To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fajny Żłobek w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zojka
WItajcie po krótkiej przerwie. Zwykle bywałam w temacie "Brzdące świąteczno-noworoczne". Moj Synek ma już 16 miesięcy i od niedawna chodzi do żłobka. No a ponieważ miejsce jest otwarte od niedawna (dokładnie od kwietnia) to jak na razie jesteśmy tam pierwsi (na dobry początek). Ponieważ jestem bardzo zadowolona z opieki nad Synkiem , a z nadzieją że może pomogę w poszukiwaniach zainteresowanym Rodzicom jakiegoś Maluszka i mój Maluch będzie miał wesołe towarzystwo z chęcią prześlę namiary na to miejsce w Warszawie (dokładnie zachodnia Warszawa) na razie bez bliższych namiarów żeby nie robić kryptoreklamy icon_smile.gif. Żłobek jest prywatny, ale na pewno ktoś z Was bierze pod uwagę i taką opcję.

Przepraszam za kiepskÄ… edycjÄ™ tekstu ale coÅ› mi siÄ™ tu zawiesza.


Pozdrawiam serdecznie
Zojka i mały Benio
syl123
CYTAT(Zojka @ Thu, 06 May 2010 - 00:25) *
WItajcie po krótkiej przerwie. Zwykle bywałam w temacie "Brzdące świąteczno-noworoczne". Moj Synek ma już 16 miesięcy i od niedawna chodzi do żłobka. No a ponieważ miejsce jest otwarte od niedawna (dokładnie od kwietnia) to jak na razie jesteśmy tam pierwsi (na dobry początek). Ponieważ jestem bardzo zadowolona z opieki nad Synkiem , a z nadzieją że może pomogę w poszukiwaniach zainteresowanym Rodzicom jakiegoś Maluszka i mój Maluch będzie miał wesołe towarzystwo z chęcią prześlę namiary na to miejsce w Warszawie (dokładnie zachodnia Warszawa) na razie bez bliższych namiarów żeby nie robić kryptoreklamy icon_smile.gif. Żłobek jest prywatny, ale na pewno ktoś z Was bierze pod uwagę i taką opcję.

Przepraszam za kiepskÄ… edycjÄ™ tekstu ale coÅ› mi siÄ™ tu zawiesza.
Pozdrawiam serdecznie
Zojka i mały Benio


Czy możesz podac jakieś bliższe namiary do tego żłobka?
julka_julka
Moje dziecko chodzi do Akadero na Strumykowej. Nie ukrywam, że zdecydowałam się na nie, bo jest blisko mojego mieszkania i pracy, a to jest dla mnie duże ułatwienie. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że przedszkole jest super. Bardzo miłe nauczycielki, dobre jedzenie i dużo różnorodnych zajęć.
Madzia27
Ja od września wysyłam swojego synka do prywatnego żłobka, bo na państwowe liczyć nie mogliśmy. Słyszałam dużo dobrych opinii o Ele Mele Dudkach na Bemowie. Oferta wygląda fajnie, mam nadzieje że mojemu maluszkowi też się spodoba icon_razz.gif
Celkia
Bardzo fajny żłobek jest na Woli kum-kum. Mi akurat bardzo zależało na wszelkich zajęciach dodatkowych, a tam jest ich dużo do wyboru - dogoterapia, bajkoterapia, zajęcia plastyczne i wiele wiele. Jest w czym wybierać, a opieka jest świetna i fachowa. icon_smile.gif
zlobekmalutkanutka
Drodzy rodzice!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Bohdanowicza powstał nowy żłobek.
Malutka Nutka powstała z myślą o dzieciach w wieku od 1 roku do 3 lat. Jest to miejsce, w którym dzieci uczą się poznawać świat poprzez muzykę icon_smile.gif

ZAJĘCIA ZACZYNAJĄ SIĘ W STYCZNIU 2018!!!

W naszej ofercie znajdują się m. in.: gordonki, bajkoterapia, 5 zmysłów, zaczarowany pędzel.
Gwarantujemy profesjonalną, wykwalifikowaną, wykształconą i doświadczoną kadrę - od wielu lat kształcimy i szkolimy się w kierunku pedagogicznym. Dodatkowo przez wiele lat pracowałyśmy z dziećmi, więc potrafimy wyczuć ich potrzeby, troski, zorganizować i umilić im czas.

Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji oraz na śledzenie naszego fanpage:
https://www.facebook.com/ZlobekIIMalutkaNutka/
https://www.malutka-nutka.edu.pl

Zapraszamy do kontaktu! icon_smile.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
klub malucha żłobek Ochota Mokotów Wola Śródmieście Ursus Warszawa przedszkole dziecko 1-3 mama wraca do pracy

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.