To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki robot

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamapiotrusia7
Dziewczyny potrzebuję kupić robota do kuchni i po prostu mam niezły mętlik. Głownie to chciałabym żeby służył za mikser ale dobrze byłoby żeby można było wyrobić nim też ciasto np. na pierogi. Poza tym potrzebuję też żeby mógł pociąć w kostkę cebulę i jeszcze zrobić koktajl. Zastanawiam się czy lepiej kupić jeden kombajn do wszystkiego ale jeżeli tak to jaki?, czy może blender i siekacz osobno? Błagam poradźcie coś bo za chwilę zwariuję 41.gif ...
majka2600
Hmmm...a ile chcesz/możesz wydać?
Bo jak bez ograniczeń to polecam Kitchen Aid (mnogość dostawek, końcówek-w ogóle rozbudowy robota). Jak bym miała środki, to bym sobie taki sprawiła...ale nie mam niestety...
Więc mam "minikombajn" Moulinexu, podobny do tego https://www.allegro.pl/item1039895138_mouli...sklep_lodz.html i jestem z niego b. zadowolona - ubijam pianę, trę jabłka, siekam warzywa na leczo, robię koktaile itp.
W razie pytań służę pomocą
mamapiotrusia7
Super ten moulinex ale ja już się zdecydowałam na Boscha MUM 4756 gdyż przekonały mnie do niego jego kompaktowe wymiary. Byłam bardzo blisko zakupu Kitchen Aida ale niestety dla mnie robot z 5 litrową misą jest zdecydowanie za duży a przez to mało poręczny. Ale nie powiem Kitchenom jeśli chodzi o stylistykę to nikt nie dorówna. Szkoda że nie robią takich mniejszych. Do tego zamówiłam blender również Boscha. Czekam aż mi to wszystko prześlą, mam nadzieję że będę zadowolona 04.gif
majka2600
Zadowolona będziesz na pewno icon_smile.gif
Doby wybór
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.