To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Higiena intymna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Malinka_84
Dziewczyny, zaczęłam sie na poważnie przygotowywać do ciązy, lykam kwas foliowy, zrobiłam podstawowe badania, wszystko mi wyszło ok, ale naczytalam się ostatnio jakie mogą być konsekwencje infekcji intymnych w ciązy i postanowilam zadbac tez o ten aspekt. jem jogurty, nosze bawelnianą, nieobcisłą bielizne i szukam teraz dobrego płynu do higieny intymnej. Moja koleznka która pracuje w aptece poleciła mi plivafem, stosowała ktoras z was?? jesli tak, to ktory wybrac, bo są dwa?? czy wasi partnerzy tez dbaja jakos specjalnie o higienę??
zuza1313
Ja używam lactadyd i jestem zadowolona. Możesz też zapytać w aptece, który byłby najlepszy dla Ciebie. Co do higieny męża, to on zawsze o siebie dbał, bez względu czy sie staramy , czy nie , ale nie używa żadnych specjalnych płynów.
4nia
ja używam płynu z kory dębu czytałam ze bardzo dobry! i tak u mnie jest
Agnieszka Kamila
ja używam zwykłej ziaji konwaliowej mi odpowiada i tania jest, fajny był jeszcze z AA taki niebieski ale drogi niestety, a lactacyd mi za nic nie pasuje mam chyba alergię na jakis składnik, każda z nas jest inna, może koleżanka ma próbkę którą mogłaby Ci dac, żebyś sprawdziła czy ten płyn Tobie odpowiada
słoneczko182
Ja również używam płynu z kory dębu jest bardzo dobry ...stosuję go od dobrych paru lat i jestem naprawdę bardzo z niego zadowolona
Biedronka27
Każdemu coś innemu pasuje icon_smile.gif mi akurat Plivafem odpowiadał. Licz się z tym, że możesz mieć problemy z upławami, to normalna sprawa. Zresztą w ciąży trzeba bardziej przyłożyć się do higieny, bo wszelkie powikłania mogą byc grozne dla malucha w brzuchu.
Mikunia
Mój lekarz ginekolog powiedział, że płynów nie poleca, spotkałam się już z negatywną opinią na ten temat nie pierwszy raz ja używam szarego mydła.
patrycja82
ja nie dawno odkryłam mydło do higieny intymnej z ziaja med i bardzo dobrze się u mnie sprawdza
Visenna
A ja właśnie na necie przeczytałam, że powinno sie w trakcie starań odstawić żele i płyny do intymnej oraz mydła, bo zmieniają ph.
Tigerek
Porządny płyn do higieny intymnej nie zmienia ph a ginka mówiła że mydłem w ogóle się nie powinno podmywać. I nie należy przesadzać - jedna pacjentka nie mogła wyjść z wiecznych infekcji bo podmywała się kilkanaście razy dziennie...
netty5
moja Maja miała dosyć często zapalenie intymnych części ciała . Poszłam z nią do mojego gina.Kazał wietrzyć i podmywać na noc zwykłym mydłem babmbino. I pomogło.
Od około 1,5 roku mała ma spokój.Ja też zaczełam się podmywac bambino i jest ok. Wcześniej dosyć często miałam problem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.