To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

W góry z niemowlakiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

WiolkaTG
Szukam noclegów na wyjazd w góry z 7 miesięcznymniemowlakiem i 5 letnią córeczką icon_smile.gif Zależałoby mi na jakiś atrakcjach dla dzieci na ścieżkach gdzie mozna swobodnie spacerówać wózkiem no i może w pobliżu jakis aqua park albo jeziorko. Jakie miejsca polecacie ??
ani75
Ja polecam Szczawnicę w Pieninach albo okolice Kudowy Zdrój icon_biggrin.gif
WiolkaTG
ani a masz jakies namiary na jakis pensjonat ??
ani75
Nie byłam w tych miejscach osobiście,to miejsce w Niedzicy mam na uwadze na własny wyjazd kiedyś w przyszłości.Natomiast w Szczawnicy byli sąsiedzi,przyjechali zadowoleni więc wzięłam od nich namiary do swojego schowka ciekawych noclegów,byli w tamtym roku we wrześniu.
bey
Też Szczawnice polecam, ogólnie całkiem przyjemne miejsce icon_smile.gif
Tuni
Wiolu, nie widziałam wcześniej tematu.
Gdzie się w końcu wybraliści?
klanklinek
Szczawnica jest super, też byliśmy. Kolejka na góre wyjechaliśmy.
Rabka też jest fajowa no i klimat dobry.
Spedzalismy też kiedyś wakacje w Bukowinie Tatrzańskiej i Białce, niedaleko do basenów.
~just~
A jakie miejsce poleciłybyście na zimowy wyjazd z 1,5 - roczniakiem?
kalarepa78
To zalezy, co chcieliby robić rodzice 1,5 roczniaka icon_wink.gif
~just~
No chyba po prostu zmienić klimat... Poza tym pojeździć z dzieckiem na sankach, pospacerować.
amore
Bukowinę tatrzańską,albo Zakopane tam znajdziesz co chcesz.
eva.biedrona87
CYTAT(kalarepa78 @ Mon, 01 Nov 2010 - 15:16) *
To zalezy, co chcieliby robić rodzice 1,5 roczniaka icon_wink.gif



hmm..... poltora roku... z mezem jedziemy w tym roku do Livigno i tam bedzie zorganizowane Biale Przedszkole dla dzieci (chyba od 2 do jakos 7, 8 lat)... Dla nas to super opcja, bo maluch jedzie z nami, sam nauczy sie jezdzic na nartach w swojej grupie rowiesniczej i bedzie ogolnie takie bardziej obeznane icon_wink.gif po prostu super jest ta opcja icon_smile.gif
Super Star
CYTAT(eva.biedrona87 @ Tue, 21 Dec 2010 - 02:22) *
hmm..... poltora roku... z mezem jedziemy w tym roku do Livigno i tam bedzie zorganizowane Biale Przedszkole dla dzieci (chyba od 2 do jakos 7, 8 lat)... Dla nas to super opcja, bo maluch jedzie z nami, sam nauczy sie jezdzic na nartach w swojej grupie rowiesniczej i bedzie ogolnie takie bardziej obeznane icon_wink.gif po prostu super jest ta opcja icon_smile.gif


hm, a w ogóle skąd ta opcja? jakieś biuro podróży? bo moja kuzynka z chrześnicą mogłaby wtedy się wybrać (w sensie głupio jakby matka i ponad roczne dziecko siedziały gdzieś jak tatuś szusuje 21.gif i sie dobrze bawi...)
Agga
Hmm...coÅ› mi tu zalatuje reklamÄ… icon_rolleyes.gif .
Graz
No tak, teraz czekamy na odpowiedź z nazwa biura icon_smile.gif

Półtoraroczne dziecko nauczy się jeździc na nartach w Białym Przedszkolu. Gratulacje.
eva.biedrona87
to fakt - nie wiem na co byłaby w stanie zdecydować sie ~just~ - ale te przedszkola są chyba jednak dla starszcyh dzieci (4-8 latek) i tam nie chodzi dokladnie o to żeby się nauczyć jeżdzić ;p bez przesady... jakies butry sniezne, lepienie bałwana i obycie na nartach... na zachodzie świetnie to funkcjonuje icon_smile.gif może i my się kiedyś przekonamy do tego.... w sumie nie ma cos sie oburzac na białe przedszkole - bo w końcu ile to dzieci zostaje np w galeriach handlowych pod opieka na placach zabaw - to wlasciwie wg mnie jest tego forma!
blaire
Graz, a Wy się w tym roku wybieracie? Ja planuję, ale wszyscy wokół powtarzają, że niepoważna jestem, żeby z 3miesięcznym dzieckiem na drugi koniec Polski jechać. A mnie tak ciągnie w góry, że mam to w nosie icon_wink.gif.
Graz
Blaire, no jasne, że się wybieramy - będzie mieć wtedy niecałe 10 mcy. W sumie najgorszy moment, bo raczkowanie, ale co tam, jakos damy rade.
blaire
Ja jutro dzwonię do naszej Anieli pytać o pokój, decyzja właściwie podjęta. Mam nadzieję, że przeżyję icon_wink.gif .

P.s. A kiedy jedziecie?
Graz
W ferie mazowieckie
Graz
Melduję, że niemowlak dobrze sobie poradził w górach - w nosidle, na sankach i w wózku icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.