To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto pali papierosy i bierze pigułki?????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

eSKa
Mój ginekolog jak byłam ostatnio trochę mnie nastraszył,a mianowicie spytałam czy może powinnam zmienić pigułki na jakieś inne bo trochę palę papierosy? A on że niby nie ma pigułek specjalnych dla palących (kiedyś czytałam jakąś ulotkę że niby są ale nie pamietam nazwy???) i powinnam ograniczyć palenie, bo UWAGA! to może zmiejszyć skuteczność tabletek antykoncepcyjych......Czy spotkałyście sie z podobną opinią? Dodam że w sumie palę mało tj. jakies 5 dziennie, no na imprezach troszke więcej:)
addera
Spotkałam się z opinią, że palenie i przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych groźne jest dla układu krwionośnego (ryzyko zatorów), ale o tym , że papierosy zmniejszają skutecznośc działania tabletek nie słyszałam icon_confused.gif
Może za mało wiem icon_rolleyes.gif
i.
Zgadzam się z Adderą - palenie zwiększa ryzyko zakrzepicy (to poważna sprawa), natomiast nie powoduje zmniejszenie skuteczności pigułek.
Dla palących przeznaczone są tabletki Cerazette (które są również odpowiednie dla karmiących).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.