To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Porady lekarskie online

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AnWoj
No właśnie tak jak w pytaniu.Czy bierzecie sobie do serca odpowiedzi.Mam koleżankę ,która często korzysta z takiej formy porady a potem wpada w histerie przejęta postawioną hipotetyczną diagnozą.
naples
Kiedys zdazylo mi sie raz prosic o opinie, jednak opinia miala sie nijak do opisanego problemu, chociaz problem byl dokladnie i szczegolowo opisany.

Dlatego nie mam zamiaru w ogole juz korzystac z takich porad. Uwazam, ze nie mozna diagnozowac przez internet, wole udac sie do stacjonarnego lekarza po porade i tak robie. Z takich porad on-line moga powstawac rozne cuda, nierzadko prawdziwe, wiec potem sytuacja moze wygladac, jak w przyadpku twojej kolezanki icon_wink.gif
chaton_ania
W zyciu nigdy!!!
amore
nie-już nie;)
Tigerek
Nie tyle medyczne porady online - co jestem na forum o swojej - bardzo rzadkiej - chorobie, pacjenci mają o wiele większą wiedzę na ten temat, niż lekarze prowadzący, poważnie icon_exclaim.gif
elizaelza9
W czasach pandemii to must have! Każda klinika stara się zminimalizować kontakty. Widziałam, że Invicta przyjmuje tylko pacjentów, którzy potrzebują konsultacji bezwzględnie wymagającej obecności osobistej.Preferowana jest natomiast forma wizyt online.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.