To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pieluchy do kÄ…pieli

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATeFKa
Zamierzam kupić. Ale czy warto? Czym one się różnią od normalnych pampersów? Jak to działa że normalny pampek w wodzie nasiąka a ten nie? Czy to jest zbędny wydatek? Chodzę z młodym nad jezioro, ale jakoś nie lubię dzieci biegających nago, więc myślę o jakiś pieluchach. Czy lepiej sobie darować i szukać kąpielówek?
dziękuję za uwagę icon_wink.gif i czekam na wasze opinie.
pati.n
Ja używałam na basenie, co by niespodzianki nie było. W baseniku dmuchanym czy jeziorze kąpała sie w stroju.
Ammm
Te pieluchy nie robią się takie "napompowane" w wodzie, nie mają chyba tego wkładu wiążącego mocz (nie nadają się jako normalne pieluchy, co przećwiczyłam na Bartku 37.gif ) i wizualnie są ładniejsze.
xxyy
Na basen koniecznie, nawet jest taki obowiazek. Nad jezioro nie wiem.
Sa szczelne , nic nie wycieknie na zewnatrz i taka ich rola.
Ale na normale uzytkowanie sie nie nadaja.

edit, bez sensu bylo

edit 2
tzn po godzinie na basenie raczej nic nie wycieknie, po dluzszym uzytkowaniu tak.
CrazyMary
Ja używam kąpielówek, bo sie chyba niczym nie różnią od pieluch do wody. Pieluchy do kąpieli, z tego co wiem, są tylko po to, żeby łapać kupę, wiec to samo zrobia kąpielówki.
tolala
Na zajęciach pływania z maluchami są wymagane, jako takie zabezpieczenie przed niespodzianką. Normalnie poza wodą są nieprzydatne, bo przepuszczają. Nie wiem jak to jest w wodzie; na pewno robią się mokre, ale nie pęcznieją, tzn. nie zmieniają swojej objętości. Nie mam pojęcia w jaki sposób one wchłaniają mocz; być może w ogóle tego nie robią albo w znikomej ilości. Nie wgłębiałam się w temat.

Nad jezioro to ja bym chyba kąpielówki kupiła, bo szybciej wyschną na dziecku; taka pielucha do pływania praktycznie nie ma szans wyschnąć.
agnese
ja nad jezioro to zdecydowanie kapieówki - też nie lubie małych golsków icon_smile.gif zabankrutujesz na tych pieluchach, a poza tym przy upałach to mało wygodne dla dziecka na plazy
ATeFKa
No to mnie przekonałyście do zwykłych kąpielówek icon_smile.gif Dziękuje wam bardzo.

...tylko skąd ja takie małe kąpielówki wezmę... 29.gif
bb
CYTAT(ATeFKa @ Tue, 29 Jun 2010 - 20:41) *
...tylko skąd ja takie małe kąpielówki wezmę... 29.gif


zara
mothercare
benetton

grzałka
w hmie też są
semi
w rekids były i w tesco
agnese
na targowiskach/rynkach też są icon_smile.gif
ATeFKa
CYTAT(grzałka @ Tue, 29 Jun 2010 - 21:22) *
w hmie też są


zaraz, zaraz...ja nie światowy człek, tylko wiocha...

grzałko a wiesz po ile?
Kari27
Ostatnio nawet w Biedronce były o ile pamietam po 12 zł.
green
A ja polecam takie kąpielówki luźniejsze ale z siateczką na jajka hehe czyli z siateczkowymi majteczkami w środku.
SÄ… w H&M, Reserved itp
rewelacja, wlasnie testujemy na Misku. Filip w takich nad morzem i nad jeziorem śmiga juz 3 rok i lubi je bardziej niz typowe obcisłe kąpielówki.

Ale jak idziemy na plażę w porze robienia kupki to jednak zakładam pod te gatki kąpieluszkę (czyli pieluszkę do wody) bo bezpieczniej wg mnie ... tzn mniej czyszczenia będzie jak coś zrobi icon_wink.gif

Michu w gatkach na plazy jak mial 8 m-cy:
https://www.fliperek.republika.pl/sp38.jpg

dodam, ze w H&M obecnie na przecenie są za 20 zł (regularna cena 39 zł)
ATeFKa
green, piękne zdjęcie...

ja chcÄ™ nad morze rycze.gif
joa133
Kąpielówki+pieluszka.. (mam z 3szt pieluszek do kąpieli, )chcesz? 06.gif
grzałka
CYTAT(ATeFKa @ Wed, 30 Jun 2010 - 09:57) *
.

grzałko a wiesz po ile?



w alfie dzisiaj byłam i były nawet po 10 zł niektóre- ale już wyraźnie widać, że to końcówka wyprzedaży
Tigerek
Specjalnie wczoraj w Tesco patrzyłam - takie malutkie też są kąpielóweczki icon_smile.gif

Ok. 10 zł chyba. Ale za cenę głowy nie dam.
kociek
To te pieluchomajtki nie trzymaja moczu? to znaczy ze dzieciaczkom siuski wyplywaja do wody? To po co sa te pieluchy?

nie podoba mi sie jak moje czy obce dziecko sika do wody czy piasek. Moim zdaniem kapielowki sa dla starszych dzieci ktore sygnalizuja swoje potrzeby. Pieluchy do wody (chce w to wierzyc) trzymaja mocz i sa dla maluchow. Jak bym spotkala na plazy dziecko malutkie w kapielowkach w wodzie to bym upomniala rodzica diabel.gif

Jakos nie zauwazylam zeby mojemu dziecku z tych pieluchomajtek cos wyplywalo.
green
Kociek, z huggiesów wypływało. One są raczej do tego aby łapać "grubsze rzeczy" 29.gif
ATeFKa
CYTAT(joa133 @ Thu, 01 Jul 2010 - 22:24) *
Kąpielówki+pieluszka.. (mam z 3szt pieluszek do kąpieli, )chcesz? 06.gif


Dzięki kochana, ale ja na basen się nie wybieram, więc pieluszki do wody , jak czytam, są mi zbędne. Jednak zaopatruję sie w kąpielówki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.