To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy faktycznie przeciwieństwa?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Worek z ankietami się rozsypał icon_lol.gif

Jak to jest z nami i naszymi partnerami icon_question.gif
Ja jestem szatynką o niebieskich oczach, mój mąż to niebieskooki blondyn.
kama_
Ja jestem blondynką o piwnych oczach,a mąż czarnowłosy o błękitych oczach icon_wink.gif
addera
Ja brunetka (naturalny kolor) z tendencjami do wszystkiego co mozna na głowie zrobić icon_lol.gif
Mój mąż był kiedyś brunetem, teraz jest mooooocno szpakowaty icon_smile.gif
aluc
ja - coś pośredniego między ciemną blondynką a szatynką, oczy szare
on - coś pośredniego między ciemnym szatynem a brunetem, oczy zielonobrązowe
a żeby było śmieszniej - syn blondyn, oczy brązowe icon_lol.gif
i.
Ja szatynka, a małżonek brunet, obydwoje mamy niebiesko-szare oczy.
addera
Jeszcze o oczach zapomniałam:
Ja zdecydowanie ciemny brąz, synek takie same, może nawet ciemniejsze.
Mąż ani zielone, ani szare (piorun wie jaki to kolor icon_rolleyes.gif ), za to córka ma zdecydowanie niebieskie oczy icon_eek.gif (chyba po dziadku icon_lol.gif )
Villi
Ja - baaardzo ciemny blond i oczy z gatunku "diabli wiedzą jaki to kolor" (od szarych poprzez żółtozielone az po piwne, w zależności od nastroju), mąż oczy ma równie wielobarwne, ale jest brunetoszatynem icon_lol.gif

Synek oczy ma po rodzicach a włoski baaaardzo jaśniutki blond icon_smile.gif Pewnie po cioci znad morza icon_lol.gif

Pozdrawiam
Villi
ulla
Mąż szatyn (z długimi włosami icon_smile.gif) i brązowymi oczami (on mówi że ma piwne). Ja ciut ciemniejsza szatynka (włosy krótsze) z piwnymi oczami (czyli zielonkawa tęczówka z brązową obwódka wokół źrenicy i i ciemnoszaro-brązową "otoczką" wokół tęczówki icon_smile.gif). A dziecko - ciemnobrązowe oczka po tatusiu...a włosy nie wiem...chyba jeszcze jedna szatynka w rodzinie rośnie icon_smile.gif Jakoś bez przeciwieństw w "ubarwieniu" się przyciągnęliśmy icon_smile.gif...za to róznica w gabarytach jakby istotna...

Pozdrawiam
irminka2
Villi( czy Villemo) ja już z innego wątku wiem skąd masz takie oczy icon_smile.gif.

Mój mąż brunet(teraz ździebko łysawy i trochę szpakowaty na skroniach)o niebieskich oczach, ja z natury szatynka ,(terazblondynka)o oczach zielonych.

Irmina
i.
Nie dodałam jeszcze, że mój luby ma długie włosy (piekne, błyszczące icon_rolleyes.gif ), a ja króciutkie wink.gif
dumiczowa
ja typowa słowiańska uroda icon_twisted.gif jasny blond kłaki i blu ajs, małżon niebieskooki czarnokłaki a dziecko pięknoniebieskooki jasny blond icon_question.gif
pozdr. icon_lol.gif
Bimij
Mnie natura dała ciemny blond i zielono-szare oczy ...
a mąż to szatyn o oczętach niebieskich ...
Dziecię ... jako że wszyscy mówią, że caaaały tata oczka ma niebieskie ... a włoski ciągle się zmieniają - urodził się z b. ciemnymi - wręcz brunet, następnie jasny blond ... teraz ciemnieją - jakby ciemny blond po mamusi icon_lol.gif
Tylko że mamusia przefarbowana ... hihihi ... także podobieństawa nie widać ...
mamami
CYTAT(ilka)
Nie dodaÅ‚am jeszcze, że mój luby ma dÅ‚ugie wÅ‚osy (piekne, bÅ‚yszczÄ…ce  :roll: ), a ja króciutkie wink.gif

Ilka to may remis.
Ja naturalna ciemna blondynka (ostatnio w szkole średniej icon_smile.gif ) z ciemnymi brazowymi oczami, mąż brunet (nie dość że długie i błyszczące to jeszcze kręcone) z piwnymi oczami. A Michaś .... to widać na zdjęciu. Blondynek z czarnymi oczkami.
Monisia
Ha ha , powinnam zaznaczyc dwie opcje Å‚ysolek i blondyn wink.gif
Mąż jest ciemnym blondynem z ogromnymi zakolami , włoski nosi bardzo krótkie, prawie łysolek z Niego wink.gif Oczęta ma zielone.
Ja brunetka z brązowymi oczami ale farbuję włosy na jasne kolorki.
Natasha
Oboje mamy ten sam kolor włosów, bardzo ciemny brąz. Rafał ma do tego brązowe oczy, a ja niebieskie.
Pecia
Ja ciemna blandynka z przewaga rudosci i niebieskie oczy
maz ciemny blondo-szatyn z piwno-zielonymi oczami

dzieci blondyni z niebieskimi oczkami po mamusi icon_wink.gif
lea
mąż : ciemny blond czy - szatyn ?, włosy dlugie mocno krecone, oczy niebieskie
ja : ( naturalna ) szatynka lub ciemny blond ?, oczy zielone

pozdrówka - lea
amania
Ja mam włosy ciemnobrązowe i oczy tyż cholernie ciemnobrązowe, w ogóle jakaś taka ciemnobrązowa jestem icon_sad.gif

Mąż szatyn i to niestety coraz ciemniejszy, oczy szare.

Córka włosy ciemny blond (i oby tak zostało!) i oczy zielone, chociaż też cholera coraz ciemniejsze...
sammy
CYTAT(dumiczowa)
ja typowa sÅ‚owiaÅ„ska uroda  :twisted:  jasny blond kÅ‚aki i blu ajs


To usłużnie donoszę, że ewidentnie masz urodę germańską. Uroda słowiańska to włosy blond i oczy brązowe icon_lol.gif

Co do nas. Dwno, dawno temu byłam jasną blondynką. Potem z powodu farbowania włosów ściemniałam, ale dalej na upartego można stwierdzić, że mam włosy ciemno blond. Obecnie zaś są rude.
Oczka zaÅ› w kolorze niebieskim.

Co do mojego niemęża. Ogólnie jest ciemnym blondynem. Szczegółowo zaś ma króciutkie włosy w kolorze śliwkowo-oberżynowym.
Oczka zaÅ› w zaleznosci od humoru - raz bardziej niebieskie, raz bardziej zielone.

Dziewczynki obydwie blondynki z niebieskimi oczkami. Nie mogło być inaczej icon_lol.gif

pozdrawiam
sammy icon_smile.gif
gogo0674
a u mnie tak ja szatynka ,oczy niebieskie mój mąż ciemny bląd ,oczy niebieskie icon_smile.gif
Potwora
szatynka, oczy szare + ciemny blondyn, oczy niebieskie = szarookie, ciemnoblÄ…d dzieciÄ™
icon_cool.gif
maja03
Moja mężczyzna jest wysokim brunetem a ja ?? Hmmm... to znaczy tak - do niedawno byłam długowłosą blondynką, a teraz jestem krótkowłosą szatynką z 5 pasemkami jaśniejszymi icon_biggrin.gif
Libi
Ja szatynka teraz balejażowa z oczami o nieokreślonej barwie (szare lub niebieskie) a mąż szatyn ostatnio bardzo siwiejący. Pewnie wróci cały siwiuteńki icon_sad.gif
kasiarybka
Ja jak Dumi, słowianka icon_smile.gif Włosy jasny blond, oczy niebieskie, Jacek włosy ciemny blond oczy niebieskie icon_smile.gif
Samia
Ja jestem brunetką z piegami i zielonymi oczami, mój mąż szatyn z niebieskimi oczami.
Samia
aronka
CYTAT(sammy)
CYTAT(dumiczowa)
ja typowa sÅ‚owiaÅ„ska uroda  :twisted:  jasny blond kÅ‚aki i blu ajs


To usłużnie donoszę, że ewidentnie masz urodę germańską. Uroda słowiańska to włosy blond i oczy brązowe icon_lol.gif
sammy icon_smile.gif


To ja też mam germańską urodę. icon_confused.gif icon_confused.gif Dobrze wiedzieć. wink.gif
Włosięta kiedyś jasny blond, niestety latka lecą, włoski ciemnieją... icon_cry.gif Oczka niebieskie. Kiedyś usłyszałam od koleżanki, że mam taki nienaturalny kolor oczu, bo takie to tylko do gazety komputerowo robią. icon_lol.gif icon_lol.gif Chciała być miła... wink.gif
A mąż brunet (o ile się nie mylę, bo zawsze mam z tym kłopot icon_confused.gif ), z brązowymi oczami.

Dziecię przed urodzeniem miało być chłopczykiem (o urodzie obojętnej), albo dziewczynką - w tym przypadku koniecznie blondyneczką z niebieskimi oczkami. wink.gif
Jest dziewczynka, ale szatynka i z ciemnymi oczkami. Geny tatusia okazały się silniejsze. icon_smile.gif
.uzytkownik.usuniety.
Mąż - ciemny blondyn z szarostalowymi oczami,
ja - czarne włosy (naturalne) i zielonobrązowe oczy

pozdr,

zwierzo
sylwiakrol
Ja ciemna blondynka, chociaż teraz włosy chyba mi ściemniały. Nie jestem pewna bo mam farbę na głowie a mi włosy zawsze jaśniały od słońca. Oczy zielono-piwne.
Mąż szatyn z niebieskimi oczami. Czyli chyba przeciwieństwa icon_biggrin.gif
A synek blondynek z niebieskimi oczkami icon_biggrin.gif
asia2108
ja włosy ciemnoblond oczy niebieskie
mój mąz włosy ciemnoblond teraz interesująco siwiejące i oczy niebieskie
i cała tyrójka to blondaski z wielkimi niebieskimi oczyskami icon_biggrin.gif
adzia
Totalne przeciwieństwo. Mąż łysy, ja kudłata jak mop icon_wink.gif dzieci też jakby łysawe (obydwie!). Mąż zachwycony, ja mniej icon_wink.gif
Bziba
mam oczy zielone i blond włosy, a mąż ciemny blondyn, ale łysy z piwnymi oczami i bardzo długimi rzęsami.. mniam

Bziba
chomik
Oboje mamy ciemne włosy za ramiona z tym że moja druga połowa ma włosy bajecznie kręcone, oczy oboje mamy brązowe icon_biggrin.gif

Pozdrawiam Chomiczek.
Eta
przeciwieństwa wielkie
zobaczcie same
[img]https://foto.onet.pl/upload/8/15/_16865jpg[/img]
Inca2
Wybralam szatyn, ale teraz sie zastanawiam. Hm, czy szatyn to ciemny blondyn? Jesli tak to dobrze zaznaczylam.
Ja z natury brazowooka jestem, ale wlosy to nie pamietam jakie, cos kolo mysich ciemnych icon_smile.gif
Marta_B
Ja niebiesko-zielono-żółte oczy i jestem szatynką icon_biggrin.gif a mój mąż jest ciemnym blondynem i ma zielone oczy icon_biggrin.gif
Mika
On-ciemny blondyn,szare oczy.Ja szatynka,piwne oczy.Chociaż muszę przyznać,ze odkąd z nim jestem włosy zjaśniały mi o jakieś 2 tony icon_lol.gif , jemu ściemniały icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.