To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki fotelik dla 20kg pasażera?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tuni
Dziecko waży już ponad 19 kg, mamy fotelik do 18kg.
Jeśli chodzi o wygodę dziecka, to spokojnie mógłby jeszcze jeździć, tzn głowa nie wystaje, na boki też jeszcze jest miejsce, no ale masa przekroczona, więc wygląda na to, że pora na nowy.
Jaki?
Większy fotel, czy może tylko podstawka?
Poproszę o rady z uzasadnieniem, żebym wiedziała dlaczego tak a nie inaczej icon_smile.gif
skanna
Fotel na pewno:

a) dziecko jest lepiej chronione, a to jednak priorytet
b) wygodniej się podróżuje zwłaszcza na długich trasach - w dobrze wyprofilowanym foteliku 15-36 można sobie smacznie spać nawet wtedy, kiedy nie da się odchylić oparcia. A nawet jak nie spać, to przynajmniej wygodnie jest oprzeć sobie głowę o boczne zagłówki.

Ja wszędzie maniakalnie polecam STM Explorer - bardzo dobrze nam się sprawdził nawet na trasach międzynarodowych. STM to siostrzana firma Recaro - dla mnie mistrza jeśli chodzi o foteliki wszelkiej maści.
Bardo dobre opinie majÄ… Romery (o z umlautem), Concordy i MaxiCosi.
mamami
Mamy polecane przez skannę STM, w ilości 2 sztuk icon_smile.gif kupione zresztą za jej namową. Zdecydowanie polecam.
Beti_24
ja też mam zamiar kupić większy fotelik, i chyba zdecyduje się na Maxi Cosi bardzo sobie je dziewczyny chwaląicon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.