To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sanatorium Kudowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marta M
Hej,wysyłam mame do sanatorium,do Kudowej Zdroju,zastanawiam się nad Zameczkiem i Polonią,czy możecie któreś polecić
Joanna 81
W Kudowie jest wiele pięknych obiektów dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów 08.gif
Proponowane przez Ciebie miejsca są naprawdę ok, oba o podobnym standardzie, odnowione. Jak dobrze kojarzę jeden i drugi hotel - sanatorium położony jest w Parku Zdrojowym ( jeden naprzeciw drugiego 03.gif ). Twoja mama jedzie tam czysto rekreacyjnie czy będzie korzystała z zabiegów ? To leczniczy wyjazd czy taki odpoczynek ? Sprawdziłabym tylko gdzie oferują większą gamę zabiegów i jak cenowo to wygląda.
Miłego odpoczynku icon_smile.gif
renek35
Mieszkam niedaleko więc dość często bywam w tych rejonach ... i jest naprawdę pięknie więc gdzie by nie byla będzie zadowolona z okolicy:)
Marta M
to ma być pobyt leczniczy
Joanna 81
Mam znajomą, która pracuje w ZUK-u i poradziła, że lepszy Zameczek icon_smile.gif Zabiegi odbywają się poza Zameczkiem i Polonią, trzeba kawałek dojść.
Pytała, dlaczego w Polanicy Zdsrój nie wybrałaś Wielkiej Pieniawy - o tu https://www.wielka.pieniawa.pl/ ( basen i zabiegi w sanatorium na miejscu )
Marta M
Joanna 81 dzięki za info,nie wybrałam Wielkiej Pieniawy ze względu na cenę,to jakieś 500zł dodatkowo
Joanna 81
a rozumiem, w takim razie polecam Zameczek 06.gif
Marta M
narazie wstrzymam się z rezerwacją,bo nie wiadomo czy tam powódź nie sięgnie
Joanna 81
CYTAT(Marta M @ Wed, 19 May 2010 - 09:14) *
narazie wstrzymam się z rezerwacją,bo nie wiadomo czy tam powódź nie sięgnie


Póki co u nas zagrożenia nie widzę żadnego, ale może faktycznie wstrzymaj się z tydzień icon_wink.gif
Marta M
Joanno 81 jak sytuacja powdziowa,mama ma jechać pociągiem z Poznania,nie ma problemu z kursowaniem pociągów?
Joanna 81
Marto u nas powodzi nie ma, nawet nie słyszałam o podwyższonych stanach wód. Ale czy z Poznania do Kudowy kursują pociągi tego nie wiem. Najlepiej przedzwoń na pkp i zapytaj o połączenie, bo u nas generalnie mało pociągów kursuje 48.gif
Miłego wypoczynku dla mamy icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.