To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy to chora krtań?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zuzia
Wiem, że najlepiej pójść do lekarza i się dowiedzieć, ale nie mam jak chwilowo. Może któraś z Was tak miała. Gardło mnie nie boli, generalnie nic mi nie jest. Ale jak mówię, to co jakiś czas głos mi się "zawiesza"...
Myssia
Zuzia, przy krtani wcale gardło nie musi boleć.Dla mnie chora krtań jest jak głos siada i mówi się chrypliwie i z wysiłkiem.
Od lekarza dostałam na to orofar do psikania, do tego vit a+e do rozgryzania
a sama się leczyłam syropem prawoślazowym
renek35
to najprawdopodobniej wlasnie krtań....
Zuzia
Doszłam do lekarza wreszcie dziś, chora krtań a do tego szumy w oskrzelach... Mam za swoje i za nadzieję na samoistne wyleczenie...
Asa
Zuzia mi wlasnie glos siadl,
w poniedzialek troche, we wtorek juz przeszlo w zgrzyty i "charczenie",
a teraz to juz tylko szept mi pozostal,
i nie mam czasu isc do lekarza bo wsrod mojej trojcy wspanialej jakis wirus panuje wiec tylko lapie wymiociny i nie nadazam z praniem kolderek, przescieradel ciuszkow.... bawia sie w sztafete jak jedno przestanie to drugie zaczyna...
padam
A
Zuzia
Asa,

ja go wreszcie odzyskałam, ale po antybiotyku... zyrtecu i syropku pini, ale to na kaszel.
Współczuję atrakcji domowych...
Trzymaj siÄ™.
Gosia83
A ja głos po weselu straciłam...2 dni tylko szeptem mówiłam...dziś jż lepiej...przechodzi samo...
W sumie bardzo rzadko choruje ale jak już to często właśnie głosu brak... 29.gif
Zuzia
Gosia,

pewnie bardzo głośno śpiewałaś 06.gif, stąd utrata głosu po weselu.
Agga
No dobra to jakie sÄ… domowe sposoby na wyleczenie?

Wczoraj jeszcze mówiłam tylko z chrypą,a dziś to mi już siadł głos prawie całkiem. Gardło w zasadzie mnie nie boli,ale w nocy to chwilami się dusiłam i gorączkę lekką mam.Na razie biorę syrop prawoślazowy i domowe sposoby: płukanie gardła solą, syrop: z cebuli+czosnku+miodu.


Jest szansa że mi przejdzie domowym sposobem? Bo lekarzami to już żygam i jeszcze chora w sensie(chora), to w tej ciąży nie byłam wallbash.gif
.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.