To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

butki NEMO ze zdrowej stópki czy DANIELKI z bartka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiazielonka
Julka dostała przykaz noszenia obuwia moze nie korekcyjnego ale na pewno z wysokim i sztywnym zapietkiem
polecano mi (u dwóch lekarzy) buty właśnie z tematu

Julka ma koślawość kolan, wadę bioderek która powoduje "gołębi chód" oraz wiotkość stawów.

Czy któraś z Was kupowała buty obydwu firm? Macie porównanie, albo choć podzielcie sie swoimi doswiadczeniami z butkami "korekcyjnymi".

Dodam że rozmiarówka Zdrowej stópki byłą taka że 25 były w sam raz, ale tak na styk-za chwile trzebaby zmienaic a 26 były na tyle duze ze Julka sie potykała i miała tak kolo1 cm miejsca
natomiast butki Danielki 25 sa ok-ma jeszcz 6-7mm miejsca

ProszÄ™ o opinie:)
kasiazielonka
czekam cały czas na Wasze odpowiedzi - jutro bede decydować
monilka
kasiazielonka Ola ma też wskazane noszenie bucików korekcyjnych, które moim zdaniem są beznadziejne. My kupujemy Bartka. Podoba mi się w nich to, że mają fajnie profilowane wkładki. Oczywiście po domu do chodzenia nie kapciuchy, ale wyższe sandałki. Moim zdaniem dużo lepsze jak korekcyjne. Nemo nie mieliśmy.
kasiazielonka
dzieki monilka
a powiedz lepiej trzymają stópki czy co jest tym plusem?
czyli miaas danielki tak?
Agnieszka Kamila
ja kupuję daniele od pierwszych kapci i jestem zadowolona, my nie mamy przykazu nosić obuwia tego typu ale te kapcie mój synek akceptuje, w befado np nie chciał chodzic
monilka
CYTAT(kasiazielonka @ Fri, 25 Jun 2010 - 08:46) *
dzieki monilka
a powiedz lepiej trzymają stópki czy co jest tym plusem?
czyli miaas danielki tak?

Plusem w stosunku do bucików ortopedycznych?
Trzymają kostkę sztywno tak jak ortopedyczne, ale są dużo bardziej miękkie. Lepiej skórka dopasowuje się do nóżki. I zgina im się podeszwa. W ortopedycznych podeszwa się nie zgina i Ola chodząc robi człap, człap. Spróbuj chodzić tak żeby noga cały czas stawała Ci całą powierzchnią. I wyprofilowana wkładka. Ortopedyczne nie mają tak profilowanej. Ola jako alternatywnę nosiła wkładki do bucików. Do tych nie zakładam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.