To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Karmienie piersiÄ… a praca ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

WiolkaTG
W wrześniu wracam do pracy i stąd moje pytanie, jak to dalej będzie z laktacją ??
Ponieważ odciąganie pokarmu u mnie nie wchodzi w grę bo mam z tym problem to czy musze całkowicie rezygnowac z karmienia piersią ?
Bardzo bym chciała tego uni8knąć. Dodam, że pracę będę miała w przedszkolu jako nauczycielka, więc nie jest to sporo godzin, raptem 5 godzin dziennie.
Czy jak będe karmiła Matiego w chwili gdy bedę w domu i wieczorem i w nocy to laktacja nadal mi sie utrzyma ? czy stopniowo będzie zanikać ?
niuniunia23
Moja piersi wytrzymujÄ… 8 godzin bez odciÄ…gania.
Dirty Diana
Wiolka, ja też wracam we wrześniu i zrobię tak:
Rano, po przebudzeniu, pierÅ›, potem kaszka, potem jakiÅ› owoc i zupka. Wracam do domu i karmiÄ™ piersiÄ….
niuniunia23
no wlaśnie tak jest icon_smile.gif jeszcze teściowa próbuje zabutelkować Zuzkę ale na razie z marnym skutkiem icon_smile.gif
jaAga*
Spokojnie wytrzyma, gdy ja wracałam do pracy moje dziewczyny oscylowały ok. 6 miesięcy. Karmiłam je przed wyjściem do pracy i zaraz po powrocie, a nie było mnie w domu w sumie 8 godzin.
moko.
Wiolka ja mam plan wytrzymac 6 godzin ! ale obawiam się, ze nie wytrzymam z tego powodu, ze po 3-4h pękają piersi icon_sad.gif
Inna opcja zamykam siÄ™ w kuchni w pracy i odciÄ…gam? nie wiem czy to przejdzie?
niuniunia23
moko w 3 miesiącu życia Zuzki też mi pękały a teraz czuje że są pełne ale nie aż tak bardzo icon_smile.gif
moko.
CYTAT(niuniunia22 @ Thu, 10 Jun 2010 - 17:08) *
moko w 3 miesiącu życia Zuzki też mi pękały a teraz czuje że są pełne ale nie aż tak bardzo icon_smile.gif

Może Zuzia miała dłuższe przerwy od cyca? Mój Olaf je od 23 do 4 rano cyca co 2h ! a od 4-7 co godzinę. W dzień najdłuższa ma przerwę 3-3,5h.
niuniunia23
Moko Zuzka w wieku Olafa miała już kilka przespanych noce, tzn od 22 do 5 rano icon_smile.gif
a w ciÄ…gu dnia 3-4 godzinne przerwy icon_smile.gif
jamana
hej
wydaje mi się że należy Ci się przerwa na karmienie, więc jeśli pracujesz niedaleko ktoś mógłby przychodzić z dzieckiem do pracy na karmienie 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.