To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Novynette - prosze o WaszÄ… opiniÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tessi
Czy któraś z Was stosowała pigułki antykoncepcyjne Novynette? Jestem ciekawa Waszych opinii. Wczoraj je wykupiłam i niedługo zacznę stosować. Przechodzę właśnie ze znienawidzonych plastrów na tabsy. Ginka powiedziała że Novynette są podobne do Mercilonu który kiedyś już brałam i nawet dobrze wspominam. Ciekawe jak będzie tym razem.
Carrie
CYTAT(tessi @ Tue, 18 May 2010 - 13:34) *
Czy któraś z Was stosowała pigułki antykoncepcyjne Novynette? Jestem ciekawa Waszych opinii. Wczoraj je wykupiłam i niedługo zacznę stosować. Przechodzę właśnie ze znienawidzonych plastrów na tabsy. Ginka powiedziała że Novynette są podobne do Mercilonu który kiedyś już brałam i nawet dobrze wspominam. Ciekawe jak będzie tym razem.


Novynette to jakościowy i ilościowy odpowiednik Mercilonu

w zasadzie można przypuszczać,że będziesz dobrze je tolerowała ( na bazie doświadczenia z odpowiednikiem) ale w praktyce bywa różnie.Skąd decyzja,że Novynette a nie Mercilon, skoro ten już brałaś kiedyś?
Kari27
Biorę obecnie te tabletki i teraz jest ok, ale pierwsze dwa cykle na tych pigułkach często bolał mnie brzuch jak na @ i miewałam plamienia w środku cyklu.
agniesia :)
BiorÄ™ te tabletki od tygodnia i jak na razie wszystko jest ok.
Mam nadzieję że tak już zostanie icon_wink.gif
rysa154
ja bralam chyba z 2lata i bylo wszystko w porzadku....
zubu
Brałam ok 2lata i było okij
tessi
Dziękuję za Wasze opinię. Biorę już te tabsy od kilku dni i mam nadzieję że dobrze będzie.
naples
Hej.
Biore juz nieco ponad 2 lata i nie zamierzam zmieniac.
Bardzo mi odpowiadaja, dobrze sie na nich czuje.

Pamietaj, ze pierwsze 3 miesiace, to okres adaptacyjny organizmu i roznie moze byc, no i ze kazdy organizm jest inny icon_wink.gif
malinka1978
a ja niestety nie moge ich zazywac, i probowalam innych i chyba naleze do tych kobiet ktore nie moga brac tabletek.
mialam duzo ubocznych dolegliwosci ktore sa na ulotce icon_sad.gif
naples
CYTAT
a ja niestety nie moge ich zazywac, i probowalam innych i chyba naleze do tych kobiet ktore nie moga brac tabletek.mialam duzo ubocznych dolegliwosci ktore sa na ulotce

A robiłaś badania, które to potwierdziły bądź wykluczyły fakt, że nie możesz brać tabletek?
Co na to lekarz?
Dobierałaś z lekarzem tabletki na podstawie badań czy na podstawie metody prób i błędów- jak to przeważnie bywa?

Przecież są jeszcze inne metody antykoncepcji, jeżeli chciałabyś się zabezpieczać icon_wink.gif
Pysiaczek
Ja równiez brałam te tabletki, i jedne i drugie... czułam sie świetnie - jedyny dyskomfort przy tabletkach jaki odczuwałam to suchość wiecie gdzie:-))...
chaton_ania
U mnie tez przy nich byla duza suchosc... zmienilam na inne i problem zniknal.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.