To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poduszka + kołdra

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Planuję zakup poduszki i kołdry dla mojej córci. Chciałam wymiary 140 na 200 i 70 na 80. Z czego najlepiej kupić? Mała jest alergiczką. Czy wypełnienie silikonowe jest dobre? Czym się kierować bo ceny na all baaaaardzo zróżnicowane.
ciao
ja dla obydwu corek koldry kupowalam w Ysku,teraz nie pamietam jakie sa wypelnienia,mysle ze wlasnie silikonowe,ja zreszta lubie sobie pomacac,podotykac
majki
Dołączę do tematu z pytaniem. Chciałam kupić przyjaciółce pościel dla jej rocznego synka i nie do końca wiem czym się kierować gdy będę ją wybierać. Wiem, że chłopiec nie jest alergikiem, więc to chyba trochę ułatwia sprawę icon_wink.gif
Kari27
My Nikusiowi tez kupowalismy w Ysku ,kołdra nie pamiętam ale poduszki można prac w 90 st (dobra dla alergików).
naples
CYTAT
ja dla obydwu corek koldry kupowalam w Ysku,teraz nie pamietam jakie sa wypelnienia,mysle ze wlasnie silikonowe,ja zreszta lubie sobie pomacac,podotykac


CYTAT
My Nikusiowi tez kupowalismy w Ysku ,kołdra nie pamiętam ale poduszki można prac w 90 st (dobra dla alergików).


My dla siebie mamy również z Jyska, cały komplet. Wszystko służy nam już od kilku dobrych lat, na metkach jest napisane, że są również są dla alergików. Dużym udogodnieniem jest fakt, że można je prać w pralce bez obaw.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nich.
joa133
polecam pościel z Jyska..kupiłam z wypełnieniem z gęsi,ale są tam specjalne dla alergików..warto wydać troszkę więcej pieniędzy, być zadowolonym..czasami są też fajne oferty w tchibo..też mają coś dla alergików (2x w roku są oferty), nie polecam nic z Ikea, bo mają dziwne wymiary!
majki
Hmm.. ja z kolei nie potrzebuję kupować kołdry ani poduszki, potrzebna mi sama pościel. Na razie przeglądam pościel, którą można zobaczyć w necie. A propos Yska, to nie mam nigdzie w pobliżu żadnego, a niespecjalnie chce mi się po prezent jechać na drugi koniec miasta icon_wink.gif
pati.n
Kupiłam-a własciwie moja mama kupiła, bo młody za wcześnie pchał sie na świat- w Jysku. Pomacała-kupiła. Zobaczymy icon_smile.gif
majki
A mogłybyście polecić coś oprócz tej pościeli z Yska?
Tigerek
W sensie inne rzeczy z Yska czy inne miejsca z pościelą icon_biggrin.gif icon_question.gif

Ja pościele kupuję z firmy "Medica" w Tesco. Czasami na promocji się nawet znajdzie. I kołdry, i poduszki hipoalergiczne, a na dodatek można prać spokojnie w pralce. Ostatnio kupiłam 2 poduszki w cenie jednej = 30 zł.
majki
Hmm.. Mnie najbardziej interesuje sama pościel. Jeszcze zastanawiałam się nad kupnem śpiworka icon_smile.gif
pati.n
CYTAT(Tigerek @ Mon, 09 Aug 2010 - 11:47) *
W sensie inne rzeczy z Yska czy inne miejsca z pościelą icon_biggrin.gif icon_question.gif

Ja pościele kupuję z firmy "Medica" w Tesco. Czasami na promocji się nawet znajdzie. I kołdry, i poduszki hipoalergiczne, a na dodatek można prać spokojnie w pralce. Ostatnio kupiłam 2 poduszki w cenie jednej = 30 zł.



muszę poszukać icon_wink.gif
majki
A może któraś z was ma pościel Nino? Znalazłam w necie parę modeli i bardzo mi się spodobały.
joa133
CYTAT(majki @ Thu, 12 Aug 2010 - 17:46) *
Hmm.. Mnie najbardziej interesuje sama pościel. Jeszcze zastanawiałam się nad kupnem śpiworka icon_smile.gif



Majka polecam śpiworek,mam kilka i jest to super sprawa.
majki
Śpiworek? Hmmm.. a to nie będzie zbyt ciepłe dla malucha latem?
Mama_Antosi
Nie, nie powinno być. Tym bardziej, że o upalnym lecie możemy pomarzyć, zresztą sierpniowe noce zawsze są już chłodniejsze. Poza tym, jeśli zaopatrzysz się w porządny śpiworek (np. taki Nino), czyli w 100% z bawełny, to będzie przewiewny, oddychający i przepuszczający powietrze. Twoje maleństwo nie zgrzeje się.
Agnelka25
Ja polecam komplet pościeli firmy AMW idealny dla alergików kosztował na allegro około 50 zł
kołderka jest o wymiarach 100X140 ( z misiem)

Sprawdziłam mają także większe rozmiary 140X200 w cenie 67 zł
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.