To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie dobry lumpex??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ila
Moje Kochane icon_biggrin.gif

Zaintrygowana watkiem "zakupy" prosze doswiadczone mamy w temacie o podanie dokladnej lokalizacji dobrze
zaopatrzonego ciuchlandu w naszym uroczym miescie.... Zagladnelam kiedys do jakiegos osiedlowego i nie
zachwycil mnie towar tam wystawiony...
Moze pomozecie icon_question.gif
Moze cos wyszperam... icon_biggrin.gif

Buziaki
joakar
Nie wiem czy dobry, ale na pewno duży a to daje możliwościszperania icon_lol.gif Oto adres: ul. św. Mikołaja koło heliosa jest sklep komfortu. W tej kamieni jest wielka brama wjazdowa wchodzi się w tę bramę i na pięterko a tam jedno pietro to odzież na wage a drugie to odzierz na wieszakach. W grudniu była promocja i kilogram był po 5 złotych!!!!! normalnie jest po 10 więc ceny konkurencyjne.
Może się tam spotkamy bo się wybieram na rekonesans. icon_cool.gif
Monisia
Ja " polecam" na Ostrowskiego wielki dwupiętrowy lumpeks w miejscu starego Elwro.
Pierwsze piętro -ciuchy wycenione a drugie na wagę.Wybór wielki i wszystko na wieszaczkach, nie trzeba grzebać.
maja03
Na prawdÄ™ wielki ciuchland z ogromnym wyborem jest na ul. Nyskiej ( od A. Krajowej).
Cały sklep podzielony na 2 części z ciuchami podzielonymi na wycenione i na wagę.
Można tam kupić całkiem fajne ciuchy dla dzieci ( śpioszki wyceniome np. 3 zł !! i inne ), jak również całkiem przyzwoite rzeczy dla każdego. Mają fajowe koszule, kurtki, spodnie i w ogóle wiele szperania Cię czeka !!
Na prawdÄ™ polecam.
Kingus
Z takich nienajtańszych, (ale za to czyste ciuszki, posegregowane i wszystkie francuskie lub kanadyjskie) polecam Tanią Odzież Francuską na ul. Św. Wincentego, idąc od Nadodrza w stronę Jedności Narodowej po prawej. Nie ma tam jakiegoś szczególnego zatrzęsienia ciuchów, ale dla siebie i męża znajduję czasem super okazje, kupuję też dla chłopaków fajne rzeczy. Z tym, że raczej zaglądajcie przy okazji pobytu w tamtych rejonach, bo sklepik malutki i nie zawsze się trafi akurat na interesujący towar, więc szkoda czasu na specjalne wyprawy.

A poza tym pytanko-czy możecie dać znać, jeśli któraś będzie jechała do dawnego Elwro? Bo ja w takich molochach ginę, znaleźć nic nie umiem i wychodzę zła... Może ktoś mnie "oprowadzi" przy okazji? icon_redface.gif

Pozdrawiam

Kinga z Konradem i Olgierdem
Monisia
CYTAT(Kingus)
A poza tym pytanko-czy możecie dać znać, jeśli któraś będzie jechała do dawnego Elwro? Bo ja w takich molochach ginę, znaleźć nic nie umiem i wychodzę zła... Może ktoś mnie "oprowadzi" przy okazji?

Nie ma problemu, możemy razem się wybrać icon_biggrin.gif
Tam nie ma jak zginąć choć jak pierwszy raz tam pojechałam to w szoku byłam , że takie to wielkie itp.
Monisia
Kinga napisz jeszcze w jakiej części Wrocławia mieszkasz?
Kingus
Monisia-ja teraz wsiowa baba jestem, wywiało mnie do Skarszyna, więc do Wrocławia mam tego, no... drobiazg, 17 km. I nie mam auta... Więc każdy wyjazd do Wrocka to wyprawa-młodych podrzucić komuś jak kukułka muszę i wrócić przed północą wink.gif

A tak na poważnie-jak będziesz miała wolną chwilkę i ochotę, coby mi za przewodnika robić, to daj znać troszkę wcześniej-się dostosuję... z dziką rozkoszą z resztą, bo jak jeszcze trochę na tej błotnistej wsi posiedzę, to gdakać będę jak, nie przymierzając, kury z sąsiedztwa.

Pozdrawiam

Kinga Konradem i Olikiem[list]
Monisia
Kinga ok icon_biggrin.gif
fire
a ja mam pytanie w jaki dzień najlepiej pojechać na Ostrowskiego do tego wielkiego lumpexu, czy jest jakiś dzień dostawy. nie chciałabym tam jechać w ciemno. pozdrawiam z oławy icon_smile.gif
Potwora
Dziewczyny! wyczytałam, że na Ostrowskiego do końca stycznia super wyprzedaż jest i codzienne dostawy!!!
Monisia
CYTAT(olaart)
Dziewczyny! wyczytałam, że na Ostrowskiego do końca stycznia super wyprzedaż jest i codzienne dostawy!!!

Superrr icon_lol.gif No to siÄ™ wybiorÄ™.... icon_wink.gif
A gdzie to wyczytałaś?
Iza2 mama Damianka
Polecam mały lumpeks, ale z rzeczami dobrymi gatunkowo przy ul. Stawowej (idąc od Koścuszki po lewej stronie zaraz za wjazdem na teren Cefarmu), idąc od Piłsudskiego po prawej mijamy skrzyżowanie - lumpeks jest w ciągu budynków rozpoczynających się sklepem rybnym.
Naprawdę wiele rzeczy tam kupiłam, wszystko rozwieszone na wieszakach. Ceny - nie najniższe ale nie ma chłamu.
Iza
Potwora
Monisiu, SÅ‚owo dzisiejsze o tym pisze. Ja tam pojadÄ™ chyba w piÄ…tek.
2 szkraby
Witam.

Jest jeszcze jeden na ul. Braniborskiej nad Plusem, zwie siÄ™ to magazyn polsko - niemiecki.
SÄ… tam rzeczy wycenione po jednej stronie i na drugiej rzeczy na wage.
Na stronie rzeczy wycenionych, są wieszaki z całkowicie nowymi rzeczami, różnych firm markowych.
Ja tak kupiłam naprawde fajne ciuszki dla malucha, kilka rzeczy dla siebie i męża.
Polecam.

Pozdrawiam
Klaudia mama Aleks (21.09.2003)
Delfinka
Potwierdzam Braniborską icon_smile.gif i duże pomieszczenie icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Na św. Antoniego (koło Komfortu) na II piętrze (klatka C) znów jest cena 5 zł za kilogram (do końca marca). Na I piętro z rzeczami wycenionymi nie zaglądałam.
W ciągu 20 min. przejrzałam pobieżnie ciuszki na wieszakach i zachapałm do koszyka około 2 kg "towaru" icon_lol.gif Zapłaciłam 11 zł i 60 gr. Nawet nie przyglądałam się czy rzeczy mają plamki lub dziurki, bo jak się nie spierze, to położę koło kubła - może ktoś potrzebujący weźmie.
W sumie to niezły sport taki lumpex. Ale rzeczy "markowych" w tych na wagę jest mało. Nie wiem, jak wśród tych wycenionych.

Na Ostrowskiego byłam wczoraj i też upolowałam ładną kurteczkę na wiosnę dla Zosi. Ale tam też trzeba mieć szczęście, żeby coś trafić.

Pozdrawiam.
Paka
Potwora
Ja ostatnio wogóle nie mam szczęścia do lumpeksów - chodzę, przebieram i nic nie znajduję icon_evil.gif
Anita.W
Ola, ja mam podobnie hi hi hi icon_wink.gif. Musze sie kiedys wybrac na Braniborska. A moja bratowa zachwala ten na Nyskiej, ponoc kupila duzo ciuszkow dla mojego Kubusia. Jutro je dostane icon_smile.gif.
Ewcia!
CYTAT(Paka)
W sumie to niezły sport taki lumpex. Ale rzeczy "markowych" w tych na wagę jest mało. Nie wiem, jak wśród tych wycenionych.

Paka


ja próbuję uprawiać konkurencję "fajne ciuszki dla starszych dzieci", która wydaje mi się nieco trudniejsza... a i tak udalo mi sie w zeszłaym miesiącu na Ostrowskiego znależć kilka sztuk , na wagę, a cena mnie powaliła: za 2 bluzy, koszulkę i spodnie 11 zł!

a na Antoniego za kilka malutkich body dla kolezanki (w tym schiesser) dałam 1,50 icon_smile.gif
dumiczowa
CYTAT(onka)
Ja uwielbiam takie sklepy a dla dzieci mozna wybrac perelki.Tyle ze ja znam takie dwa sklepy gdzie mozna cosik wybrac.Jak macie jakies swoje miejsca to sie pochwalcie:))))

CYTAT(Sylwia M.)
Ostatni raz kupowaÅ‚am w pewexie dezodorant rexona w poÅ‚owie lat 80. Albo nie zrozumiaÅ‚am tego posta.  :)

CYTAT(ulcik)
Sylwia obawiam się ze nie zrozumiałaś icon_wink.gif chodzi wg mnie o szmateksy / lumpexy / sklepy z tanią odzieżą icon_smile.gif

ulcik

CYTAT(Sylwia M.)
AAA, to tak - kupuję. Spodnie, swetry, bluzki, spódnice, czasem coś dla Olgi. Jest absolutnie niemożliwe, aby po tych rzeczach było "widać" skąd są. Niektóre należą do moich ulubionych ciuchów.

CYTAT(Tunisiek)
To pewexy jeszcze istniejÄ… ?? icon_eek.gif

CYTAT(Sylwia M.)
CYTAT(Tunisiek)
To pewexy jeszcze istniejÄ… ?? icon_eek.gif


Refleks, refleks !!! icon_biggrin.gif

CYTAT(Dorka-gość)
Kiedyś był taki wątek "gdzie dobry lumpex?https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=7200,
ale pewnie mozna coÅ› w nim uaktualnić  :roll:

CYTAT(onka)
Przepraszam za zamieszanie tytulem-tak tak chodzi mi o lumpexsy:))).Jakos w moim kregu utarla sie nazwa pewexu ........to tesknota za 80 latami icon_smile.gif

CYTAT(justin)
ja też czasem kupuję, chodzi głównie o finanse - w moim przypadku. Ostatnio upolowałam fajny brązowy golf z firmy Zara za 6 zł. Chyba niezły interes zrobiłam.

[quote=Kocurek]Ja też kupuję icon_smile.gif
te rzeczy które mam z "kopalni" (moja prywatna nazwa związana z wykopywaniem tych ubrań z boksów icon_lol.gif ) są rewelacyjne jakościowo - czego nie można powiedzieć o znakomitej większości polskich ubrań, niestety icon_evil.gif
No i bywa że za kompletn taniochę kupuję nowe rzeczy (z metkami) tak, tak.
Właśnie w poniedziałek kupiłam 3 body dla młodej z Lego za 3,50 zł sztuka icon_razz.gif


pozdr.
nellie
A ja ostatnio potrzebowałam kilku rzeczy i chodziłam po różnych lumpexach.

Zanim znalazłam spodnie i jeszcze przy okazji parę innych rzeczy w moim cudownym rozmiarze icon_wink.gif , schodziłam trochę i zapodaję adresy - może komuś się przydadzą:)

1. ul. Szczytnicka - "U Mai" i po drugiej stronie ulicy też, ale nie pamiętam nazwy... całkiem niezły wybór, raczej wszystko wycenione

2. ul Horbaczewskiego - za Astrą, koło kościoła - super wieeelki lumpex:) na parterze wycenione, na 1 piętrze na wagę (10 zł za 1 kg). Ogrooooomny wybór, cały dzień chyba tam można spędzić:) Dużo ciuszków dla dzieci. Tam znalazłam wszystko co chciałam.

3. ul. Trzebnicka , bodajże "Cztery pory roku" - wycenione i dużo mniej na wagę. Dla dzieci raczej malusio ciuszków. Pani przemiła:)

I na tej samej ulicy jeszcze drugi - w budynku dużym, ceglastym i czerwonym, tuż przy wiadukcie. Rzeczy na wagę są tam do kitu, ale te wycenione są całkiem całkiem:)

4. ul. Słowiańska , po lewej stronie jadąc "1" z Grunuwaldu:

"Tania odzież francuska" (czy jakoś tak:)) - tu jest dużo dla dzieci

i "Odzież używana " (trzeba wysiąść na przystanku przy zajezdni i iść w stronę Leclerca, to minie się te dwa, a potem się dojdzie na Trzebnicką:)) - trzeba dobrze poszperać.

5. 2 lumpeksy są na Skwerze Pionierów Wrocławskich (skrzyżowanie Jedności Narodowej i Poniatowskiego)

W jednym ciuszki rewelacyjne, jak nowe, ale wycenione i nie takie znowu tanie (ale dużo dla dzieci) , a w drugim w całkiem korzystnych cenach, i też fajne, ale nie aż tak:)

Niom, jak na razie, to chyba tyle...
Udanego buszowania!
Doruśka
W sklepie Pinokio na Ruskiej ,dwa pietra,wszystko na wagę,dużo ciuszków dla dzieci,codziennie inna cena od 45 zł w poniedziałek,do 10 zł w sobotę. i od poniedziałku towar w 100% wymieniony na nowy.
Kingus
Podrzucam do góry, bo mam 2 pytanka:

-jak teraz w czasie letnich "wykopków" remontowych we Wrocławiu mogę dojechać z Nadodrza do Astry (chodzi mi o ten lumpex przeniesiony z Ostrowskiego)?
-byłyście ostatnio na ciuchowych łowach? gdzieś jest coś ciekawego? dominuje lato, czy już jesień? (chodzi mi o mojego Konrada głównie, może ktoś odkrył miejsce, gdzie jest więcej dla przedziału wiekowego 5-7 lat)

Dzięki z góry za wszelkie podpowiedzi

Kingus, co mu dziecko starsze w miesiąc 5 cm urosło icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Dorka
CYTAT(Kingus)
-jak teraz w czasie letnich "wykopków" remontowych we Wrocławiu mogę dojechać z Nadodrza do Astry (chodzi mi o ten lumpex przeniesiony z Ostrowskiego)?

Samochodem to chyba normalnie, Pomorską i potem na most przez Odrę, Długą koło Hita i dalej już na Popowice i do obwodnicy. Natomiast jaka tam kursuje teraz komunikacja miejska to nie wiem, ale remontów dróg sobie nie przypominam.

Co do drugiego pytania nie pomogę, za to dołączę się ze swoim.
Gdzie jest dobry lumpex z duż ilością rzeczy dla noworodka - tak do rozmiaru 62 właśnie (pożyczyłam swoje rzeczy po chłopcach i już do mnie nie wróciły icon_evil.gif -ale wyżaliłam się już na to w innym wątku wink.gif ) W każdym razie usiłuję tanio skomletować wyprawkę dla maluszka.
Doruśka
Na Ruskiej Dorko.
Kingus
Jakby ktoś był zainteresowany, to donoszę uprzejmie, że we Francuskiej Odzieży jesień zacznie się dopiero w ostatnim tygodniu sierpnia/pierwszym września. Na Horbaczewskiego-dzieciowych dużo, ale nędznie. Tzn. pani z obsługi poinformowała mnie, że najlepiej to być w środę "tak wie pani, koło południa..." Wyglądam musi na taką, co to koło południa ma czasu nadto. Na Braniborskiej-dla małych dzieci w zasadzie nie było nic, wyprzedają za to lato po śmiesznych cenach (50%), ale na moje oko już wszystko przebrane dość mocno.
Przy okazji-dowiedziałam się w sklepie CCC, że to ostatni sezon Melanii, w zamian będzie firma Guffo (jak na mój gust chyba bardziej trwałe te butki niż Melania, ortopeda mi "przyklepał" półbutki Guffo dla Olika jako prawidłowe). To tak informacyjnie... A zima w CCC zaczyna się w okolicach połowy września, więc jakby ktoś chciał buty tam nabyć, to wraz z początkiem żółknięcia liści trzeba. Ufff...
Pozdrowionka

Kingus
anonimowy
W tygodniu robię sobie wypad na miasto i chciałam troszku zboczyć z trasy i skoczyć na Braniborską jednak słyszalam że nie ma już tam EUROMODY icon_confused.gif Dajcie cynk, wiecie coś na ten temat? Wolałabym nie szukac na marne icon_rolleyes.gif
MM
właśnie poszukuję lumpeksu we Wrocławiu. Gdzie teraz się chodzi? czy to prawda, że tego na Grabiszyńskiej w Elwro juz nie ma??
Luka
Ja sie dolacze z nowa propozycja.
Swietny lumpeks jest na Komuny Paryskiej(zaraz za skrzyzowaniem z Pulaskiego,w strone Krakowskiej idac).W poniedzialek kilogram za 40zl,a z kazdym dniem tygodnia o 5 zl taniej.Ciuszki naprawde dobrej jakosci,wszystko na wieszakach,osobno dzial dzieciecy,wiec czasu duzo tracic nie trzeba jesli tylko o maluszki chodzi.Ja kupilam tam dla malenstwa kurteczke jesienna za...3zl,i kilka sweterkow,w sumie na laczna kwote 11zl,wiec naprawde warto.
Na Braniborskiej co jestem to kompletnie nic nie ma...
Luka
Ptysiak
40zl za kg - masakra jak drogo icon_eek.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.