To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jujce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szantrapa
Kochana, co tu kryć, pisać pięknych wierszyków nie potrafię a gotowców wklejać nie zamierzam, więc tylko tak krótko icon_smile.gif Najserdeczniejsze z serca płynące życzenia zdrówka, bo to najważniejsze i bez tego się nie da , i spełnienia wszystkich, szczególnie tych najbardziej skrytych, pragnień i oczekiwań. Reszta jakoś się ułoży. icon_smile.gif

JesteÅ› fajnÄ… silnÄ… babÄ… icon_smile.gif Åšciskam urodzinowo! icon_smile.gif

...asia...
Ja też się przyłączę do życzeń icon_smile.gif


[użytkownik x]ś wszystkiego co sobie wymarzysz, nieustającego wiatru we włosach, niezmienności, pazurka, uśmiechu , spełnienia tych wiesz najskrytszych icon_wink.gif , i słońca nieustającego brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif przytul.gif
monia2007
[użytkownik x] najlepsze życzonka raz jeszcze !!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Użytkownik usunięty
To pierwsze dzisiaj i bardzo miłe życzenia... Dziękuję!!!
anetadr
[użytkownik x] kochana!

Wiele spokoju na co dzień, mnóstwa słonecznych momentów w Twoim życiu i spełnienia marzeń (przynajmniej co drugiego icon_smile.gif).

Aneta
Dirty Diana
I ja życzę wszystkiego najlepszego.
gozar
I ja dołączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego [użytkownik x] icon_smile.gif
Fragosia
100 lat [użytkownik x]!! Radości, usmiechu i spełnianie wszystkich marzeń!!!
Basia:)
100 LAT!!! Wszystkiego naj naj icon_biggrin.gif
jaAga*
Wszystkiego najlepszego i uśmiechu na codzień!
Myssia


wszystkiego najlepszego [użytkownik x]!
Macio
[użytkownik x] sto lat!
pcola
[użytkownik x],

sto lat w zdrowiu, i pociechy z rodziny (również z tej bardziej włochatej części rodzinki icon_wink.gif ) !

Sukcesów hodowlanych, i czego tam sobie jeszcze nie wymarzysz icon_smile.gif


candace
wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!
moko.
[użytkownik x] icon_smile.gif wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !
Użytkownik usunięty
Dziewczyny, bardzo, bardzo raz jeszcze dziękuję. To naprawdę miłe icon_redface.gif
Kitka*
[użytkownik x], i ode mnie-od nas-najserdeczniejsze życzenia! Dużo, dużo słońca w życiu!
kasiarybka
przytul.gif wub.gif balety.gif
Justyna żebyś czuła szczęście ciągle.
Silije
Sto lat w radości i pokoju przytul.gif impreza.gif
A_KA
[użytkownik x]... i ode mnie najserdeczniejsze życzenia icon_smile.gif
aronka
Sto lat! Wszystkiego, co najlepsze! icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.