To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie usunąć pieprzyk/znamię

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lornetka
dziewczęta polećcie mi jakiegoś dermatologa, który zająłby się moim pieprzykiem, który non stop jest drażniony przez moje młodsze dziecko.
Nigdy nie byłam u lekarza z pieprzykami, więc gdzie i do kogo mam iść?

A! najchętniej na NFZ

help!
ewon
hej:))
ja tez mam pieprzyki bo chacza mi sie:( jutro postaram sie zadzwonic do bratowej bo ona usuwała.
*eFcIa*
Dobrze, że dałyście ten temat, bo ja mam jeden do usunięcia...

Jedno wiem, nie wolno po usunięciu ich pokazywać na słońce, więc najlepiej usuwać je jesienią-zimą..
lornetka
dostałam informację, że w przychodni studenckiej na Boh. Warszawy jest jakiś fajny dermatolog, Ewon czekam na info od Ciebie.

Efcia chyba masz rację, że najlepiej zrobić to jesienią, jeszcze nie wiem czy usuwać będę, chciałabym by najpierw ktoś go i inne na mym ciele obejrzał profesjonalnym okiem icon_smile.gif
lornetka
dostałam informację, że w przychodni studenckiej na Boh. Warszawy jest jakiś fajny dermatolog, Ewon czekam na info od Ciebie.

Efcia chyba masz rację, że najlepiej zrobić to jesienią, jeszcze nie wiem czy usuwać będę, chciałabym by najpierw ktoś go i inne na mym ciele obejrzał profesjonalnym okiem icon_smile.gif
pcola
Aguutka,
mnie usuwał prywatnie chirurg, i wysłał do badania.
#Margola
ja usuwałam w przychodni na ul.Jagiellonskiej... a miałam dużego pod pachą..... Dermatolog bardzo dokładny. Zabieg trwał jakies 10 minut...
acha.. Przychodni MSWiA
anita
CYTAT(*eFcIa* @ Tue, 22 Jun 2010 - 14:25) *
Jedno wiem, nie wolno po usunięciu ich pokazywać na słońce, więc najlepiej usuwać je jesienią-zimą..


no jak je usuniesz to co masz pokazywać na słonce? icon_rolleyes.gif
usuwasz to ich już nie masz tak?
zostaje malutka blizna i to ją chronisz, ale wystarczy mały plasterek.
Ja usuwałam u onkologa, normalnie na NFZ, wysłali na badanie.
Jak jest coś do usunięcia to nie czekać, pokazać lekarzowi niech on decyduje co i kiedy robić.
*eFcIa*
Anita źle mnie zrozumiałaś, chodzi mi, że jak usuniesz to tę ranę musisz chronić przed słońcem.....
Ja mam na szyi w bardzo widocznym miejscu i plasterek mi nie pomoże.... więc czekam do jesieni icon_wink.gif
A usunięcie jest konieczne, bo Mała już nie raz podczas zabawy mi go zarysowała... :-/
ewon
hej

moja bratowa wzieła od rodzinnej skierowanie do chirurga i ten jej usówał na NFZ w przychodni stoczniowej.
Carrie
Ja w przychodni na Starzyńskiego usuwałam.U chirurga.Skierowanie tylko od rodzinnego potrzebowałam.
ewon
W końcu doszłam:)dziś icon_smile.gif wycięłam u chirurga w przychoodni na 3maja(bo tam przeniesli mi moja przychodnie z odzieżowej) lekarz Anatol Królikowski .Skierowanie miałam od rodzinnej:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.