To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nocleg w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tyczka
Dziewczyny,

potrzebuję namiarów na sprawdzone miejsce w pobliżu centrum Warszawy, najlepiej nieopodal alei Ujazdowskich.
Nocleg z poniedziałku na wtorek, pojutrze. Nie potrzebuję ani śniadania, ani klimy- jedynie (względnej) ciszy oraz pościeli na łóżku.

Cenowo chciałabym, żeby mnie nie "zeżarło"- dzwoniłam juz do hotelu "Hit",ale miejsc nie ma.
Do 200zł będzie okay.
Pomożecie...?
pirania
https://okidoki.pl/wp/ceny/lang/en/#main_content
pirania
jak w aleje ujazdowskie to chyba lepiej to drugie- tam jezdza autobusy na ujazdowskie ok. 30 minut im to zajmie w szczycie.
Agnieszka AZJ
Nie interesowalam się dotychczas cenami hoteli w Warszawie i nie przypuszczalam, że jest tak drogo icon_eek.gif

W bezpośredniej okolicy Alej Ujazdowskich nic nie znalazlam - tam w zasadzie nie ma hoteli. Nieco dalej, ale z sensowna komunikacją:

hotel "Logos" na Wybrzeżu Kosciuszkowskim obok Tamki - 199 zł za pokój jednoosobowy,
Hotel "Premiere Classe" przy pl. Zawiszy - 199 zł
Hostel Nathan's Villa" na Pieknej - 170 zl i to jest w zasięgu kilkuminutowego spaceru od Alej Ujazdowskich !!! icon_smile.gif

oraz hotele "Atos", "Portos' i "Aramis" - poza centrum, na Stegnach, ale z dobra kumunikacjÄ… z Alejami Ujazdowskimi.
Agnieszka AZJ
jeszcze znalazlam Hostel Helvetia - 160 albo 180 zl za pokoj jednoosobowy, ten drozszy z lazienka. Tez sensowny dojazd w Ujazdowskie
Berek
Ale to dla Ciebie? Dowiem się jutro, może mieszkanie moich rodziców będzie wolne. Za darmo icon_smile.gif
tyczka
Dla mnie, dla mnie, Berku icon_smile.gif
Nie chcę jednak nadużywać niczyjej gościnności..

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny, na pewno coś wybiorę.
Rezerwacją pokoju zajmę się jednak dopiero po południu, teraz wzywają mnie pilnie inne obowiązki.

Berek
CYTAT(tyczka @ Sun, 16 May 2010 - 09:49) *
Dla mnie, dla mnie, Berku icon_smile.gif
Nie chcę jednak nadużywać niczyjej gościnności..

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny, na pewno coś wybiorę.
Rezerwacją pokoju zajmę się jednak dopiero po południu, teraz wzywają mnie pilnie inne obowiązki.



Tyczka, ale to nie będzie nadużywanie żadnej gościnności.
To jest mieszkanie, z którego moi rodzice korzystają, kiedy są w Warszawie. Teoretycznie jest ono moje natomiast. Kiedy rodzice są gdzie indziej, a na ogół sa gdzie indziej, wtedy właśnie gościmy tam rozmaitych naszych znajomych. Zastanów się - bardziej w centrum już trudno, miałabyś wygodnie.
tyczka
Berku, dziękuję za dobre chęci.

Zabukowałam pokój w Logosie i byłam zadowolona icon_smile.gif
Grażyna7
Ja polecam apartament Solatium Booking przy ulicy Marszałkowskiej. Duży apartament, aneks kuchenny osobno. Byliśmy z trójką dzieci. Dokładne namiary mogę przesłać wieczorkiem na priv.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.