To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

solarium

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Eta
Powinnam zmienić trochę kolor na lato, ale nie wiem czy mogę. Moja koleżanka mówi że promieniowanie przenikliwe zmienia strukturę białka. Dla mnie to jednak czysta magia.
Można czy nie można karmiąc piersią, tak łopatologicznie mi ktoś to wyjaśni?
Izzy
Od mojej kosmetyczki wiem, że nie można. Nie zagłębiałam się jednak w szczegóły dotyczące struktury białka 03.gif
ptentegesowa
Ja też słyszałam, że nie można, ale jakieś takie konkrety to nie bardzo, ja w każdym razie nie chodziłam i słonko samo mnie chyciło icon_wink.gif
AsiaKG
Eta- ja po pierwszej ciąży, jak młoda miała coś 2,5-3 miesiące poszłam ze 3 razy po 5-7 minut. Opalałam się w bieliźnie.
Efekt był ,trochę "słońca" złapałam..wydaję mi się że nic złego z pokarmem się nie działo..
Eta
Mi zależy w sumie tylko na opaleniu nóg, bo ta część ciała jest u mnie nie do opalenia w naturalnych warunkach. A w tej chwili są białe, grube i jeszcze w bliznach po jakiejś megaalergii, która mnie niedawno złapała.
Nie mam zamiaru opalać piersi ani twarzy.
W necie sÄ… sprzeczne informacje.
AsiaKG
Ja na Twoim miejscu bym poszła..
Mnie też zależało żeby "złapać" tylko trochę opalenizny- ja generalnie nie korzystam z solarium ale strasznie blada byłam więc poszłam te 2 razy dosłownie;)
WiolkaTG
Ja tez slyszałam że w bieliżnie nic złego się nie stanie no ale oczywiście chodzi o opalanie z umiarem icon_smile.gif
olakinga
ja ostatnio całkowicie zaprzestałam opalania w solariach - niezdrowe to dla skóry strasznie icon_smile.gif ale jak już musisz to osłoń dobrze piersi np pieluchą flanelową lub ręcznikiem, no i z częstotliwością wizyt nie przesadzaj icon_smile.gif
AsiaKG
CYTAT(olakinga @ Wed, 16 Jun 2010 - 11:36) *
ja ostatnio całkowicie zaprzestałam opalania w solariach - niezdrowe to dla skóry strasznie icon_smile.gif ale jak już musisz to osłoń dobrze piersi np pieluchą flanelową lub ręcznikiem, no i z częstotliwością wizyt nie przesadzaj icon_smile.gif


o dokładnie;))
Ja jeszcze brzuch zasłoniłam coby nie opalać rozstępów 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.