty rycze.gif
a to dla innych tatusiów https://www.mobilnekobiety.pl/rodzinna/dzie...-wazny-tydzien/
butterfly-23
Mój małżonek również zamierza skorzystać z tego urlopu już wkrótce. Ciekawa jestem czy nie wymyśli równie twórczego zadania. Nika nie przejmuj się swoim małżonkiem faceci już tacy są. Wiem, że pewnie wolałabyś żeby jednak spędził ten czas z dzieckiem ale może malowanie tego pokoju naprawdę jest konieczne. Przynajmniej dla niego. pozdrawiam:)
Nika_rulez
nienie.gif ja uważam, że remont mógł sobie zrobić wcześniej, ale widać wszystko zrobi, żeby nie zajmować się dzieckiem!!!
butterfly-23
A proszę jaki znalazłam przykład tatusia na macierzyńskim, sam Pan Dyrektor. I wcale taki urlop nie jest nie męski, bo to przecież czas dla dziecka, a co jest niemęskiego w spędzaniu czasu z własnym dzieckiem?? https://www.mobilnyfacet.pl/styl-zycia/rodz...meskim-urlopie/
SuperTata
Ja przymierzam się do wzięcia tego urlopu od stycznia lub lutego. Problem w tym, że będzie trzeba troche zacisnąć pasa ale małżonka pracować musi, więc spędzę trochę czasu z Amelką. Powiem wam szczerze, że wcale się z tym źle nie czuje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.