To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rower dla 3- latka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamuśka81
Witam,
Planuję zakup rowerka dla młodego, ale nie mam pojęcia jaki wybrać? Chodzi o średnicę kół. Chciałąbym żeby pojeździł na nim chociaż 2 sezony . JAki wybrać?
Synek ma 3 latka, jest duży jak na swój wiek.
Basia:)
Jeśli synek jest duży to koła minimum 14'.Kuba jeździł jeszcze niedawno na 12' ale bardzo się męczył.Niedawno kupiliśmy mu większy na 16' i śmiga aż miło.
Ewelinek
pati, zależy jak duży jest icon_wink.gif Antek ma 3,5 roku ok 106cm wzrostu i bez problemu na 16" śmiga i tego, że starczy mu na dłużej jestem pewna icon_wink.gif Wydaje mi się, że najlepiej dziecko do roweru przymierzyć.
Beti_24
ja planuje kupic 12 przymierzałam już synka i jest dobry a 14 jest aduża i cięzko będzie mu sie nauczyć na większym
pati.n
My trzy dni temu kupiliśmy dla Wiki 16''. Ale mierzyliśmy ją do kilkudziesięciu rowerów i szesnastka szesnastce nie równa- a nam zależało, żeby miała na dłużej, bo to jednak duży wydatek. 12'' miała na styk, za rok byłyby za małe. Córcia ma 98 cm wzrostu.
Tusiol
Jachu 2 lata i 8 miesięcy - od kilku tygodni jeździ na 16.
rysa154
najelepiej dziecko przymierzyc....
moja córka jezdzi na 12, bo taki dostala rok temu....ale spokojne na 14 czy 16(zalezy jakiej,bo maja roznej wysokosci ramy) tez daje rade....najbezpieczniej jak dziecko moze nogami dotknac ziemii...
odynka
najważniejsze to przymierzyć dziecko do roweru... Nellka na urodziny dostanie rowerek biegowy typu Laufrad;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.