To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Położna z 1 Maja lub Dyrekcyjnej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maja03
Chwilowo jeszcze nie moge się zdecydować w jakim szpitalu będe rodzić, jednak pod uwage biorę właśnie te dwa - na 1 Maja lub na Dyrekcyjnej. Czy macie może namiary na jakieś dobre położne z tych dwu szpitali. Naturalnie biorę pod uwagę to, że trzeba będzie zapłacić.
Gdybyście coś wiedziały - to dajcie proszę znać icon_biggrin.gif

maja
Monisia
Na 1-go Maja położna Iza.
Kapitalna pod każdym względem.
Nie wiem jakie ma nazwisko ale jest tylko jedna Iza tam więc znajdziesz bez problemów.
W styczniu będę tam na oddziale < koleżanka tam będzie rodziła> więc jesli chcesz spytam o nazwisko.Pewnie jeśli akurat bedzie to sobie pogawędzimy.
Co do Dyrekcyjnej to leżałam tam prawie 3 tyg i żadnej położnej nie polecam.
maja03
he he he
Coś się zgadać na gg nie mżemy !!
Ale jeśli podczas wizyty u koleżanki będziesz o mnie pamiętać to będę wdzięczna !!
Pozdrawiam

A jak tam Maleństwo?? Już doszła do siebie ??
maja03
To jeszcze ja - Majka
Gdybyś z łaski swojej mogła się przy okazji spytać - wiesz, czy można takiej położnej zapłacić i umówić się z Nią na poród ( no pod warunkiem, że będzie siłami natury ...). Bo w grę wchodzi poród rodzinny.

Dzięki !!
Monisia
Maja ostatnio gg mi szwankuje icon_evil.gif
Jeśli będę i jeśli Iza będzie miała akurat dyżur to spytam.
Jeśli nie to będziesz sama musiała się tam przejechać.
Kacha ma termin na 20 stycznia.
Całuski
Iza 2 mama Damianka
Rodziłam na 1-go Maja prawie dwa lata temu i miałam swoją położną - Elę Biskupską. Bardzo doświadczona położna (jako młoda położna przyjmowała na świat mojego męża:-)), znam osoby które z nią rodziły i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Miałam do niej ogromne zaufanie - wiedziałam, że w razie kłopotów poruszy cały szpital, żeby mi pomóc. Babka z charakterkiem:-), mówi to co myśli, ale przynajmniej wiesz co sie dzieje.
Jeżeli chcesz namiary to mój GG 4278564.
P.S. Jestem w 17 tygodniu ciąży i w czerwcu znowu będę rodzić z Elą.
Buziaki
Iza
Monisia
Maju , nie będę na 1-go Maja więc musisz sama się wybrać.
A nie będę bo Kacha 2 dni temu urodziła już <śliczną zresztą dziewczynkę icon_biggrin.gif >na Brochowie niestety icon_confused.gif
Nie było miejsc na 1-go Maja jak dostała bóli.
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.