To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dwie kreski- pomocy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

4nia
kochane
w lutym poroniłam, miałam 2 @ i teraz czekam na 3 ale nie nadchodzi, w sumie podobno mogą byż nieregularne, ale właśnie zrobiłam test, wyszły 2 kreski, czy to moze być ciaza, czy pozostałosci po poprzedniej ciąży?
boje sie bo miałam wyniki różyczki i lekarz mówił żebym raz jeszcze zrobiła, bo moze trzeba bedzie sie doszczepićicon_sad.gif a tu klops icon_sad.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
4nia
dziekujÄ™! tak sie boje,
Dirty Diana
CYTAT(4nia @ Mon, 07 Jun 2010 - 15:53) *
dziekujÄ™! tak sie boje,

Spróbuj się nie bać. Wiem, że to bardzo trudne, ale spróbuj. Idź do lekarza, koniecznie. I myśl optymistycznie.
4nia
nie wiem do kogo iść, najlepiej do tego który pracuje w szpitalu najblizej mnie, ale u niego moja Mała umarła, nie wiem komu zaufać... potem byłam u dwóch kolejnych z wynikami...
Owca
4nia domyślam się jak się boisz... trzymam mocno kciuki, teraz musi być dobrze icon_smile.gif I do lekarza idź koniecznie icon_biggrin.gif
4nia
Owca- wiesz .... najpierw gdy robiłam test drżałam ze strachu, potem lekko sie uśmiechałam, teraz znowu sie boję strasznie, co z tą różyczką i do kogo iść.... troche za szybko icon_sad.gif
Owca
Wiem, też robiłam ostatnio test i miałam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony strach z drugiej nadzieja... zwariować można. Wyszedł negatywny. To i dobrze i źle. W sumie sama nie wiem czego chce, ciągle sinusoida icon_confused.gif

Lekarza Ci nie doradzę, ale jeśli swojemu "staremu" nie ufasz to idź do innego, niestety nie potrafię Ci w tej sytuacji napisać nic sensownego icon_sad.gif

4nia
dziewczyny jeszcze jeden problem mam icon_sad.gif
otóż 3 maja w dzień ostatniej @ przed tą ciaża mój Kubus miał zdjecie rentgenowskie i ja byłam przy tym czy to może małej istotce zaszkodzić??? icon_sad.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Owca
4nia napisałam Ci już, ale napiszę jeszcze raz. Moim zdaniem nic sie nie stało. Idź do lekarza, tylko On może Cię uspokoić icon_smile.gif
Bardzo siÄ™ cieszÄ™ i mocno zaciskam kciuki icon_biggrin.gif
4nia
z całego serca dziekuję i wysyłam fluidki ciaza.gif
captain.jmw
4nia, cieplutko myślę o Tobie przytul.gif
Wierzę, że wszystko tym razem będzie dobrze, powodzenia kochana icon_smile.gif

Też robiłam ostatnio test, wyszedł negatywny ale sama nie wiem co lepiej, z jednej strony bardzooo chcę a z drugiej tak bardzo się boję...

Trzymaj siÄ™ 4nia dzielnie i pisz co tam u ciebie kobieto :*
4nia
Kochana icon_wink.gif dziekuję wielkie dzieki, wysyłam Wam fluidki ciazowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
byłam wczoraj u swojego gina,potwierdził ciaże, 4 tc, ale jeszcze nic wiecej nie wiadomo, dał skierowanie na rutynowe badania, powiedział ze mi szew założy- czego sie bardzo boję, i juz w nocy nie mogłam spać icon_sad.gif
dał luteine, witaminki i nospę

denerwuje sie bo powódź, budujemy sie - wujas który ma obok pole z rzepakiem wsiadł na mojego ojca bo mu ciut zniszczyliśmy, a właściwie to nie my, sami nie wiemy kto, ale ten człek od dawna taty chyba nie nawidzi i może sam to zrobił- no i ciąża- czas niepokojów

mocno ściskam
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Dirty Diana
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 09 Jun 2010 - 18:24) *
cytowany post usunięto



Czego i ja Ci z całego serca życzę.
4nia
niech tak sie stanie icon_wink.gif rollbaby.gif
Joanna 81
Aniu gratuluję i trzymam mocno kciuki za spokojne 8 miesięcy przytul.gif
captain.jmw
Jeszcze raz gratuluję i życzę spokojnej ciąży icon_smile.gif
4nia
Dziewczyny bardzo Wam dziekujÄ™!!!
Tigerek
Wspieramy modlitwą icon_smile.gif - 3mjcie się zdrowiutko aż do rozwiązania icon_biggrin.gif
MoniZ
i ja Tobie 4nia życzę spokojnej ciąży... strasznie się cieszę icon_smile.gif
4nia
kochane kobietki wielkie dzieki!!!
za modlitwę dzieki podwójne icon_wink.gif
słoneczko182
Życzę spokojnej ciąży no i GRATULUJĘ icon_smile.gif
4nia
Dziekuje i też życze fasolki icon_wink.gif
golamar
GratulujÄ™!
Piszesz, że denerwujesz się o szewek, czyli masz niewydolną szyjkę? Teraz częściej chyba zakładany jest pessar, ale nie jest refundowany i trzeba zapłacić we własnym zakresie.Ale nie denerwuj się -szewek też się stosuje; wogóle nie martw się na zapas,nie przemęczaj; będzie ok;)
4nia
kochane byłam w szpitalu, jest źle!!!!!
mam krwiaczki i duży pęcherzyk żółtkowy icon_sad.gif co oznacza 3 możliwosci, poronienie, dzieciaczek z wadami lub bedzie wszystko ok. Boże pomóz mi!
czy któraś z Was tak miała i było wszystko ok??
słoneczko182
4nia Boże kochana trzymam za Ciebie mocno &&&&&&&&&&&& przytul.gif oby wszystko było dobrze... przytul.gif
Nie potrafię Tobie pomóc nigdy czegoś takiego nie miałam...
Kiedy dowiesz siÄ™ jaka jest ostateczna diagnoza ???
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze przytul.gif
ajakielka
4nia, będę mocno trzymać kciuki. Może Cię to pocieszy, ja też miałam trzy ogromne krwiaki, wszystko się wchłonęło po dwóch tygodniach (brałam lutienę) a teraz mam ponad półtorarocznego urwisa. Czego i Tobie życzę z całego serca!
lornetka
4nia bardzo mocno zaciskam kciuki! Spróbuj myśleć pozytywnie choć wiem, że po takich przejściach na pewno jest to trudne...
Teraz najważniejszy jest Twój spokój i wiara, że będzie dobrze.
Dużo leż, odpoczywaj, śpij i nabieraj sił!

Małe krwiaczki zobaczysz, że wchłoną się szybko, do następnego usg nie będzie po nich śladu, ja całą ciążę miałam wielkiego krwiaka 9x4 cm, który zajmował 1/3 macicy i udało się- urodziłam w 38 tygodniu ciąży!

Bardzo wierzę, że i Tobie się uda przytul.gif
4nia
Dziekuję za słowa pocieszenia,
wizyte mam 25 czerwca czyli za tydzień, może coś bedzie widać, ale osttatecznie czy dzidzia nie ma wad to chyba ok 12-13 tygodnia,
słoneczko182
Trzymam mocno &&&&&&&& za Ciebie przytul.gif
lornetka
4nia, może poproś swojego ginekologa o skierowanie do poradni genetycznej, możliwe, że przez swoje przejścia kwalifikujesz się do takiej.
Ja ze względu na krwiaka, byłam całą ciążę pod opieką poradni, tam robią naprawdę szczegółowe usg, mierzą każdą najdrobniejszą część ciała, zawsze po wizycie i usg w poradni byłam zadowolona i pozytywnie nastawiona. Na pewno w Twoim mieście też jest taka poradnia, najlepiej zarejestruj się już teraz na usg (tak byś poszła tam w 12 t.c), a skierowanie myślę, że dostaniesz bez problemu.
Nic Cię tak nie uspokoi jak usg genetyczne właśnie, zrobione przez specjalistę w tym zakresie.
Trzymam kciuki!
słoneczko182
4nia trzymam kciuki &&&&& za jutrzejszÄ… wizytÄ™ przytul.gif
olakinga
też trzymam kciuki &&&&&
Mikunia
4aniu, czy znasz już wyniki, modlę się gorąco, żeby wszystko było dobrze z Twoim maleństwem, ja sama niedawno straciłam maleńswo:(
Napisz co u Ciebie..
słoneczko182
4nia Kochana co siÄ™ dzieje??? Trzymam mocno za was &&&&&&&
Dirty Diana
4nia, odezwij się. Ja też myślę o Tobie.
Tigerek
Aneczko 3mam kciuki jak poprzedniczki, daj znać co u Was .
4nia
Dziewczyny, dziekuję z całego serca za kciukasy, za modlitwę i wszelkie wsparcie!
Byłam na wizycie, niestety pęcherzyk znowu urósł icon_sad.gif lekarz mówi bym na zapas sie nie martwiła, bedzie coś wiadomo dopiero koło 12,13 tc icon_sad.gif
We wtorek idÄ™ do innego gina do matopatu, zobaczymy co powie
niestety w mojej mieścinie nie ma takich specjalistycznych poradni z usg genetycznym, moze coś ten gin z matopatu poradzi? tam bede jeździć na konsultacje.
Martwi mnie tylko że usg bede miała robioce co 1,5 tyg bo teraz byłam u swojego, potem jadę do matopatu i znowu za 1,5 tyg u swojego bede miała usg, czy to nie zaszkodzi maleństwu?

Mikunia współczuję bardzo!!!
Dirty Diana
4nia, nie martw się tym usg, nie zaszkodzi maleństwu.
Tamara79
4nia zaciskam kciuki z całych sił.
Usg się nie martw, z Guciem tez miałam na początku dość często robione i jest zdrów jak ryba.
słoneczko82
4nia cały czas trzymam za was &&&&&&&&& Myślami jestem z wami przytul.gif
4nia
Dziękuję Wam kochane!
słoneczko82
4nia Gdzie uciekł suwaczek ciążowy??
Mam nadzieję że wszystko jest w porządku ??
4nia
Słoneczko- niestety 2 tyg temu na wizycie stwierdzono że Maleństwo nie żyje icon_sad.gif miałam już zabieg, teraz czekam na wyniki histop. i szczątki Maluszka by Go pochować icon_sad.gif dlaczego znowu Bóg mi zabrał moje dziecko? mam nadzieję że On wie co rozbi, że tak dla nas bedzie najlepiej, tylko to boli, smutek, ból serca bo już chyba nie bede sie starać o następne bardzo sie boję!!!!!!
Tigerek
Aneczko - to prawda, że On wie lepiej... my tego nie wiemy, dlaczego. Może maluch nie byłby zdrowy icon_question.gif Może by cierpiał icon_question.gif Nie wiemy, ale na pewno teraz jest szczęśliwy...
przytul.gif


... i "tam" nie liczy siÄ™ czas, nawet siÄ™ nie obejrzy, gdy spotka mamÄ™... za jakieÅ› nasze 70 lat icon_wink.gif
słoneczko82
4nia tak mi strasznie przykro przytul.gif przytul.gif przytul.gif
4nia
Tgerek- dziekuję icon_wink.gif tak tylko wiara nie pozwala mi sie załamywać, bo wierzę że moje dzieci są szczesliwe,że sie doskonale bawią i pamietają o nas, nam tylko trudno wytrwać w tej rozłace!
SÅ‚oneczko- dziekujÄ™, trzymam kciuki za Was icon_wink.gif
captain.jmw
4nia... ściskam Cię bardzo mocno.
I myślę bardzo ciepło. Trzymaj się kochana.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.