To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Luty 2011

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
gosiagosia








agus... - 30.01
agakr - 01.02
moniczar - 01.02
Magda05 - 02.02
Niunka - 07.02 - córeczka (?)
Agnieszka Kamila -08.02 - mała niespodzianka icon_smile.gif
Elektra - 19.02
gosiagosia - 21.02 - synek (?)
isia83 - 21.02
Joka - 26.02 - synek (?)
iriss - 28.02 - córeczka (?)
eda79




Aniołek Justyny [*] Aniołek 4ani [*] Aniołek Kate_K [*] ...pamiętamy...



KLKULATOR CIĄŻY I PORODU
Dolegliwości ciążowe - jak sobie radzić.
Internetowa szkoła rodzenia


gunia86
GRATULACJE!!
to obydwa maluszki z lutego będą icon_smile.gif
moko.
GratulujÄ™ gosiugosiu icon_smile.gif
Ola81
Gratulacje!!!
Jaśminka
Suuuper icon_smile.gif

Garatulacje dla wszystkich jeszcze nieświadomych Lutówek !!!
emilly
Czekalam na luty i sie doczekalam icon_smile.gif

Gratuluje gosiugosiu Tobie i mamuskom tym jeszcze nieujawnionym icon_smile.gif
Aylin
Gratuluję Lutówkom icon_wink.gif

To już nie jesteśmy najmłodsze icon_wink.gif Styczniówka 2011 i Listopadówka 2007
niunia23
Gratuluje ogromnie nie ukrywam ze czekalam bardzo na ten watek żeby zlożyc GRATULACJE !!!!!!!!!

LUTOWKA 2009 rozdwojona w styczniu icon_biggrin.gif
4nia
Gosiugosiu ja też na luty, ale boję sie tu wpisywać ;(
gratulujÄ™ kochana!
AsiaKG
Gosia gratulujÄ™ i tu 06.gif 06.gif 06.gif

Ania- Tobie również brawo_bis.gif

Spokojnych ciążicon_wink.gif))))

No i czekam na resztę lutówek 08.gif 08.gif 08.gif
kala101
Gratulacje i spokojnych 9 miesięcy ślą wrześniówki 2007 i wrześniówki 2010
gosiagosia
4nia, trzymam kciuki! u mnie też nic nie wiadomo, ale jestem dobrem myśli.
NIUNKA
Moje gratulacje dla Gosi i 4nia

Pragnę i ja dołączyć do grona lutówek .... jestem na przełomie 5-6 tc .... tyle, że z przeszkodą w postaci cysty i z zaleceniem leżenia w łóżku.

Tak, więc grzecznie leżę i czekam na resztę nieujawnionych mam.
Agnieszka_82
Gratuluję z całego serduszka i życzę spokojnej ciąży !
Sierpniówka 2010 icon_smile.gif
m4rusia
Gratulacje dla pierwszej lutówki i dla tych jeszcze nieujawnionych

Pisałam u nas na lipcówkach, że jak ujawnią się lutówki to my będziemy na końcóweczce icon_biggrin.gif I sie doczekałam icon_smile.gif

lipcówka 2010
ewqa
Gratuluję pierwszym Lutówkom i życzę spokojnych 9 miesięcy .Lutówka 2010.
i pomyśleć ,że niedawno i ja pisałam w takim temacie a teraz Kruszyniak ma już 4 miesiące icon_smile.gif
buniaaa
Gratulacje!
Latte_macchiato
Gratulacje i spokojnych, zdrowych 9 miesięcy życzę icon_wink.gif
Lutówka 2010 icon_wink.gif
4nia
dziekujemy icon_smile.gif
captain.jmw
Spokojnej ciąży wszystkim lutowym mamusiom icon_smile.gif
4nia-cieplutko myślę icon_smile.gif
matylda315
GratulujÄ™ wszystkim Lutowym Mamusiom !!!!!!!!!!!!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
agaa.
Ogromne gratulacje dziewczyny brawo_bis.gif
emilly


CYTAT(4nia @ Sat, 12 Jun 2010 - 20:15) *
Gosiugosiu ja też na luty, ale boję sie tu wpisywać ;(
gratulujÄ™ kochana!


4nia bede mocno kibicowac! Uda sie i nim sie nie obejrzysz bedziesz tulic mala kruszynke w swoich ramionach icon_smile.gif

CYTAT(NIUNKA @ Sat, 12 Jun 2010 - 22:02) *
Moje gratulacje dla Gosi i 4nia

Pragnę i ja dołączyć do grona lutówek .... jestem na przełomie 5-6 tc .... tyle, że z przeszkodą w postaci cysty i z zaleceniem leżenia w łóżku.

Tak, więc grzecznie leżę i czekam na resztę nieujawnionych mam.


NIUNKA ha i Tobie gratuluje icon_smile.gif Ale niespodzianka icon_smile.gif

Dirty Diana
Zdrowych, spokojnych, książkowych ciąż, Dziewczyny!

Szczególnie Tobie, 4nia!
Agnieszka Kamila
hej hej witam i ja, termin jeszcze nieustalony ale spodziewam się ze będzie to pierwszy tydzień lutego, jestem po wizycie u gina, ale termin porodu będę miała ustalany wg USG a nie OM o czym napiszę później bo teraz jestem wykończona, dzisiaj dopadłu mnie pierwsze w życiu mdłości tzn nie 450[1].gif , ale podnosi mi się żołądek niestety, w pierwszej ciąży tak nie miałam, więc średnio sobie z tym radzę zmykam spać jutro kolejny dzień z moim absorbującym wrześniakiem z 2008 czyli prawie dwulatkiem
goralka
Serdeczne gratulacje i spokojnej ciąży icon_smile.gif

majówka 2010
MoniZ
OGROMNE GRATULACJE spokojnych miesiecy !!!!!

mama lipcowka 2007 i grudzien/styczen 2009/2010 03.gif
vabien23
GRATULACJE icon_smile.gif)
nie ukrywam, że czekałam aż się lutówki pojawią icon_biggrin.gif

Grudniówka 2010

Ale ten czas ucieka...

anulek123
GRATULACJE DZIEWUSZKI!!!!!!
OD DZIECIA LUTOWEGO Z ROCZNIKA 78-GO icon_smile.gif
4nia
witam kolejną lutówkę icon_wink.gif
u mnie zaczynaja sie małe zawroty głowy koło południa icon_sad.gif i ciut mi niedobrze przy okazji
czy sie to wszystko zwiekszy? zobaczymy
u mnie teramin na około 10 lutego ale to chyba za wczesnie mówić dokładnie o tym, chyba moja mała dziewczynka wymodliła to dziecię, bo urodzi sie podobnie jak Moni (9 luty) tylko że Ona urodziła sie troszkę za wcześnie 13.gif

dziwne korzystam z internetowych przeliczników terminu porodu i co jeden to inny termin icon_sad.gif wiec nie wiem na kiedy mam termin
aratis
Już kolejne lutówki???? 37.gif
Gratulacje!!!!! W lutym siÄ™ fajnie rodzi-polecam icon_wink.gif
Lutówka 2010 icon_smile.gif
goralka
CYTAT(4nia @ Mon, 14 Jun 2010 - 16:43) *
u mnie teramin na około 10 lutego ale to chyba za wczesnie mówić dokładnie o tym, chyba moja mała dziewczynka wymodliła to dziecię, bo urodzi sie podobnie jak Moni (9 luty) tylko że Ona urodziła sie troszkę za wcześnie 13.gif

4nia przytul.gif
Z terminami u nas było tak samo - poronienie 10 maja 2009. Adaś urodził się 18 maja 2010.
Widocznie tak ma być! trzymam kciuki za Ciebie. Będzie dobrze. Myśl pozytywnie! przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Edzia2
gratuluje wszystkim lutowym mamom icon_smile.gif

bezproblemowych ciąż życzę 06.gif
Agnieszka Kamila
z terminami różnie bywa, ja początek ciązy miałam bardzo stresujący, ale juz czuję się psychicznie lepiej 25 idę na wizytę będzie USG i dowiem się czy wszystko ok
najpierw zgubiłam kalendarz w którym miałąm zapisane kiedy miałam ostatnią miesiączkę, no ale jak juz stwierdziłam ze mi się jednak @ spóźnia zrobiłam test na uczelni w kibelku a ze cierpliwosci nie miałam i pora to była jednak bardziej wieczorna niz poranna wywaliłam go po minucie chyba stwierdzająć ze znowu głupia baba się nakręciła na dziecko, wróciłam do domu a jak mąż mi zaczął cos o ciąży mówić to mu powiedziałam ze na 99% nie jestem w ciąży
tydzień później jak ciągle nie miałam @ zrobiłam drugi test, jak zobaczyłam słabiutką drugą kreseczkę to nie mogłam uwierzyć poszłam do męża zapytac co widzi icon_smile.gif
Problem się zaczął kiedy trafiłam do gabinetu, pomimo tego że mój kalendarz się zgubił z terminem @ nie było problemu bo był zapisany u mnie w karcie w gabinecie poniewaz byłam na cytologii a po badaniu nie miałam juz @. tylko ze się okazało ze wg tej daty powinnam być w 9 tc a USG wskazywało 4 tc co lekarza zaniepokoiło, zlecił beta HCG, po odczytaniu wyników stwierdził ze jest ok
Ja zazwyczaj mam @ niereg. mój cykl potrafi trwac 25 dni ale bywają takie co trwają nawet 36 no niestety rodzinnie tak mamy różne cuda już z lekarzem robiłam żeby te moje cykle wyregulowac no ale nie da się i juz, więc dr stwierdził ze ta różnica na pewno z tych zaburzeń miesiączkowych bo innego wyjscia nie ma. ale strachu się najadłam no i karty ciąży wciąż nie mam.
Agnieszka Kamila
no i proszę o ddodanie mnie na 1 stronę icon_smile.gif bo ja wiem ze to będzie luty tylko jeszcze nie wiem który icon_smile.gif
dorota.N
4nia trzymam kciuki i jak najlepszego w tej ciąży!!!
NIUNKA
Witam

Co do terminów to u mnie też ciężko ustalić bo okres miałam różnie, co 29 lub 39 dni lub jeszcze inaczej. Tak więc czekam na kolejne usg, co by już można było dokładnie ustalić termin.

Nawet nie wiecie, ile się strachu najadłam w piątek jak miałam te silne bóle podbrzusza i wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, na dodatek, że byłam tam sama, bo mąż musiał się zająć synkiem.
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło (jeśli nie liczyć tej ogromnej cysty 29.gif ), no ale podczas usg okazało się, że jestem dopiero na przełomie 5/6 tc, a nie jak ja myślałam 6/7 tc.

CYTAT(emilly1975 @ Sun, 13 Jun 2010 - 20:18) *
NIUNKA ha i Tobie gratuluje icon_smile.gif Ale niespodzianka icon_smile.gif


No widzisz, cuda się zdarzają .... chociaż Ciebie to już chyba nie dogonię 08.gif , widzę, że kolejny chłopak w drodze 06.gif 06.gif 06.gif
Gratulacje

Gosiagosia, a jak Ty obliczyłaś sobie te tc, bo z tego, mi się wydaje, to policzyłaś je od dnia zapłodnienia, a nie tak jak my mamy (przynajmniej na razie, dopóki usg tego nie zmieni) od dnia ostatniej miesiączki.
gosiagosia
mi wychodzi termin na 21 lutego. może tym razem trafię w luty, bo Szymek miał być 28 lutego, a pojawił się 4 marca icon_smile.gif

ja niby 2 tc, ale jak wpisuje w te kalkulatory, to wychodzi zawsze 4. bo to się jakoś + 2tyg robi, ale myślałam że na minus.
4nia
Dziekuję jeszcze raz wszystkim kobietkom za miłe słowa icon_wink.gif
mnie pobolewa nie podbrzusze a w okolicach pachwin, to chyba normalne? o znowu jesc mi sie chce!
Ja tez na wizyte 25 icon_wink.gif i wtedy mi llekarz założy kartę ciaży, powiedział tez ze bede miała założony szew, czego bardzo bardzo sie boję ;(
Mili84
No i ja dołączam sie do GRATULACJI Wszystkim Lutowym mamusią Stycz,lut,marz fajny termin na poród :)tak zimowo fajnie sie rodzi.pozdrawiam i spokojnej ciąży oby było was jak najwięcej......
pzdr Mili84
mama -lutusia i styczniówki
NIUNKA
CYTAT(gosiagosia @ Mon, 14 Jun 2010 - 21:02) *
mi wychodzi termin na 21 lutego. może tym razem trafię w luty, bo Szymek miał być 28 lutego, a pojawił się 4 marca icon_smile.gif


Aha ... to już wszystko jasne

A ja też chodzę ciągle głodna .... a dziś do tego doszły potworne mdłości .... nie ważne co zjem i tak mnie mdli. 29.gif 29.gif 29.gif
Agnieszka Kamila
4nia ja szwu nie miałam tylko miałam założony krążek w poprzedniej ciąży, moze to wystarczy?? pogadaj z lekarzem, ja się na medycynie nie znam ale z teo co słyszę w koło to szwy juz się rzadziej stosuje, no ale moze to bardziej zależy od ciąży a nie lekarza sama nie wiem, ale nie stresuj się ważne zeby dotrwac do lutego w dwupaku icon_smile.gif mam nadzieję ze teraz nie będę musiała leżeć bo przy Tomku się nie da, właśnie usiłuję go odpieluszać z marnym skutkiem, ojj będzie zazdrosny będzie jak mu się brat albo siostra urodzi
agus....
Gratulacje dla wszystkich lutówek.


Może się potem do was dołączę bo termin mam na koniec stycznia/początek lutego. Dowiem się dopiero w lipcu dokładniej.Na razie będę z doskoku trochę tu trochę tam.
Pozdrawiam wszystkie mamusie...
kasiaaa82
gratuluję wszystkim lutówką, też tym "nieuświadomionych", oby było Was więcej i więcej .... 06.gif
gosiagosia
dziewczyny, jak będziecie znały już terminy porodów, to dajcie znać - zrobię suwaczki na pierwszą stronę icon_smile.gif
Cathee
Dopiero dopatrzyłam się wątku na luty icon_smile.gif

GratulujÄ™ nowym mamusiom icon_smile.gif
wrześniówka 2010
4nia
A ja dis zauwałyłam na wkładce mała plamkę, dzwonie do lekarza a on od razu mówi: szpital, o rany, czy ja nie zaznam spokojeu icon_sad.gif
wybłagałam i jutro rano jadę jak bedzie ok, to do domu. Ale już nie mam żadnych plamień,
MoniZ
4nia nie bagatelizuj takich rzeczy zwlaszcza w twoim przypaku prosze... pamietaj ze w szpitalu moga ci zawsze pomoc jesli w pore sie tam znajdziesz ale nie zycze tego zadnej z was nikomu 41.gif
obiecaj mi ze bedziesz dbala o to dobrze przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Agnieszka Kamila
4nia lepiej przecierpiec swoje w szpitalu, chociaż wiem ze to do najprzyjemniejszych nie należy,
a ja się dzisiaj napracowałam ze hoho, dzisiaj wyjątkowo dobrze się czułam, więc zrobiłam większe mięsne zakupy i poporcjiwałam na kotlety itp, zrobiłam rolad na 3 obiady i upiełkam karczek też na 3 obiady więc 6 gotowych obiadów mam w zamrażarce, będą na gorsze czasy icon_wink.gif jak mnie juz leń ogarnie. Dzisiaj miałam kotletki i tyle ich zrobiłam ze jeszcze na jutro wystarczy, a teraz wcinam sobie pastę z makreli na którą ostatnio często mam ochotę, a dzisiaj wyszła mi wyjątkowo pikantna mniam
juz mam plan ze podczas następnego napadu na szaleństwa w kuchni biorę się za robienie pierogów, również w wersji obiad + do zamrożenia

juz wiem dlaczego mam mdłości od ciasnych spodni, jak chodze w dresie jest ok a jak tylko włożę jeansy to makabra po 5 minutach robi mi się niedobrze, oczywiscie znowu nie dotrzymałam danego sobie słowa i juz kupiłam sobie spodnie ciążowe ehh w pierwszej ciąży nawet nie wiedziałam jeszcze ze jestem a kupiłam sobie jedną bluzkę bo mi się tak spodobała. Za tydzień rodzi siostra mojego małża więc moje ubranka do mnie wrócą, szkoda tylko ze niewiele się z nich przyda
gosiagosia
ja na razie nie mam mdłości, może za wcześnie jeszcze. w pierwszej ciąży leżałam przez wymioty w szpitalu, więc czuję duża różnicę jak na razie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.