To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Parowar

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rtonka
Zamierzam kupic parowar, mozecie podpowiedziec jaki kupic i na co zwracac uwage przy zakupie. Jestem w tym temacie zielona a niechce kupic jakiegos badziewia, bo na rynku jest tego masa.
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
mamuśka81
Polecam Parowar IntelliSteam Morphy Richards.
https://www.allegro.pl/item1016406727_parow...ysylka_24h.html

Kupiliśmy go 2 miesiące temu i jestem zachwycona. Wcześniej miałam Tefala- taki tradycyjny piętrowy. I zdecydowanie lepszy jest M.R.. Jego główna zaleta- ma 3 oddzielne komory , które niezależnie podgrzewają parą. Do każdej komory możesz włożyć inne potrawy i dla każdej z nich ustawić odpowiedni czas "gotowania". Przykładowo jeśli brokuły są gotowe w 20 minut, a np ryba w 30 minut, to parował "odpala" najpierw tą komorę z rybą , a 10 minut póżniej z brokułami. także w jednym czasie masz gotowy cały obiadek. Poza tym jak skończy to można ustawić opcję podgrzewania i parowar trzyma ciepło zdaje się ok godziny (nie pamiętam dokładnie).
Jednym słowem pokochałam ten parowar i szczerze polecam. icon_smile.gif
kokusia31
Patii całkiem fajnie się prezentuje ten parowar icon_biggrin.gif Ja od kilku lat mam taki zwykły garnek do gotowania na parze i życia sobie bez niego nie wyobrażam tylko czasem zdarza mi się wygotowac w nim wodę icon_rolleyes.gif 02.gif
iwo1
Patti pożądam teraz ten parowar!!!
mamuśka81
03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.