To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzień babci i dziadka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

esylwia
Muszę to napisać, bo jestem okropnie zła na to, jak w tym roku ma być obchodzony w przedszkolu dzień babci i dziadka. Na tablicy ogłoszeń znalazła się informacja, że do każdego dziecka mogą przyjść tylko dwie osoby. A jak dziecko ma dwie babcie i dwóch dziadków, to po prostu trzeba wybrać, kto ma przyjść. Zezłościłam się okropnie i zadzwoniłam do dyrekcji. Dowiedzaiałm sie, że to ze względów organizacyjnych: ciasno, mało miejsca i mało krzeseł, bo w jednym dwniu wszystkie grupy zapraszają dziadków. Jakby nie można tego zrobić w różnych dniach.

Stwierdziałm, że to jest bardzo "wychowawcze" - dzielić dziadków na lepszych i gorszych. A jesli dziecko, tak jak moje, jest związane z i jendnymi i z drugimi dziadkami ? Bedzie jej przykro, przecież czterolatek nie zrozumie dlaczego nie ma tych drugich dziadków. Co tu mówic o dziecku, ja nie rozumiem jak można być tak bezmyślnym.

Czy w Waszych przedszkolach też w taki sposób obchodzi sie to święto ?

sylwia
irminka2
U nas mimo ,że też ciasno na takich imprezach, nikt nie ogranicza ilości osób. Proszą tylko o podanie ile osób przyjdzie do dziecka, żeby było wiadomo czego się spodziewać.
Beata Białystok
U nas nie wiem czy wogóle będzie obchodzony ten dzień. Co prawda Agatka jest teraz w domu, ale wczoraj zachodziłam do przedszkola i nie ma żadnej informacji na temat dnia babci i dziadka.
Arwena.
Hehe, a u nas może być tylko jedna osoba. icon_twisted.gif
Beata Białystok
CYTAT(arwen)
Hehe, a u nas może być tylko jedna osoba.  :twisted:

Jedna, czyli dziecko, czy jedna oprócz dziecka? icon_smile.gif
i.
Trzeba zgłaszać takie uwagi w przedszkolu inaczej panie mogą nie wpaść na to, że warto byłoby podzielić dzieci na grupy icon_confused.gif
Jak w tej sprawie przyszło by kilku rodziców może dałoby się coś zdziałać?
esylwia
Okazało się, że na cztery przedszkola w naszej mieścinie tylko to, do którego chodzi Olga wprowadza jakieś durne ograniczenia. W jednym nawet pradziadkowie bywają na takich imprezach.

sylwia
anonimowy
Piotrek chodzi do małego przedszkola, 18 dzieci w grupie. Dzień Babci i Dziadka, każda grupa wiekowa będzie miała innego dnia. Nie ma limitów osób icon_lol.gif
Arwena.
CYTAT(Beata Białystok)
Jedna, czyli dziecko, czy jedna oprócz dziecka? icon_smile.gif


Jedna oprócz dziecka. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
anax
U Szymka dzień babci i dziadka jest w jednym dniu tylko każda grupa ma oddzielnie.W zeszłym roku były dwie babcie,jedna prababcia i miał być dziadek ale musiał być w pracy to się załapałaja i ja icon_wink.gif
Nikt nie miał do mnie pretensji że nie jestem babcią icon_lol.gif
A przedszkole jest bardzo ciasne bo mieści się w bloku.
anax
zapomniałam dodać że w tym roku babcie nie będą na imprezce przedszkolnej bo Szymek ma ospę.Ale napewno będziemy słyszeć co się tam dzieje bo ta imprezka bedzie pod nami icon_lol.gif
(mieszkamy nad przedszkolem)
Beata Białystok
U nas dzieci mogą zaprosić 2 babcie i 2 dziadków, ale zazwyczaj najwyżej jedni dziadkowie mieszkają na tyle blisko, że mogą przybyć do przedszkola.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.