To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

neurolog dzieciecy D .Adamczyk

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AnWoj
Umówiłam się na wizytę do p.doktora,może znacie?Dobry?
Ile kosztuje wizyta ?
Inanna
Nie wiem, czy dobry. Ale ja słyszałam z wiarygodnego źródła że w Kielcach nie ma dobrych neurologów dziecięcych. Moje "źródło" pracujące w szpitalu dziecięcym w zaufaniu wysyła rodziców do Warszawy.
AnWoj
Byliśmy.Sama nie wiem co mam myśleć.Doktor miły,taki wyciszony Opowiedziałam o tym co dolega córce,że cyklicznie wymiotuje i że kręci się w głowie.Wysłuchał,zapytał czy ja miewam migreny(co potwierdziłam) i powiedział że prawdopodobnie to dziecięca migrena brzuszna,że nie widzi wskazań do badań.
magda260877
o doktorze słyszam duzo dobrego czytajac o nim na roznych forach m.in.na znanylekarz.pl ,sama miałam sie do niego wybrac bo miewam migreny ale znalazłam innego icon_smile.gif ,a z tego co piszesz to nie wiem czy przy migrenach wystepuja zawroty ,ja jeszcze nie miałam,moze radziłabym skonsultowac z innym lekarzem ,cos kiedy słyszałam o doktorce z Ronda ,ale nazwiska nie pamietam
AnWoj
Wiesz doktor powiedził że jest to jeszcze małe dziecko i zawroty są jak najbardziej prawdopodobne.W miarę dorastania migrena brzuszna może zmienić się na taką typową.
AnWoj
a tak zupełnie na marginesie :to jak powinna wyglądać wizyta u neurologa?
magda260877
puka ci młoteczkiem w kolana ,oczywiscie TY lezysz ,"smera" ci patyczkiem stopy i patrzy czy reagujesz ,pozniej zamykasz oczy i kaze Ci dotknac palcem nosa reka prawa i lewa ,wstajesz i tez z zamknietymi oczyma dotykasz nosa na zmiane ,kazał mi na palcach stawac i spacerowac ,ostatnio tez badał mi kregosłup....troche było tych cwiczen ,nie pamietam wszystkich ,a głowa ja boli ?
AnWoj
mojej córki nigdy poza tymi zawrotami które miewa podczas wymiotów głowa nie bolała.Będąc z mała u p.doktora nie robiliśmy żadnych że tak określę młoteczkowych ćwiczeń,badań.Lekarz słuchał,obserwował i stwierdziła ze nie ma podstaw do szerszych badań diagnostycznych-dać dziecku spokój.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.