To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Podziękowania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stara Renia
Dziękuję Pauli !
Ona wie za co icon_wink.gif
Stara Renia
Darii za jaskrawy beż 06.gif
Wioli za turkus 03.gif
paulap
Jestem wzruszona icon_wink.gif
Stara Renia
Młody Człowiek wzruszony...., to co ja mam powiedzieć ?!
sdw
Ja bardzo przepraszam, ale co to jest, że Ona wie, za co :/ A może ja tez bym chciała, hę? I Tiss? Tak, rak, Stara Reniu, ja się domyślam, pewnie, jak zwykle, trafiam kulą w płot, ale nic to. Lepiej mi z myslą, ze choć nie wiem, to jakby wiem...

A skoro już przy podziękowaniach jestesmy.. Dziekuję Starej Renii, że paulap wie, za co jej SR dziękuję, a ja nie wiem. Oraz za pełen seksu dekold i rownie seksowne kończyny dolkne. Oraz zaraźliwy śmiech i odwiedzenie mnie od pomysłu zakupu Zestawu Kibica.
Tiss mojej drogiej dziekuję za pana do stiptisu, jaskrawy bez, obietnice pożyczenia "Domu lalek", urocze towarzyswo w barwach czili, przesympatyczne towarzystwo Magdy, a także, po pierwsze i najwazniejsze, że się zdecydowała PRZYJŚĆ! Cmok icon_smile.gif*

Pauli bardzo dziękuję za wyjaśnienie, iż nie jest nadęta z gruntu, a tylko po prostu nieśmiała. O czym do sobotniego wieczoru nie miałam pojęcia. O niesmiałości znaczy, nie nadęciu.

Dziękuję rownież Magdzie za to, że mogłam ja poznac, i że jest taka fajna icon_mrgreen.gif I za rady w sprawie guam.

Sobie też podziekuje, wzorem co poniektórych. Dziękuję więc sobie. Już ja wiem, za co.
Stara Renia
Dziękuję Pauli za wszystko, za całokształt, za to że jest, że ma do mnie cierpliwość, wali prosto z mostu i jeszcze się troszczy.
A Wioli jeszcze za obrazową lekcję negocjacji i targowania.
Jaki pan od striptisu ? Mnie spać wysłałyście, a Wy na podryw ? Ładnie to tak koleżanki ?
tissaia

paulap - dziękuję. jestem dozgonnie wdzięczna, ze tak rzeknę icon_wink.gif

sdw
Na panu od striptisu, Stara reniu, byłaś obecna duszą i ciałem. Ba, brałaś czynny udział i chichotałaś. Nie wierzę, że trzy piwa i frytki pozbawily Cię pamięci.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.