To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy warto?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

4nia
witajcie, czy któraś z Was badała ph pochwy i zażywała podany priobiotyk? jeśłi tak czy warto? czy można bez zgody lekarza?
Nitro
CYTAT(4nia @ Fri, 11 Jun 2010 - 23:34) *
witajcie, czy któraś z Was badała ph pochwy i zażywała podany priobiotyk? jeśłi tak czy warto? czy można bez zgody lekarza?

Moja siostra ma sklonnosc do infekcji i Provag bardzo sobie chwali. Ja natomiast korzystam teraz z paseczkow wskaznikowych (sprawdzam czy nie sacza sie wody) do tej pory nic nie wylazaly wiec nie wiem czy dlatego ze jest ok czy moze nie dzialaja tak dobrze...
4nia
a jakiej firmy stosujesz, bo w internecie znalazłam po 10 zł na allegro i na innych str po 37 i 50 ???
azumi
Ja stosuje Lacibios Femina i jak dla mnie rewelacja. Od lat mam problemy z infekcjami i na mnie świetnie działa. Wspomniałam lekarzowi, że będę brała. Nie widział przeciewskazań.
ulinkaa
Ja w poprzedniej ciąży ciągle miałam infekcje, stosowałam i LaciBios Femina i Provag - niby to to samo, ale wydaje mi się że Provag lepszy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.