To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

deskorolka waveboard

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
Bo od około 30 do 700 zł, kto ma proszę o wypowiedź czym się kierować przy zakupie
rysa154
nie wiem...ale kupilam za bodajze 130 zl i obdarowany ni cholery nie moze zalapac jak na tym jezdzic 21.gif
agabr
Asia my mamy taka zwykla w okolicach stowy ,mlody jezdzi .imo wazna jest powerzchnia zeby byla porzadnie chropowata.b
grzałka
ale są takie co się te dwie częsci względem siebie rotują i takie, co są sztywne- to jakie macie?

ryba, co do techniki to trzeba trochę potrenować, żeby to załapać
agabr
nie mam bladego pojecia o czym mowisz.Nic sie nie rotuje u nas , sztywne kolka .b
grzałka
no waveboard to ma kółka obracające się o 360 stopni, dwa tylko i składa się z dwóch częsci połączonych rurą



takÄ… masz?
agabr
nie no prosze Cie zwykla duza ,niezdzierajaca.b
semi
my mamy za 130. Moje dziecko opanowało jazdę w 2 godziny (pomimo swojej lateralizacji skrzyżowanej) i śmiga jak szalone. Kierowałam sie tym, że miała być nie plastikowa i właśnie miała mieć te części na nogi ruchome. Leo zebrał wywiad wśród kolegów, kupiliśmy konkrent sprawdzony przez intensywnie jeżdżącego chłopca model (dwie plastikowe się temu chłopcu rozsypały, nasza jest z jakiejś płyty drewnianej). Nie mma pojecia, czy mogę podać link. Jest solidna.

edit: podam, jeśli nie wolno to prosze o wykasowanie i przepraszam. Nasza ze sklepu sportowego lokalnego, więc drozej ciut wyszło niż tu, ale to taka właśnie

https://www.allegro.pl/item1057057496_desko...d_koszalin.html
grzałka
Emi, wielkie dzięki. A ta wasza nie jest za ciężka, czy to nie ma znaczenia w użytkowaniu?
semi
Nie jest ciezka, lekka tez nie, taka srednia;). Tak sie jÄ… czuje jak normalnÄ… deskorolkÄ™, tradycyjnÄ….
monixa
nasza jest dokładnie taka: link z allegro- nie wiem czy można, jest dość duża i moim zdaniem ciężkawa , ale córka nauczyła się na niej jeździć w jeden dzień.
grzałka
kupiliśmy taka jak pokazała emi- jest super, mnie też wciągnęło
semi
ciesze się. widze, ze u nas sporo dzieci ma identyczną. A ja nie zdołałam tego opanowac. Grzałka, podziwiam:)
grzałka
za mało ćwiczyłaś widocznie icon_wink.gif

u nas za to nie ma tego w ogóle i Ania wzbudza sensację na swojej, podejrzewam, że zapoczątkujemy modę
agarad
Wyciągam temat, bo linki już nie działają a zamówienie mam icon_smile.gif
Kaszanka
Też się podepnę. Gaba w Decathlonie nauczyła się na niej jeździć w ciągu 5 minut (ja to nawet 2 sekund równowagi nie dałam rady utrzymać). W wyżej wymienionym sklepie ta droga jest lepsza - ani firmy ani dokładnej ceny nie zapamiętałam - ale wiem, że cena mnie przystopowała.
malgog
CYTAT(agarad @ Tue, 19 Nov 2013 - 14:49) *
Wyciągam temat, bo linki już nie działają a zamówienie mam icon_smile.gif


Kuba jest tym...jak mu tam...skejtowcem icon_smile.gif
desek mamy w domu kilka, różnych, z różnych sklepów, a części tyle, że kilka desek można dodatkowo złożyć
i wiem jedno (po tym jak wydałam kupe kasy na kolejne deski), że najlepsze są ze skateshopu
pan w sklepie doradzi, dobierze według poziomu zaawansowania, formy itd.
deski profesjonalne nie są takie drogie a łożyska maja odpowiednio dobrane i wiele innych atrybutów bardziej profesjonalnych
lepiej doradzić sie kogos kto sie zna, niz za miesiąc lub dwa kupować kolejną deskę


A_KA
Semi, grzałka - powiedzcie jakie deskorolki macie konkretnie. Też się rozglądam, zamówienie mam.

edit.
spojrzałam na datę, może już nie macie tych deskorolek icon_wink.gif. Chyba, że przeżyły do dziś dnia?
Tak czy inaczej - podpinam siÄ™ pod wÄ…tek.
agarad
CYTAT(malgog @ Tue, 19 Nov 2013 - 13:37) *
Kuba jest tym...jak mu tam...skejtowcem icon_smile.gif
desek mamy w domu kilka, różnych, z różnych sklepów, a części tyle, że kilka desek można dodatkowo złożyć
i wiem jedno (po tym jak wydałam kupe kasy na kolejne deski), że najlepsze są ze skateshopu
pan w sklepie doradzi, dobierze według poziomu zaawansowania, formy itd.
deski profesjonalne nie są takie drogie a łożyska maja odpowiednio dobrane i wiele innych atrybutów bardziej profesjonalnych
lepiej doradzić sie kogos kto sie zna, niz za miesiąc lub dwa kupować kolejną deskę


malgog masz rację, ale ja nie wiem czy moje dziecko za chwilę powie, że to nie to . Ona skejtowcem nie jest icon_wink.gif chce bo własnie próbowała w decathlonie jakiś czas temu i teraz pisząc list do mikołaja sobie przypomniała icon_wink.gif
malgog
CYTAT(agarad @ Tue, 19 Nov 2013 - 17:56) *
malgog masz rację, ale ja nie wiem czy moje dziecko za chwilę powie, że to nie to . Ona skejtowcem nie jest icon_wink.gif chce bo własnie próbowała w decathlonie jakiś czas temu i teraz pisząc list do mikołaja sobie przypomniała icon_wink.gif


nie wiem jakie są różnice cenowe pomiędzy deskami z decatlonu i profesjonalnego sklepu ale może dobrze jest zrobić rekonesans w dobrym sklepie, zobaczyc te tańsze deski...
może sie okazać, że są cenowo porównywalne z tymi z decatlonu
rzeczywiście nie warto wydawać kasy jeśli za 2 miesiące deska będzie sie kurzyć
grzałka
Ania ma Hudorę, jest pancerna, naprawdę nie do zajechania i godna polecenia. Używana w sezonie intensywnie i nic jej nie jest po3 latach. Kosztowała chyba około 170 zł z tego co pamiętam i nasza nie jest plastikowa

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.