To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chcę coś zmienić !

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gacuszka
Chciałabym jakoś wreszcie zmienić fryzurę. Mam okrągła buzię i włosy prawie po pas, ale mam problemy z czesaniem. Żeby je rozczesać potrzebuję godziny. Do tego wypadają mi te włosy, mam zniszczone końcówki.
Nie mam żadnego pomysłu na nową fryzurę. -Pomóżcie.

Co do takiej twarzy by pasowało? Podobaja mi się boby, ale nie wiem czy potem twarz byłaby jeszcze bardziej okrąglejsza

sdw
Dobrze obcięty bob wydłuży Ci buzię.
isllandia
Ja zdecydowałabym się na nieco "dłuższą" wersję boba z asymetryczną grzywką.
ciao
Mam wrazenie ze masz wlosy dosc cienkie i delikatne,pocieniowane nie beda wygladaly dobrze,chyba ciecie na prosto z lekkim tylko pocieniowaniem koncow byloby fajne.No i koniecznie jakas grzywka,nie prosta tylko z ukosa


OLA77
kuknij na mój wątek- też miałam problem z wyborem fryzury:)
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=70029
isllandia
A może coś takiego
jak Klum i tu
ciao
Gacuszka jak tylko zmienisz fryzurke koniecznie sie pochwal
beata_77
CYTAT(isllandia @ Wed, 23 Jun 2010 - 12:28) *
A może coś takiego
jak Klum i tu


to w dalszym ciągu długie i pracochłonne.

Ja dwa dni temu obcięłam swe długie, pierwszy raz mam aż tak krótkie. Bardzo podobnie jak ma Ola77 (Olu ślicznie wyglądasz icon_smile.gif )

Moja fryzjerka wzorowała sie na tym. Net przekopany do owalnego kształtu twarzy.


i zakręcona icon_smile.gif


jedno cięcie 3 fryzurki icon_smile.gif

ciao
beata a wstawialas gdzies swoje fotki przed i po?
beata_77
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...421&st=1780
tam niżej są w końskim ogonie, bo tak sie nosiłam ostatnio. Coraz rzadziej widziano mnie w rozpuszczonych icon_rolleyes.gif
a jeszcze niżej po metamorfozie. Ciężko ująć fryzurę... ale widac icon_smile.gif
gozar
CYTAT(beata_77 @ Wed, 30 Jun 2010 - 00:25) *
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...421&st=1780
tam niżej są w końskim ogonie, bo tak sie nosiłam ostatnio. Coraz rzadziej widziano mnie w rozpuszczonych icon_rolleyes.gif
a jeszcze niżej po metamorfozie. Ciężko ująć fryzurę... ale widac icon_smile.gif

Świetnie wyglądasz w tych zakręconych icon_smile.gif
~Luna~
beata_77, świetna metamorfoza icon_biggrin.gif
Napiszę to samo co gozar - świetnie wyglądasz w pokręconych włosach icon_biggrin.gif
Możesz napisać na czym je kręcisz ? - lokówka, wałki, papiloty ???
Gacuszka
długo się zastanawiałam... aż w końcu poszłam dziś do fryzjera i ścięłam moje prawie po pas włosy.
Nie mogę się jeszcze przyzwyczaić, że mam takie lekkie te włosy.
WyglÄ…dam teraz tak

~Luna~
Bardzo Å‚adnie icon_biggrin.gif
Lekko, twarzowo, korzystnie i młodziej icon_biggrin.gif

Ja idę do fryzjera w poniedziałek i już się boję
Moje włosy są proste, sztywne i "przyklejone" do głowy, zdecydowałam się na lekką trwałą , boję się żeby fryzjerka nie zrobiła mi z włosów siana icon_confused.gif
Ewcia78
Bardzo fajna zmiana! Korzystnie!
Ja teraz jestem na etapie zapuszczania włosów do tej mniej więcej długości. Białam bardzo króciutko ścięte.
ciao
No rewelacyjnie!!!Bardzo,bardzo mi sie podoba.
Ja tez planuje sciac ale dopiero po wakacjach
beata_77
Gacuszka wspaniale !!!!!!!!!!!!! No genialnie wyglÄ…dasz serio serio icon_smile.gif


AQA Ja swoje kręce na hydrolokach BaBylissi. Szybko przede wszystkim.

Gacuszka ale Ty byś słodko w takich skręconych wyglądała.....
A brwi to masz takie cieniutkie, czy tak je skubiesz bardzo ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.