To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie małopolanek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
candace
dawno nie było, nie wszyscy jadą na zlot...
Trzeba by przed jesieniÄ… rozpoczÄ…c przygotowania:-)
tissaia
A ja moooogęęęęę przyjechać? I z tego co wiem, sdw też bardzo by chciała poczuć się przyszywaną małopolanką icon_smile.gif
anax
CYTAT(Legalna lalicja @ Mon, 10 May 2010 - 14:14) *
dawno nie było, nie wszyscy jadą na zlot...
Trzeba by przed jesieniÄ… rozpoczÄ…c przygotowania:-)

hehe masz racje.ja też jestem chętna
Gosia83
CYTAT(tissaia @ Mon, 10 May 2010 - 12:41) *
A ja moooogęęęęę przyjechać? I z tego co wiem, sdw też bardzo by chciała poczuć się przyszywaną małopolanką icon_smile.gif


Jak dla mnie to nawet musisz... 29.gif
sdw też miło będzie poznać... 06.gif
e_Ena
CYTAT(tissaia @ Mon, 10 May 2010 - 14:41) *
A ja moooogęęęęę przyjechać? I z tego co wiem, sdw też bardzo by chciała poczuć się przyszywaną małopolanką icon_smile.gif


Tiss, przecie ty nasza, a Wiolę też jak swoją przyjmiemy icon_wink.gif
candace
Tiss - bez Ciebie to nie małopolanki:-))

możemy zaplanować jakieś spotkanie w górach- mamy nad Jeziorem Żywieckim domki, ośrodki. Wtedy odpadnie problem powrotów:-))
e_Ena
CYTAT(Sam @ Tue, 11 May 2010 - 10:09) *
Dobra - to KIEDY???


byle nie 4-5 czerwiec blagam.gif icon_wink.gif
candace
Ena-- no wiesz!!!
Agga
CYTAT(Ena @ Tue, 11 May 2010 - 08:36) *
byle nie 4-5 czerwiec blagam.gif icon_wink.gif



Dokładnie byle nie ten termin 06.gif . A Wiola to obowiązkowo musi być icon_lol.gif .
e_Ena
CYTAT(Legalna lalicja @ Tue, 11 May 2010 - 14:11) *
Ena-- no wiesz!!!

03.gif
pomysł spotkania w górach nad jeziorem bardzo mi się podoba icon_smile.gif. Rozumiem, że ogonki można będzie brać?
kasiaaaaa
To ja też się wpisuję na listę chętnych. 03.gif
Mućka
ehh.. pozostaje mi jedynie chlipać...  rycze.gif
e_Ena
kasiaaaa fajnie icon_smile.gif
Mućka?? Nie chlip tylko umawiaj się z nami!
Mućka
ja niestety niet..znaczy się BAAAAAARDZO chętnie bym sie zjawiła ale niestety mogę tylko że tak powiem stacjonarnie. 
jakikolwiek wyjazd niestety odpada..  32.gif

poza tym znowu jakis gówniarz - niemowa was nawiedzi...  29.gif

ja sie w tej chwili stanowczo nie nadaje na takie imprezy.
wybaczcie ale pozostaje mi życzyć Wam udanej pogody i samych smakołyków icon_wink.gif
Hermia
Chętnie tylko u mnie odpadają terminy: 5-6 i 19-20 czerwca- mam egzaminy, ostatnie zajęcia na uczelni, nie dam rady być ani stacjonarnie, ani nigdzie pojechać. A i początek lipca odpada, bo jadę na zlot fanów SRK.
candace
eee, wiadomo, że tak na szybko to już plany mamy... dlatego piszę: mamy czas i ustalmy detale
kiedy- może lipiec?
gdzie?- tu trzeba przemyśleć czy szukamy fajnego miejsca z noclegiem czy wersja tradycyjna

poza tematem: co z Ulcikiem??
kasiaaaaa
CYTAT(Legalna lalicja @ Wed, 12 May 2010 - 21:31) *
szukamy fajnego miejsca z noclegiem czy wersja tradycyjna

Bardzo mnie zaintrygowało powyższe stwierdzenie. Czy można poprosić i rozwinięcie myśli? 06.gif
Hermia
Ulcik cierpi na braki czasowe, ale zawiadomiÄ™ jÄ… o naszych planach.
Fragosia
To ja też wstępnie pisze się na spotkanko - jeżeli ktos (może poza Ena icon_smile.gif) mnie kojarzy...
OLA77
a mnie ktoś zna????? bo ja rodowita krakowianka i też chętna na spotkanie.
ciao
CYTAT(OLA77 @ Thu, 13 May 2010 - 08:01) *
a mnie ktoś zna????? bo ja rodowita krakowianka i też chętna na spotkanie.

ja cie znam icon_lol.gif
candace
rozwijam myśl: tradycyjne spotkania małopolanek odbywały się w domach tychże ze składkowymi potrawami. dojazd i powrót odbywały się jednego dnia
myśl noclegowa polega na wynajęciu na nocleg jakiegos domeczku lub czegoś podobnego w celu dłuzszego i noclegowego spotkania. tutaj jest też kwestia dalszego dojazdu dla wszystkich i koszty dodatkowe.

i co do noclegów to dzwoniłam wczoraj i większośc ośrodków i domków niestety w okresie wakacyjnym obłozona- trzeba by dokładnie juz z terminem szukać..
ruda_kasia
Ja jestem za propozycją wyjazdową, bo nie mam domu, do którego mogłabym Was zaprosić. Fragosiu czy ja Cię przypadkiem nie znam icon_wink.gif

Na Kocierzu/y (nie pamiętam nazwy) pewnie będą miejsca, ale tam nie jest zbyt tanio (no też nie tak strasznie drogo oczywiście icon_wink.gif )
anax
To była bym chętna ale noclegowo wolała bym tanio.
A może jakby się domki wybrało to było by taniej.Bo czasami za domek się płaci około 200 na 5-6 osób.
Teraz w tym terminie pewnie nic nie znajdziemy.Chyba że jeszcze w czerwcu może być taniej.
anax
CYTAT(OLA77 @ Thu, 13 May 2010 - 08:01) *
a mnie ktoś zna????? bo ja rodowita krakowianka i też chętna na spotkanie.


hehe ja też Cię znam i Lenusię też icon_smile.gif
Hermia
Prosze ustalmy termin, czy spotykamy się z dziećmi i ewentualnie mężami, czy tylko babskie pogaduchy, no i czy wyjazdowo czy raczej np. sobota po południu tylko wchodzi w grę.
Ja proponujÄ™ termin:26 czerwca
tissaia
Jako że jednak przypuszczalnie pojadę na zlot ( jak miejsce się znajdzie ) to u mnie chyba kolejny wyjazd maluchowy odpada i raczej pisałabym się na spotkanie stacjonarne, z przychówkiem lub bez, bez różnicy, bo na wyjazd zwyczajnie kasy mi braknie....

EDIT: 26 mi pasuje póki co.
candace
dla mnie termin ok, niestety nie mam warunków do zaproszenia:jeszcze!
Agga
No to może pierwsze ustalmy czy to spotkania wyjazdowe czy nie? Jeśli o mnie chodzi to wolała bym na miejscu,bo po zlocie będziemy spłukani a jeszcze wakacji,za obóz Angelika trzeba zapłacić i w sierpniu do Niemiec jade.Więc z kasą nie będzie tak wesoło żeby wydawać jeszcze na kolejny wyjazd icon_confused.gif .
e_Ena
CYTAT(Hermia @ Thu, 13 May 2010 - 14:53) *
czy spotykamy się z dziećmi i ewentualnie mężami,

no właśnie, bardziej pasowałoby mi z dziećmi (i pewnie mężem też), ale jak same to też się piszę, tyle, że wtedy bez noclegu icon_smile.gif.
Hermia
No to wnioski sumujÄ™:
spotkanie 26 czerwca, stacjonarne, raczej rodzinne niż babskie.
Pytanie kto nas przygarnie?
candace
ja też za rodzinnym bo męża wkopię w prowadzenie:-))
aronka
Tak nieśmiało podczytuje i się nie odzywam, ale nie miałam jeszcze grafiku. Teraz już wiem, że 26 czerwca mam dyżur. 41.gif
Hermia
To może 27 czerwca, albo daj jakiś inny termin.
aronka
CYTAT(Hermia @ Fri, 14 May 2010 - 19:51) *
To może 27 czerwca, albo daj jakiś inny termin.


Tak, dobijaj mnie. icon_wink.gif
27 też pracuję. Cały weekend pracuję. 21.gif 21.gif 21.gif

Poza tym jeśli większości pasuje jakaś data, to trudno to zmieniać dla jednej osoby. 32.gif
Hermia
A tak zupełnie off top: Aronka jak tam po ostatnich deszczach na wsi? Pływacie?
aronka
CYTAT(Hermia @ Fri, 14 May 2010 - 20:14) *
A tak zupełnie off top: Aronka jak tam po ostatnich deszczach na wsi? Pływacie?


Baaaardzo śmieszne, baaaardzo! icon_wink.gif
Chodzimy sobie po deseczkach. Czasem uda się up... ć buty mniej niż do kostek. 06.gif

A żeby to nie było tak całkiem off top, to nie muszę dodawać, że nie mogę Was zaprosić na spęd, bo nawet nie byłoby gdzie siedzieć na zewnątrz. Jak już się doczekaliśmy i przywieźli nam ziemię, to znowu leje i mamy ocean. Jak nie urok to... 21.gif
Hermia
No a ja myślałam, że się u Ciebie spotkamy 06.gif , ale serio to klapa ogólna, bo w przedszkolu też mamy przesunięty festyn na bliżej nieokreśloną przyszłość, w każdym razie przyszłość suchą.
e_Ena
26 czerwca mam rocznicę ślubu, więc nie wiem czy ten termin mi będzie pasował (a nuż mnie mąż czymś zaskoczy icon_wink.gif, Hermia, w zeszłym roku 26 kupowałaś kreację na premierę, pamiętasz 08.gif )
Jeśli chodzi o miejsce, to tym razem u mnie też nie mogę zaproponować icon_sad.gif, przynajmniej nie do wakacji, a jak maj będzie cały taki deszczowy to i pewnie dłużej (bo i prace remontowo-wykończeniowe icon_wink.gif się przeciągną, a i tak się powleką bo tylko w weekendy coś można zrobić).
Hermia
Pamiętam, a Wy wybieraliście się do kina.
W tym roku o tej porze będę się szykowała na zlot fanów (a właściwie ściślej mówiąc fanek) . Co oczywiście nie przeszkodzi mi w ewentualnym spotkaniu z Wami.
okko
Ja was tak podczytuje i dopisze sie ze u mie tym roku szan nie ma- patrz post Aronki- mam gów.... niana gline wiec nie ma nawet gdzie postawic czegokolwiek a dzieci by były po szyje zasyfione nie wspominajac o nudzie.

A ja nie wiem czy mam szanse sie wybrac na spotkanie- z dwójka mi sie nie usmiecha a w weekendy J. pracuje wiec nie mam zkim towarzystwa zostawic.

Ale moze w tygodniu jakies wieczór by sie gdzies udał- w jakiejs niedrogeij knajpce np? Po 20-tej jestem wolna- do ok 3-4 w nocy 03.gif
sdw
Jako przyszywana małopolanka błagam Was uprzejmie o termin PRZED 18 czerwca lub PO 8 lipca blagam.gif

18 wyjezdżam się wakacjować, a wracam 7-8 lipca.
candace
ja w chwili obecnej błagam o lipiec..
sdw
Sam, zlitujże się icon_sad.gif Co Ci szkodzi międzi 9 a 14, na przykład icon_wink.gif
ruda_kasia
Wiola, gdzie się wakac[użytkownik x]?
Byłam ostatnio na 40 urodzinach koleżanki w palarni (szisza? - jak to się pisze) nawet było miło. Po raz pierwszy w życiu paliłam cokolwiek....
okko
CYTAT(Sam @ Thu, 27 May 2010 - 06:58) *
PS. Okkko - dzieci nie zanudziłyby się na pewno - woodstock by miały icon_wink.gif gorzej z nami i praniem tego wszystkiego.


No dzieci jak dzieci ale wy byscie musiały siedziec tez w tym błotku- wiec jakos watpie zeby przyjemnie było.

Co do terminu to ja moge przed 18 a co do knajpki to jesi posiedzicie odpoiiednio długo- bo ja jestem wolna ok 20-tej jak nakarmie i uspie- przepraszam jak moje dziecko samo zasnie zaraz po zarciu icon_smile.gif
sdw
Kasia, najpierw tydzień w Austrii, a później przenosimy się do Chowrwacji.

Sam, wcześnie=tanio icon_mrgreen.gif
Agga
Wiola ale ty to tak na dwa dni byś przyjechała. No i fajnie by było gdybyś Kinge zabrała icon_biggrin.gif . A może przynajmniej ze starszymi dzieciakami zrobimy spotkanie?
sdw
Agga, Kingi, jeśli spotkanie będzie w l;ipcu, nie zabiorę na pewno. Prosto z Chorwacji wieziewmy ją na obóz. IU tak już kilka dni spóźnioną. A w Krakowie to ja chętnie nawet tydzień. Pytanie tylko łer? I czy Tiss będzie mi chciała towarzyszyć? icon_mrgreen.gif Tiss, pamiętraj, że obiecałaś.
kasiaaaaa
No i co?
Bo sierpień na karku...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.