To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

używałyście anurex?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiunia
pytanie do dziewczyn które używały - przeczytałam że to leczenie zimnem, zastanawiam się jaką wyższość może mieć ustrojstwo za 90zł nad zwykła przyłożoną wiecie gdzie icon_wink.gif kostką lodu hmm
warto czy nie?
As-ia
Ja kupowałam anurex po urodzeniu Makarego ,zaszokowała mnie jego obecna cena 37.gif Ja płaciłam 59zł ...najwyraźniej anurex zaczął cieszyć się popularnością i sprzedawcy zarabiają teraz znacznie więcej icon_evil.gif
Jeśli chodzi o skuteczność to muszę przyznać,że w porównaniu do wszystkich dostępnych czopków i maści mnie pomógł najbardziej,ale trzeba liczyć się z tym,że anurex nie wyleczy żylaków całkowicie.Wracają,ale w mniejszym stopniu i zdecydowanie rzadziej i przy powtarzaniu zabiegu bardzo szybko znikają ,także jak dla mnie to i tak jest ogromny plus.

edit.lit.
agula34
Ja uzywałam Anurexu i na prawdę to skteczny lek;) Polecam kazdemu:)
agama76
CYTAT(asiunia219 @ Mon, 21 Jun 2010 - 13:58) *
Jeśli chodzi o skuteczność to muszę przyznać,że w porównaniu do wszystkich dostępnych czopków i maści mnie pomógł najbardziej,ale trzeba liczyć się z tym,że anurex nie wyleczy żylaków całkowicie.Wracają,ale w mniejszym stopniu i zdecydowanie rzadziej i przy powtarzaniu zabiegu bardzo szybko znikają ,także jak dla mnie to i tak jest ogromny plus.


Calkowicie potwierdzam.

A.
Ps. tez kupowalam za duuuzo nizsza cene ale i tak uwazam ze warto, nawet ze te 90zl
Niuska87
No ma pewną wyższośćicon_smile.gif ... Trzeba by było kostke lodu wsadzić ...wiecie gdzie icon_smile.gif a jak się rozpuści icon_smile.gif to już po i za szybko. No ale żarty żartami. Samo przykładanie nic nie da. No i zalezy czy objawy ,,towarzyszące" są bardzo dokuczliwe bo jak tak to z pewnością pomoze. więcej informacji na stronie anurexinfo.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.