To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy przedszkola Unijne też przyjmują dzieci w pieluszkach?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beti_24
Chciałabym go posłać do przedszkola od września , do normalnego przedszkola z gminy go nieprzyjmą, bo nie jest odpieluchowany, jak narazie, ale czy w tych unijnych przedszkolach ,jest coś takiego????
anax
Myślę że do września się nauczy całe wakacje przed wami.
Jak porozmawiasz z paniami to może coś się uda zrobić.Mój Szymek jak zaczął chodzić do przedszkola to już nie sikał ale na drzemkę musiał mieć pieluchę bo się nie kontrolował i nie było problemu.Chociaż czasami panie zapomniały mu założyć.
Myssia
U nas nie było problemu.
Robił na nocnik normalnie, ale na drzemkę zakładały pampka i nie było problemu.
Pytałaś w przedszkolu?
Anax ma rację, do września się nauczy icon_smile.gif
Beti, Kacperki zdolne chłopaki są! icon_smile.gif
Beti_24
Myssia:) Kacperki zdolne zdolne, ale i uparte icon_smile.gif
Boże może ja mam takie dla was błache problemy i głupie ale to moje pierwsze dziecko i przy nim sie najbardziej ucze,moe przy drugim będe mądrzejsza:)
joa133
Betti w moim pkolu, Panie same ściągają pieluszki i tak powoli,pomalutku,dzieci uczą się, 2 razy im się nie uda, a za 3 razem tak...musisz zapytać się w konkretnym pkolu, u nas dziecko nie może mieć pieluszki (w dzień)
kropeczka
Mój Jasko też jeszcze nie pożegnał się na dobre z pieluszką! cały dzień chodzi bez ale jak chce kupke to krzyczy żeby założyć pieluszke.Na nocnik nie zrobi, do kibelka tez nie.Tylko w pieluszke albo wcale.W przedszkolu usłyszalam że bardzo szybko się nauczy i że mało jest dzieci które przychodzą do przedszkola odpieluszkowane więc żeby sie nie martwić. myśle że dużo zależy od przedszkola
Beti_24
no to zobaczymy, pojade do przedszkola i porozmawiam z paniami:)
grzałka
chłopaki zostali odpampersowani w czerwcu- od wrzesnia poszli do przedszkola
Beti_24
a powiedz mi ile ci to zajeło tak około...:
Ketmia
Beti, teraz się robi ciepło. Nauczy się szybko, zobaczysz. Zacznij od weekendu. Po prostu jak jesteś z nim w domu, przestań mu zakładać pieluchę. Tylko tak się nauczy. Mojej Zuzi zajęło to 1 dzień. Był listopad. Jeździłam za nią na mopie. Wszystkie rajstopy przemoczone. Byłam zdesperowana i sądziłam że to falstart. Następnego dnia już umiała. icon_smile.gif Tyle tylko, że korzysta nie z nocnika, a sedesu. Nocnik jakoś jej nie pasował.
agnese
u nas właśnie trwa etap odpieluchowywania, puszczałam go wiele razy bez pampersa, ale go sikanie gdzie popadnie bawiło
miałam w planach poczekac do lata, ale w boże ciało Filip wstał rano i zawołał siku i skoro i tak mielismy byc w domu to go zostawilismy bez pampersa o ku naszemu zdziwieniu wołał do godz. 18 wszytsko ladowało w nocniku, póxniej poszlismy na grilla i było gorzej, ale poszlismy za ciosem i w piatek po nocy tez go duzo puszczalismy bez tylko na wyjścia miał ubierane, i w sumie od 3 dni woła zawsze, nawet na dzienne drzemki mu nie ubieramy - bo dwa razy zasnąłnie planowanie i był bez - na razie zosatwiamy na noc, choc po nocy ma suchego, ale młody sie domaga. jak widać do wrzesnia wszystko może się wydarzyć,
ja bym schowała pampersy i puszczała bez po domu, zakupiła pieluchomajtki i na wyjscie mówiła ze to specjalne majtki i trzeba wolac na nocnik
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.