To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pajÄ…czki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joanaz
Właściwie to nie wiem , czy tutaj czy jednak na pięknej. Jedno łączy się z drugim.
A sprawa wygląda tak, że na na podudziach pojawiają mi się te czerwone pajączki świadczące o pękaniu drobnych naczynek krwionośnych. Na szpilkach nie chodzę, choć na małym obcasie często. Praca raczej siedząca, ale często spaceruje, a właściwie maszeruję 06.gif
jak walczyć z tym paskudztwem tanimi, domowymi sposobami. Żeby było łatwo i skutecznie.

joanna
cath
Ja zmagam się z tym problemem od wielu lat icon_sad.gif Nie ma domowych sposobów, przynajmniej ja nie znalazłam. Stosowałam żele, maści, brałam przez dłuugi czas Venescin i nic nie pomogło, a popękanych naczynek co raz więcej. Obecnie czekam na badania dopplerowskie i wizytę u chirurga naczyniowego, mam nadzieję, że on coś doradzi.
.uzytkownik.usuniety.
Z domowych sposobów: kasztanowiec, wywar. Może być w maści ale to już nie domowe icon_wink.gif

Lajtowo: rutinoscorbin forever icon_wink.gif

A ja biorę Phlebodię. Ale nie tylko pajączki są moim problemem, żylaki toże.

K
Xenna
Zwierzo.,jestem ciekawa czy stosując w/w środki zauważyłaś,ze przynajmniej jeden pajączek zniknął?
Ja również borykam się z tym problemem i zamierzam wybrać się do lekarza a właściwie to już poczyniłam pierwsze kroki i w przyszłym tygodniu idę do internisty po skierowanie do chirurga naczyniowego.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(Xenna @ Sat, 03 Jul 2010 - 06:01) *
Zwierzo.,jestem ciekawa czy stosując w/w środki zauważyłaś,ze przynajmniej jeden pajączek zniknął?
Ja również borykam się z tym problemem i zamierzam wybrać się do lekarza a właściwie to już poczyniłam pierwsze kroki i w przyszłym tygodniu idę do internisty po skierowanie do chirurga naczyniowego.



Xenna, na to co siÄ™ pojawia i znika - nie zwracam uwagi. Kiedy biorÄ™ PhlebodiÄ™ - nie boli. I to siÄ™ najbardziej liczy.

K
Xenna
Ja niestety zwracam,bo po ciaży to mam istny wysyp pajączków.Jesli chodzi o żylaki to również jest moja bolączka,brzydko to wygląda,natomiast jeszcze nie mnie nie bolą.
beata1104
Ja też sie borykam z pajączkami/ żylakami ale to podobno dziedziczne icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.