To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Alergia i sterydy przed ciążą

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nikita364
Czy przy stosowaniu sterydów Alvesco, Serevent można planować dzidzię. Alergolog powiedział, że muszą jakoś leczyć kobiety w ciąży i że mam je brać tylko tabletki mam odstawić na alergię. Na ulotkach jest napisane , że nie wolno podawać ich w ciąży i bądź tu mądry.
ProszÄ™ Was o pomoc.
Tigerek
Najlepiej zapytać ginekologa-położnika. Ja choruję na coś innego, przy czym grozi mi branie sterydów (na razie na szczęście nie ) i o ile wiem, to podczas sterydoterapii lepiej malucha chemią nie karmić... Lepiej zapytaj kogoś innego jako konsultanta icon_smile.gif
nikita364
Dziękuje Tigerek za odpowiedź na pewno skonsultuję to z innym lekarzem. Tylko po odstawieniu teraz przez 4 dni tych lekarstw powrócił kaszel i uczucie pieczenia w klatce piersiowej.
Tigerek
Pieczenie będzie po prostu zespołem odstawienia, na kaszle może coś innego dostaniesz icon_wink.gif - sama nie odstawiaj leków. Szczególnie steryd, to trzeba stopniowo zmniejszać dawki.
ewqa
ja też brałam alvesco przed ciążą , a jak już zaszłam to zmieniono mi ten lek na pulmicort. zresztą w ciąży czułam sie wyśmienicie icon_smile.gif
aha! leków p/histaminowych przyznaję sie,ze nie brałam mimo,tego,ze powinnam 37.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.